İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Joomla localhost

eneess

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Arkadaşlar joomlayı localhost ta bilgisayarıma kuruyorum.Fakat çoğu tema yüklemelerimde temalarda hata veriyor veya sorunsuz yükleniyor siteyi önizleme yapınca sitede anlamadığım hata yazıları çıkıyor.Bazı temalar açılıyor fakat yine bir iki cümlelik hatalar alıyorum.Acaba localhostta kurdum diyemi bu şekilde hata alıyorum.
Bir hostta joomla kurulumu yapınca bu şekilde hata alırmıyım.Bu konuda endişeliyim.

Birde dosya izinleri nasıl ayarlanır.Localde buna gerek varmıdır.Sorun dosya izni olabilir mi?

Cevaplarınızı dört gözle bekliyorum...Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

eneess

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Geç oldu sanırım.Cevap veren yok.:uyku:

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
yanlış sürüm temaları yükleyince de hata veriyor. joomla 6 çıktı tema eski sürüme aitse hata verir. yeni sürümün geri uyumluluğu yok. bazı eklentiler de virüslü oluyor, iframe bulaştığında da hata veriyor.

eneess

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Cevap için teşekkürler.Bana bir başkası sunucuda böyle hatalar vermeyeceğini söyledi.O nedenle bilgi topluyorum.

AsiSehirli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
localhostta temaları nasıl yüklüyosunuz? ftp programıylamı bana bunu biri açıklayabilir mi?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5