İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Joomla logosunu nasıl değiştirebilirim?

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Joomla varsayılan temada sol üst köşede joomla logosu var. Bunu nasıl değiştirebilirim?

Edit: Tamam hallettim kusura bakmayın konu silinebilir.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
ftp de templates klasörü içinde hangi temayı kullanıyorsan onun içine gir images klasöründe yüksek ihtimalli logo.png olarak bulunur. Tam olarak yerini bilmek istiyorsan bilgisayarındaki joomla klasörünü aç templates içinde bulunan temalardan hangisini kullanıyorsan images klasörü içine gir tüm resimleri önizlemeli olarak bak karşına çıkacaktır.

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
:S logo yarım kaldı. yarısı çıkmıyor. İmzamdaki linke bir bakar mısın :S

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
çıkmaması gayet doğal orda duran logo transparan bir logo ve seninkinden çok daha küçük, değiştirmeden önce orjinal logonun boyutlarını bir kenara not edip kendi logonu ona göre ayarlasaydın. Css düzenleyebiliyosan template klasörünün içinde css dosyası vardır ordan logonun bulunduğu kısmın ebatlarıyla oynayabilirsin, oynamayı bilmiyorsan logonu biraz daha küçülteceksin.

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
O logo saten yeterince küçük. Daha nasıl küçültebilirim :S

mustifanci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O logo saten yeterince küçük. Daha nasıl küçültebilirim :S

arkadaşım Bu olay bende çok yaşadım olay css de bitiyor pek anlamam css fln ama değiiklik ok kolay öncelikle css girecen o çıkan logonun adını ordan buduracan o logo.png olur logo.jpg olabilir banner.png/jpg olabilir onu not defterinden bulduracan genişliğini ve uzunlığunu ona göre ayarlayacan kolay gelsin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5