İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

joomla'dan vbulletin'e çeviri

trichnosis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba

Joomla bir siteyi vbulletine çevirecek kod yazabilecek biri aranıyor.

joomla'daki ana kategori(section) vbulletin de main category(ana kategori) olacak

joomla'daki alt kategori(section'ın alt kategorisi) vbulletin'de forum adı

joomla'daki konu vbulletinde yapılan post olacak

bunu yapabilecek arakadaşlar bana özel mesaj yollarsa sevinirim.

tşk

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
çok zor bi iş, bu kadar değerli miydi joomlan adresi pm alabilirmiyim?

trichnosis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
çok zor bi iş, bu kadar değerli miydi joomlan adresi pm alabilirmiyim?

değeri tahmin edemeyeceğin kadar fazla ve (lafım meclisten dışarı) kusura bakma en son yaşadığım deneyimden sonra bir daha hiç kimseye sitelerimin adreslerini (önemli ve önemsiz) vermeyeceğim

BabaPanter

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aynı olayı bende yapmayı düşünüyorum. Joomla'daki 185 yazıyı aktarmak için böyle bir kod yazacam ama çok yoğun olduğum için el atamıyorum. Eğer bitirirsem forumda paylaşırım ;) Şimdilik anasayfaya vBadvanced CMPS v2.2.1 (vB 3.6) portal sistemini koydum.

trichnosis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Aynı olayı bende yapmayı düşünüyorum. Joomla'daki 185 yazıyı aktarmak için böyle bir kod yazacam ama çok yoğun olduğum için el atamıyorum. Eğer bitirirsem forumda paylaşırım ;) Şimdilik anasayfaya vBadvanced CMPS v2.2.1 (vB 3.6) portal sistemini koydum.

benim joomla da şu anda 27000 kayıt var ve günlük 18k hit çekiyor ama joomla'ya iyice gıcık olmaya başladım

kreps

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Her iki sisteminde db yapısını incelemedim fakat dediğin gibiyse joomladaki verilerini bulletine aktarırız.
pm at görüşelim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5