İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Joomla Uzmanı

grafiking

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Joomla Uzmanı olarak;

Joomla Kurulum
Joomla Sürüm Yükseltme
Joomla Yapılandırma ve Ayarlar

Joomla Modül Kurulum ve Yapılandırma
Joomla Bileşen Kurulum ve Yapılandırma
Joomla Plugin Kurulum ve Yapılandırma

Joomla Tema Tasarım
Joomla Tema Entegre
Joomla Tema Düzenleme

Joomla SEO
Joomla Teknik Destek

konularında profesyonel çözümler üretebilen, alanında uzman kişilerden oluşan bir ekibe sahibiz.

JoomlaUzmanı
https://joomlauzmani.com

Son düzenleme:

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
:hönk::hönk::eek:ha::eek:ha:

Hocam temamı yapıyosunuz?
Kurulum düzenleme 400 TLmi olur birde joomla sanki yeni yazılım yapıyorsunuz.

grafiking

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
:hönk::hönk::eek:ha::eek:ha:

Hocam temamı yapıyosunuz?
Kurulum düzenleme 400 TLmi olur birde joomla sanki yeni yazılım yapıyorsunuz.

Referanslarımı inceleyin lütfen, joomla olması fiyatı az olmalı anlamına gelmez, sonuç itibariyle ücretsiz bir yazılım olmasına rağmen ihtiyaçları karşılandığı taktirde tercih edilebilen birçok büyük firma ile çalıştım, ücretsiz yazılım olduğunu da açıkça belirttim, hepsi benden, ben hepsinden memnun bir şekilde çalıştık ve teslim ettim. Şöyle düşünün, milyarlar döküp yeni bir site yeni bir yazılım yaptırmakta var, daha uygun bir fiyata resmi koşullar çerçevesinde ( marez vs olmadan ) lisans altında dağıtılan ve geliştirilmeye açık bir sistem ile aynı sonuca ulaşmakta. Yani kimse, en azından sizin gibi joomla ile siteler yapabilen bu işi bilenler dışında kimse bu ücretsiz dağıtılıyo diye 400 TL ye çok demez. Website piyasasına göre bu fiyat çok değil. Sistem ücretsiz evet, ama ben sisteme değil sonuca para alıyorum yani emeğime. Hakkı budur benim için, kabul edemeyen zaten yaptırmazki arkadaşım.

betercocuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Full Yeni Tasarım ise 400 TL normal bence. Benimde tasarımlarım 300'den başlıyor. Ki zaten Güzel düzenli ve yıllık destek alacak olan kişi bu paraya acımaz. Extra Olarakda panel kullanımı hakkında Bilgi verdiniz Mi 400 tl Hakkındır diye düşünüyorum.

Saygılarımla.

grafiking

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
http://www.kibristaneararsan.com tarzı e-ticaret sisteminiz mevcut mu? alışveriş için? virtuemart sistemi olacak. başka sistemde olabilir.

Öncelikle şunu belirteyim, Hiç hazır birşey yok elimde, yani küçük editlerle yapmıyorum. Eğer çalışmak isterseniz sıfırdan kurulum olacak herşey, Görsel tasarımlarıda sizlere özel olacak. Evet E-Ticareti Virtuemart ile yapabilirim.
İlgilendiğiniz için teşekkürler

Ekleme:
Full Yeni Tasarım ise 400 TL normal bence. Benimde tasarımlarım 300'den başlıyor. Ki zaten Güzel düzenli ve yıllık destek alacak olan kişi bu paraya acımaz. Extra Olarakda panel kullanımı hakkında Bilgi verdiniz Mi 400 tl Hakkındır diye düşünüyorum.

Saygılarımla.

Evet site içinde görsel uygulama tabi ki olacaktır. Panel hakkında şuan resimli anlatımlarım mevcut. Fakat video hazırlamaya çalışıyorum vakit buldukça.
İyi niyetinizi için teşekkürler

reklamsiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
biri çıkar wp kurulum düzenleme eklenti tema vs vs 400 tl derse şaşırmayız yani artık :)

ekob tasarım

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
400 tl bencede tasarımlar için çok fazla referanslarınızı inceledim tasarım olarak gerçekten şıklar ancak bazı tasarımlardaki ufak hatalar can sıkıcı duruyor ki düzeltilebilecek şeyler aslında, birde modül ve bileşenleri tam sürüm olarak ekleyeceğim demişsin kullandıklarının çoğu zaten ücretsiz modüller hatta neredeyse hepsi ücretsiz, ayrıca dil paketlerinide değiştirmemişsin yada düzeltmemişsin.
Amacım yaptığınız işleri eleştirmek değil, iş yaptıracak kişilere fikir vermektir.

grafiking

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Yanlış anlamayın ama bir şeyi merak ettim şimdi bu site 400 TL mi?

http://www.sariogullari.com/index.php

Diğer arkadaşların şaşırmasına hak veriyorum

Neden olmasın? Şaşırılacak birşey yok gayet normal birşey. Hatta bu sitede sadece bana kalan pay 700 TL idi. Ürün girdileri de olduğundan. Artık işi alan arkadaş ne kadara aldı bilemem.

