İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Joomla ile uygun fiyatlı websitesi

espirtlotus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Joomla ile websitesi yapmak isteyen arkadaşların sitesini hazırlıyorum. İstenilen tarzda veya istenilen modulün kurulumu, bileşenin kurulumu. Menüler oluşturma. Kategori ve bölümler oluşturma. İletişim sayfası düzenlemesi. Menülerin,modullerin ve bileşenlerin istenilen yerlere entegrasyonunun yapılması. İstediğiniz içerikte veya bölümde Google adsense tarzı reklam birimlerinizin esnek bir yapı ile yayınlanması. Yönetici bölümü olşturması, bu bölümden istenilen tüm kategorilere içerik eklemesi yapılması (Burada bahsedilen içeriğin benim tarafımdan eklenmesi değil, bunun yönetici tarafından yapılabilmesini sağlamak) gibi işlemleri yaparak size hazır bir şekilde max. 2 gün içerisinde teslim ediyorum. Bunu 50ytl'den başlayan fiyatlar ile yapıyorum. İstenilen uygulamanın yapısına ve çokluğuna göre fiyat değişir. Tasarım yapmıyorum.

Demo için tıklayınız!

Demo sitemiz, 2 ay önce başlatmış olduğumuz bir kampanya dahilinde hazırlanmıştır. Örnek yapıyı yine görebilirsiniz.

İletişim
Mail-Msn : info[at]normalhosting.net

SpectacuLaR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
demonuza ulaşılmıyor malesef. tema sıfırdan mı yazılıyor yoksa hazır temaları olduğu gibi mi kullanıyorsunuz. tasarım yapmıyorum derken kastettiğiniz bumuydu?

espirtlotus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu sözünü ettiğim uygulama dahilinde müşterinin bana verdiği temayı, hostu ve domaini kullanırım. Eğer sadece host ve domain varsa ve benden joomla kurmam isteniyorsa, bu durumda müşterinin tema isteklerini göz önüne alırım. Özgün tema tasarımı için tabiki de bu ücret uygun değildir.

SpectacuLaR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tşkler.yakın zamanda döneceğim. demo linkinizde çalışmıyor bu arada.

espirtlotus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Rica ederim. Demo linki için şuan sunucuda 00.00'dan beri telekom kaynaklı sorun var. Gerekli düzenlemeler yapılıyor. Gün ağarıncaya kadar sorun giderilmiş olucaktır.

GökhanHT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
az bilgin var joomla hakkında bu az bilgiyle hemen para kazanmak yerine adam bi siteler yap referanslarını güçlendir.Daha çok kazanabilirsin.

mavikaplan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
espirtlotus sitesinde Joomla 'nın ja_regulus_ex temasını kullanmış.Tema bile kendine ait değil.Site de hiç bir şey yapmamış.

Sizde Joomla kurup ardına bu temayı yüklerseniz bu sitenin aynısına kavuşursunuz.

Ayrıca başlık yanlış yere açılmış.

espirtlotus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Olayı farklı yerlere sürdürmenin anlamı yok. Ben tema tasarımı yaparım diye bir ibare kurdummu?
Yukarıdaki mesajımıda okur iseniz, hazır kurulu joomlada gerekli işlemleri yapıcağım dediğimi görürsünüz. Temanız yok isede bu fiyat dahilinde hazır tema kuracağımı söylediğimide göreceksiniz.
İnsanlara çamur atmaktan vazgeçmenizi öneririm.

espirtlotus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3 yıldır joomla ile ilgilenir.bir çok joomla sitesinde yönetici olurdan anlarsın...

Referanslarımın olmadığını vs. yi kasteddim. Araştırmamışsın. Körü körüne demo siteye bakarak yorum yapmışsın. 3 yıldan uzun süredir joomla ile ilgilenirim. Sitelerde yönetici değilim. 10 larca joomla sitem var.

Not: Arkadaşlar konuyu dağıtmak için veya insanları küçük düşürmek, karalamak için mesajlar atılmasın rica ediyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5