İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

joomlatime.net temaları

bigtr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Buradan indirebilirsiniz.
reklam.gif

DEMO

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
mambo/joomla hakkında türkçe sitelerin çoğalması gerek diye düşünüyorum

:) güzel olmuş. kendi kaç tane tasarımınızı sunuyorsunuz?

yalnız rahatsız olduğum bi iki şey var. bigtr.com daki tema joomlatime.net e ait tema ise niye copyright bilgisi eklenmemiş. tabi temayı yapan kişi istemiyorsa ekletmez de hani emek var ortada.

ikincisi de siteniz bigtr.com joomla ile yapılmış ve ben joomlaya ait copyright bilgisi göremedim :s

K

kilislim

Misafir
joomlaturkiye.org adamlar süper yapmıs :)

birde o siteyi hangi eklentilerle nasıl kurdukarını anlatıyolar sizde yapabilirsiniz aynısını diolar

bigtr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mambo/joomla hakkında türkçe sitelerin çoğalması gerek diye düşünüyorum

:) güzel olmuş. kendi kaç tane tasarımınızı sunuyorsunuz?

yalnız rahatsız olduğum bi iki şey var. bigtr.com daki tema joomlatime.net e ait tema ise niye copyright bilgisi eklenmemiş. tabi temayı yapan kişi istemiyorsa ekletmez de hani emek var ortada.

ikincisi de siteniz bigtr.com joomla ile yapılmış ve ben joomlaya ait copyright bilgisi göremedim :s

İlginize teşekkür ederiz.
Joomlatime.net takımı olarak yeni tema ve eklentiler hazırlıyoruz.joomla son sürümü admin türkçe dosyasını da bulabilirsiniz.

Bu arada bigtr ve joomlatime tasarım ekibi aynıdır.O yüzden böyle bir gereklilik hissetmedik.İsteyen herkez rahatça kullanabilir.

Joomla copyright konusunda kullanıcılarını serbest bırakmıştır.Smf vs. gibi bir zorunluluk yoktur.Özellikle profesyonellerin kullanması ve geliştirmesi için doğru bir karardır.Zaten joomla ile ilgilenen herkez hangi sitenin bu sistemle yapıldığını anlayabilir.

Biz özellikle çift dille bir site hazırladık.Etkileşim ve gelişim daha hızlı olması gerekiyor.Dünyada kullanılan bir çok eklenti ve gelişmeden bihaber uğraşıyor bizim joomlacılar.Bir faydamız olursa ne mutlu bize.

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
ben mamboyu 4.5.1 den beri takip ediyodum da bu mambo / joomla ayrıldıktan sonra bazı sorunlar çıkmaya başladı her modül bileşen tam olarak uymamaya başladı, bazı bileşenlerin gelişimi durdurulunca (docman mesela, zoom galeri filan) takip etmeyi bırakmıştım. ama bu ara sanırım bikaç proje için tekrar giricez aleme :)

yani bizim millet tüketmeyi seviyor sadece. üretmekten yana değil pek. üretici kişilerin çoğalması dileğiyle, kolay gelsin..

bigtr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben mamboyu 4.5.1 den beri takip ediyodum da bu mambo / joomla ayrıldıktan sonra bazı sorunlar çıkmaya başladı her modül bileşen tam olarak uymamaya başladı, bazı bileşenlerin gelişimi durdurulunca (docman mesela, zoom galeri filan) takip etmeyi bırakmıştım. ama bu ara sanırım bikaç proje için tekrar giricez aleme :)

yani bizim millet tüketmeyi seviyor sadece. üretmekten yana değil pek. üretici kişilerin çoğalması dileğiyle, kolay gelsin..

Şu anda joomla mambodan 2-3 gömlek üstün durumda..bi zamanlar hazır sistemlere karşı birisi olarak herkeze tavsiye ederim.Hemen hemen yapılamayacak proje yok gibi..( istisnalar kaideyi bozmaz ;))

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5