İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Joomla ile chat sitesi

tolgay007

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Joomla ile chat sitesi açıyorum arkdaşlar şuanda dosyaları atıyorum ftp ye bana uyugn tema ve bileşenleri söylermisiniz ?

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Joomla ile chat sitesi açıyorum arkdaşlar şuanda dosyaları atıyorum ftp ye bana uyugn tema ve bileşenleri söylermisiniz ?

chat sitesi açacaksan sadece header bölümü görsel bir tane tema seçebilirsin. Sağ ve sol pozisyonlardaki modülleri iptal edersin header kısmı kalır gayet güzel bir görünüm olur. chat bileşenine gelince 1.5 için adam akıllı chat bileşeni yok. 1.0 sürümü için ise bi kaç tane var. http://extensions.joomla.org/ burdan aratabilirsin. Şayet paran var ve gerçekten güzel birşey yapmak istiyorum diyorsan 123flashchat diye arattır google da.

cewlik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Joomla ile chat sitesi açıyorum arkdaşlar şuanda dosyaları atıyorum ftp ye bana uyugn tema ve bileşenleri söylermisiniz ?[

joomla 1 öldü 1,6 bile çıktı 1,5 ile çalişmanı tavsiye ederim geri uyumluluğu aç 1*uyumlu modul ve bileşenleride kullan

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5