İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Joomla & Wordpress - Open Card Sanal Pos Modülü | Profesyonel Tasarım

UmutTasarım

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar uzun zamandır bir web tasarım şirketinde çalışıyorum. Adamlar joomlayı şekilden şekile sokuyorlar. Üniversite dolayısıyla ayrılacağım şirketten belkide devam ederim bilinmez...

Joomla ile aklınıza gelebilecek her siteyi hazırlayabilirim. Kurumsal,Film,Müzik,***** vs..

Wordpress'te de iyiyimdir. Joomla kadar olmasada ondada iyi işler çıkartabilirim.

Ek olarak .Net platformunda web tabanlı yazılımlar geliştiriyorum. Bu bir web sitesini sıfırdan yazmak anlamına geliyor diğerlerinden daha maaliyetlidir fakat bu konuda referansım bulunmadığından dolayı ücret normalin altında olacaktır.

Referanslar

1. ajansfamily.net
2. seykoc.com.tr
3. ruyakonaklari.com
4. ncsguvenlik.com
5. durukanlar.com
6. devletkorosu.com
7. craksesuar.com
8. remy.com.tr (Özgün)
9.toce.com.tr (Özgün)
10. bayerdeniz.com (Özgün)
11.bireyokullari.com
12.cansudeniz.com (Özgün)
13.kadrajyapim.com
14.eminonurehberi.com
15.cybercashbox.com
Open Card 1.4.x tüm bankalar, 1.5.x garanti ve yapı kredi sanal pos modülleri kurulumu yapılır. Kurulum ücreti 100 TL'dir.

Open Card Pos Referanslarım

1. elektronikpazari.net (Akbank sanal pos)

Diğer referanslarımı PM yoluyla isteyebilirsiniz.
İletişim: [email protected]
GSM: 0545 254 08 53

İyi Forumlar.

göktürk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
açıktan verdiğiniz referanslı sitelerden birkaçına baktım gerçekten harika görünüyorlar.
pm ile fiyat alabilirmiyim +

temalarda lisans sorunu varmı copyright a sizin siteniz mevcut, kurusal kimliği zedelememesi açısından.

UmutTasarım

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yeni ref eklendi konu güncel. Referanslarda tasarım aşamasında sayfası geliyorsa sonuna "tr" ekleyip girebilirsiniz.

Perseus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
1-2 tasarıma baktım, çok basit gibi geldi kusura bakmayın. Yani kodlama felan pek anlamam belkide mükemmel yapıyorsunuzdur ama tasarımları pek beğenmedim açıkcası.

UmutTasarım

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
php scricpt yazdıracağım p.m alabilirmiyim

Malesef php yazamıyorum.

1-2 tasarıma baktım, çok basit gibi geldi kusura bakmayın. Yani kodlama felan pek anlamam belkide mükemmel yapıyorsunuzdur ama tasarımları pek beğenmedim açıkcası.

Kurumsal tasarımlarda zaten ben istemesem bile site sahipleri basitleştiriyorlar. Bu sebeple öyle gelmiş olabilir yada gerçekten benden kaynaklıda olabilir. Sağolun yorumunuz için.

Tasarımlar harika..Hayırlı satışlar...

Teşekkür ederim.

Konu güncel..

erhana

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar uzun zamandır bir web tasarım şirketinde çalışıyorum. Adamlar joomlayı şekilden şekile sokuyorlar. Üniversite dolayısıyla ayrılacağım şirketten belkide devam ederim bilinmez...

Joomla ile aklınıza gelebilecek her siteyi hazırlayabilirim. Kurumsal,Film,Müzik,***** vs..

Wordpress'te de iyiyimdir. Joomla kadar olmasada ondada iyi işler çıkartabilirim.

Ek olarak .Net platformunda web tabanlı yazılımlar geliştiriyorum. Bu bir web sitesini sıfırdan yazmak anlamına geliyor diğerlerinden daha maaliyetlidir fakat bu konuda referansım bulunmadığından dolayı ücret normalin altında olacaktır.

Referanslar

1. ajansfamily.net
2. seykoc.com.tr
3. ruyakonaklari.com
4. ncsguvenlik.com
5. durukanlar.com
6. devletkorosu.com
7. craksesuar.com
8. remy.com.tr (Özgün)
9.toce.com.tr (Özgün)
10. bayerdeniz.com (Özgün)
11.bireyokullari.com
12.cansudeniz.com (Özgün)

Diğer referanslarımı PM yoluyla isteyebilirsiniz.
İletişim: [email protected]

İyi Forumlar.
yaptıgınız sıtelerde hep bycmedianın reklamlarını goruyorum sızın yaptıgınızı nasıl anlayacagım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5