Ekleme:
400 tl bencede tasarımlar için çok fazla referanslarınızı inceledim tasarım olarak gerçekten şıklar ancak bazı tasarımlardaki ufak hatalar can sıkıcı duruyor ki düzeltilebilecek şeyler aslında, birde modül ve bileşenleri tam sürüm olarak ekleyeceğim demişsin kullandıklarının çoğu zaten ücretsiz modüller hatta neredeyse hepsi ücretsiz, ayrıca dil paketlerinide değiştirmemişsin yada düzeltmemişsin.
Amacım yaptığınız işleri eleştirmek değil, iş yaptıracak kişilere fikir vermektir.

Bazı konularda haklısınız. Ama şu fiyat konusunda neden bu kadar ısrarcısınız anlamadım. Sadece sizin için söylemiyorum. Neredeyse herkes çok demiş. Çevirin sokaktan birini. Sorun site kurmayı bırak joomla nedir diye? Bu kadar basite indirgemeyin arkadaşlar işinizi/işimizi..Fiyat konusunda tamamen vicdanım rahat.Hakkını veriyorum çünkü.Herkese kolay gelsin.

!whp!

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Siteleriniz çok başarılı. sizinkine benzeyen ama kendi yazılımıyla yapan bir adam 1.300 1.400 tlye site yapıyor. 400 tl çok rahat verilir böyle sitelere
Sarıoğullarının başı yanlış :) ŞTİ LTD değil LTD. ŞTİ.

grafiking

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Siteleriniz çok başarılı. sizinkine benzeyen ama kendi yazılımıyla yapan bir adam 1.300 1.400 tlye site yapıyor. 400 tl çok rahat verilir böyle sitelere
Sarıoğullarının başı yanlış ŞTİ LTD değil LTD. ŞTİ.

Kıbrıs'ta tam tersi oluomuş bende şaşırmıştım ilk başta hatta doğrusunu yazdım ama tekrar düzelttirildi :)
Halil bey referanslarınızdaki sarıoğulları A.Ş ' nin sitesinde niye
Alıntı:
Designed and Powered by Onur BALOĞLU
yazdığını sorabilirmiyim ?
Bir kaç mesaj önce de belirttiğim gibi başka bir arkadaş aracılığıyla aldığım bir işti. Bunun gibi birkaç site tasarımım daha mevcut.
Alıntı:
ata350´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Halil bey referanslarınızdaki sarıoğulları A.Ş ' nin sitesinde niye yazdığını sorabilirmiyim ?
Hiç dikkat etmedim. İyi yakalamışsın. Evet şimdi buna da cevap ver
Cevabı aldınız sanırım :)

Arkadaşlar neden sürekli bir baltalama var ? Ya da ben mi yanlış anlıyorum. Çoğunuz fiyatta çok diyerek, bir kaçınız da sanki benim değilmiş gibi imaalarda bulunarak konuyu dağıtmışsınız.Lütfen iş dışında mesajlara gerekmedikçe yer vermeyelim.Sorularınız varsa [email protected] adresinden dilediğiniz gibi sorabilirsiniz. Çekindiğim ya da sakladığım bir konu yok. Eğer müşteriye " Bu hazır ücretsiz bir sistem" diyebiliyorsam buraya başkasının referansıyla iş alabilmek için konu açacak kadar biri değilimdir değil mi ?

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Merhaba Arkadaşlar ;
Öncelikle Neler Yapıldığına Bakalım;
-Hedef Kitleye uygun tema seçimi yapılır. tema beğendirmek kolay değildir
-Tema için gerekli görsel dosyalar tasarlanır hazır dosyalar verilmiyor, arkadaş kendisi hazırlıyor sanırım
-Tema müşteriye özel hale getirilir doğal olarak
-Özel Giriş Sayfası, veya intro sayfalar tasarlanır bunu bile 50-100 lirya yapıyorlar
-Hedef kitleye uygun varsa halihazırda içerikler girilir, yoksa oluşturulur içerik yok olduğunu düşünün, siz beğenmediğiniz sarıoulları sitesinin içeriğini kaça girer düzenlersiniz?
-Gerekli bileşen. modül ve eklentiler full sürüm olarak yüklenir,tema ile uyumu sağlanır.Demo içerikler girilir. her bir modül için içerik de giriyor aurıca
-Grafik Görsel Tasarımları yapılır ( slayt, kategori, içerik gibi ) 30-40 lira filan derler heralde manşet yapmak için, temaya uygun
-Son kontrolden sonra müşterinin neye ihtiyacı varsa sağlanır ( e-ticaret, e-bülten, sosyal ağ, forum gibi amacına uygun ekstra bileşen,modül,eklenti ) tam anlamadım ama babasının hayrına yapılmayacak bir iş olsa gerek
-Sitesine göre 1 Gün ile 1 Hafta sürede teslim edilir.

