İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Joomla tema yapabilecek varmı?

THR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
arkadşlar bir joomla teması lazım karşılığında istediğiniz bir domain i kaydettirebilirm(maddiyat bu kadar) tema yapabilecek varsa pm atsın lütfen.

F

flashcenter.net

Misafir
Bende tema yaptırmaktansa yapabileceksen var olan bir temayı editle. Böyle çok daha kolay olur.

thereX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
peki aranızda joomla'nın yakısıklı ve sade temalarının oldugu bir adres bilen var mı

THR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
yani 1 domain karşılığı tema yapmam diyosunuz :D

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bence mümkün değil :) tema yapmak kolay iş değil

arka katılıyorum joomlaos.de büyük bir arşiv var

bigtr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tyranid' Alıntı:
yani 1 domain karşılığı tema yapmam diyosunuz :D
Ciddi bir tema yapmak; yeni bir site tasarımından kolay değildir. Editlemek bile zaman alıyor.O yüzden işi bu kadar küçümseme , zaten tema yapabilen kişi tasarım işini çözmüş demektir.

BrUnO

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tema yapmak bir domain için hiç hiç hiç uraşılmaz walla, editleyerek çok güzel işler çıkabiliyor ortaya.

www.candanfanclub.com'un teması başka bir temadan editlenmiştir mesela, corp adındaki bir temadan editledim ama hiçbir benzerliği yok şu anda, ilgilenenler bakabilirç

Joomlaturkiye.org adresindeki tema derslerini yakip edebilirsin, ayrıca html temalarını joomla temalarına çevirmek çok zahmetli bir iş değil, CSS bilginiz olması yeterli

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5