İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Joomla Uzmanı

grafiking

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Buna baltalama denemez ? Konudan gerçekten anlamadım tema yapıp yapmadığınızı.Bu nedenle tatlı dille sorulan bir soruydu :)

Sadece sizin için konuşmadımki :) Ayrıca sizin sorunuza ayrı bir şekilde cevap verdim. Onu dikkate almanız daha iyi olurdu ;)

MaykCan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
Arkadaşlar konuya kendi görüşünüzle bakmayın bence.Firma diyorki bana adam akıllı bi site yap vereyim 500 lira diyor. İsterse wp kursun. Adam beğenirse satar yani. Bende bu zamana kadar bir çok firmaya wordpress kurup veya hazır templateler indirip düzenleyerek 300 - 400 arası sattım. Fiyatlar normal yani :)

grafiking

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Arkadaşlar konuya kendi görüşünüzle bakmayın bence.Firma diyorki bana adam akıllı bi site yap vereyim 500 lira diyor. İsterse wp kursun. Adam beğenirse satar yani. Bende bu zamana kadar bir çok firmaya wordpress kurup veya hazır templateler indirip düzenleyerek 300 - 400 arası sattım. Fiyatlar normal yani :)

teşekkürler iyiniyetiniz için.

Ekleme:
400 tl ye resmen uçmuşsun tasarımlar o kadar iyi değil
ee ? ha sen çok diosan tm ozaman arkadaşım 100 TL olsun fiyatlar, hatta ücretsiz yapalım, sonrada piyasada neden böyle ucuza iş yapıp bizi ekmeğimizden edenler var deyip yakınalım olurmu ? mutlu olur musun ozaman ? ayrıca tasarımlar bana ait değil, sadece özelleştirilmiş hazır temalar bunlar. şimdi sen buna da bir kulp bulup fiyatta "uçmuşsun" dan sonra "öldürmüşsün" gibi yorumlarsın. Herkes işine baksın beyler, fiyat az ya da çok. lütfen iş dışında yorumlar yapmayın, sorularınız, istekleriniz, düşünceleriniz için [email protected],
iyi dilek ve iyi niyetli yorumlarınız için ise özel mesajı kullanıırsanız çok sevinirim.

Herkese iyi ya da kötü yorumları için teşekkürler.

yusufziya41

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Joomla kullanımı öğrenmiş olana basit. O zaman herkes Joomla öğrensin kendi sitesini tasarlasın. Yok böyle bir şey. Orta da ama az ama çok emek var. Kimseyi kandırmıyor, iş bu karşılığı şu kadar diyor.Ellerine sağlık kardeşim. Kazancın helal olsun. (Aynı fiyata iş bulamayınca çamur atmak ayıp oluyor)

grafiking

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Joomla kullanımı öğrenmiş olana basit. O zaman herkes Joomla öğrensin kendi sitesini tasarlasın. Yok böyle bir şey. Orta da ama az ama çok emek var. Kimseyi kandırmıyor, iş bu karşılığı şu kadar diyor.Ellerine sağlık kardeşim. Kazancın helal olsun. (Aynı fiyata iş bulamayınca çamur atmak ayıp oluyor)

çoook teşekkür ederim kardeşim.Cümlemize helal olsun

CuneytTuna

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
grafiking kim ne derse desin ben yaptığın siteleri beğendim. bende kocaelide web tasarım yapıorum fiyatlarıda aşağı yukarı seninle söylüyorum. ben emeğimi satıyorum ister free yazılım olsun isterse 0 dan yazılım. kardeş çalışmalarını ilerletmeni tavsiye ederim. özellikle seo konusunda tüm siteler zayıf kalmış. hiç olmazsa htacces düzenle ve de modül son eki gir. iyi çalışmalar... [email protected] istediğin zaman mail atabilirsin elimden geldikçe yardımcı olmaya çalışırım.

grafiking

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
grafiking kim ne derse desin ben yaptığın siteleri beğendim. bende kocaelide web tasarım yapıorum fiyatlarıda aşağı yukarı seninle söylüyorum. ben emeğimi satıyorum ister free yazılım olsun isterse 0 dan yazılım. kardeş çalışmalarını ilerletmeni tavsiye ederim. özellikle seo konusunda tüm siteler zayıf kalmış. hiç olmazsa htacces düzenle ve de modül son eki gir. iyi çalışmalar... [email protected] istediğin zaman mail atabilirsin elimden geldikçe yardımcı olmaya çalışırım.

çok teşekkür ederim iyiniyetli yorumunuz için, msn ekledim, görüşelim :)

I

iLinux

Misafir
Herkes emeğine bir fiyat biçmeli elbette. Ben 90 usd ye yapıyorsam bu beni ilgilendirmeli mesela

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5