Admin Panel
-Admin panelde defaul kheripi teması müşteriye özel hale getirilir
-Kurulumla birlikte gelen tüm demo içeriklerden ve görsellerden arındırılır
-Gereksiz ya da fazla görülen admin menüleri kaldırılır,yerine isteğe göre menüler eklenebilir.
-Seo ayarları, Genel Ayarlar vs yapılarak tamamen HATASIZ halde teslim edilir.
Yapılan hizmte göre fiyat uygun.
Kıbrısa göre ise ucuz.

grafiking

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Alıntı:
grafiking´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba Arkadaşlar ;
Öncelikle Neler Yapıldığına Bakalım;
-Hedef Kitleye uygun tema seçimi yapılır. tema beğendirmek kolay değildir
-Tema için gerekli görsel dosyalar tasarlanır hazır dosyalar verilmiyor, arkadaş kendisi hazırlıyor sanırım
-Tema müşteriye özel hale getirilir doğal olarak
-Özel Giriş Sayfası, veya intro sayfalar tasarlanır bunu bile 50-100 lirya yapıyorlar
-Hedef kitleye uygun varsa halihazırda içerikler girilir, yoksa oluşturulur içerik yok olduğunu düşünün, siz beğenmediğiniz sarıoulları sitesinin içeriğini kaça girer düzenlersiniz?
-Gerekli bileşen. modül ve eklentiler full sürüm olarak yüklenir,tema ile uyumu sağlanır.Demo içerikler girilir. her bir modül için içerik de giriyor aurıca
-Grafik Görsel Tasarımları yapılır ( slayt, kategori, içerik gibi ) 30-40 lira filan derler heralde manşet yapmak için, temaya uygun
-Son kontrolden sonra müşterinin neye ihtiyacı varsa sağlanır ( e-ticaret, e-bülten, sosyal ağ, forum gibi amacına uygun ekstra bileşen,modül,eklenti ) tam anlamadım ama babasının hayrına yapılmayacak bir iş olsa gerek
-Sitesine göre 1 Gün ile 1 Hafta sürede teslim edilir.

Admin Panel
-Admin panelde defaul kheripi teması müşteriye özel hale getirilir
-Kurulumla birlikte gelen tüm demo içeriklerden ve görsellerden arındırılır
-Gereksiz ya da fazla görülen admin menüleri kaldırılır,yerine isteğe göre menüler eklenebilir.
-Seo ayarları, Genel Ayarlar vs yapılarak tamamen HATASIZ halde teslim edilir.
Yapılan hizmte göre fiyat uygun.
Kıbrısa göre ise ucuz.

Hiçte gıcık biri değilmişsiniz :) Daha ne denir. Benim yapcağım, yada anlaşılması gerekeni yazmışsınız satır satır.

Anlatamadığım ( e-ticaret, e-bülten vs)... maddesi; örn. site alışveriş sitesi olcaksa virtuemart, ilan sitesi olcaksa sobi gibi gerekli bileşenler kurulacaktır.Ve Tüm Grafik Tasarımlar Şahsıma Aittir.

Çok Teşekkür Ederim Aydınlattığınız ve İyiniyetiniz için.

ata350

0
İyinet Üyesi
Reaction score
35
Kıbrıs'ta tam tersi oluomuş bende şaşırmıştım ilk başta hatta doğrusunu yazdım ama tekrar düzelttirildi :)

Bir kaç mesaj önce de belirttiğim gibi başka bir arkadaş aracılığıyla aldığım bir işti. Bunun gibi birkaç site tasarımım daha mevcut.

Cevabı aldınız sanırım :)

Arkadaşlar neden sürekli bir baltalama var ? Ya da ben mi yanlış anlıyorum. Çoğunuz fiyatta çok diyerek, bir kaçınız da sanki benim değilmiş gibi imaalarda bulunarak konuyu dağıtmışsınız.Lütfen iş dışında mesajlara gerekmedikçe yer vermeyelim.Sorularınız varsa [email protected] adresinden dilediğiniz gibi sorabilirsiniz. Çekindiğim ya da sakladığım bir konu yok. Eğer müşteriye " Bu hazır ücretsiz bir sistem" diyebiliyorsam buraya başkasının referansıyla iş alabilmek için konu açacak kadar biri değilimdir değil mi ?

Buna baltalama denemez ? Konudan gerçekten anlamadım tema yapıp yapmadığınızı.Bu nedenle tatlı dille sorulan bir soruydu :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5