İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Joomla Siteleriniz Hazırlanır. ( Uygun Fiyata )

kaptan_75

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Uygun Fiyata Her Turlu Joomla Sitesi Hazırlanır Teslım Edılır.1 , 2 Gün İcerısınde İstedıgınız Şekılde Joomla Sitesi Hazırlıyorum...
( alış-veriş Sitesi Hariç )

Referans Siteler

Pm isteyiniz. Birçok sağlık kuruluşu ve normal gündelik siteler yapılmıştır. Tamamen isteğe göre hazırlanan sitelerdir

AnNoX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) Böyle ilanlarda genelde :
Sürüm - Template olup olmayacağı - Hangi tarzda siteler yapılabileceği - ücret vs vs. bilgileri bulunur.

Tabi bir de referans...

axl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
joomlada ürün tanıtım sistemi kurabilirmisiniz
satış olmayacak sadece ürün tanıtım ve fiyatları özellikleri resimleri vs

kaptan_75

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
:) Böyle ilanlarda genelde :
Sürüm - Template olup olmayacağı - Hangi tarzda siteler yapılabileceği - ücret vs vs. bilgileri bulunur.

Tabi bir de referans...

Alışveriş Sistemleri Hariç Hertürlü Joomla İle Site Hazırlanır. Sürüm Son Sürümdür :)

joomlada ürün tanıtım sistemi kurabilirmisiniz
satış olmayacak sadece ürün tanıtım ve fiyatları özellikleri resimleri vs

E-Ticaret Mi İStiyorsunuz axl ?

axl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
e-ticaret istemiyorum yani satış yok ben ödemeleri havale ile alıyorum

ama sattığım ürünlerin resmini teknik bilgilerini fiyatlarını vs gibi özelliklerini görmeli müşteri

kaptan_75

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Joomla İle Alışveriş Sistemleride Hazırlanır Uygun Fiyata

stelle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
EBAY icin web sayfa yapımı

Ekli dosyayı görüntüle 6177

Ekli dosyayı görüntüle 6178

Ekli dosyayı görüntüle 6179
Merhaba EBAY ın Affiliate programı olan BANS ı

http://www.buildanichestore.com/
paketini satın aldım. niyetim EBAY da satış yapmak. BANS paketine kayıt olurken zorluklar cekiyorum. Epeyce yol aldım, bir yerlere kadar geldim.. şimdi ise, Template yaparken php, css, html ,iyi ingilizce bilmek (ebay da dükkan açmak -web sayfası için) gerekliymiş. Ne yapayım, kimden yardım isteyim? JOOM la bu isler yapılır mı?
ihsan pak
0532 2461096
not: ustte BANS paketinin uygulamasına yardımcı olan, birkaç açıklama sayfası ekledim.

kaptan_75

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
İş alımı açıktır arkadaşlar bilginize. Joomla da site yaptırmak isteyenler arkadaşlar uygun fiyatlı her zaman. Detaylar için ne şekilde bir site istediğinizi ve nasıl bir içerik tema v.b detaylı olarak bildirdiğiniz takdirde ( UYGUN ve MAKUL ) bir fiyat verilir

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5