İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Joomla'ya haber ekleyecek bir arkadaşla anlaşmak istiyorum!

inanonder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar,

Bir haber sitesinde hazır haberlerin başlıgında küçük değişiklikler yaparak siteye ekleyecek bir arkadaşa ihtiyacım var, günde ortalama 10-15 haber ekleyecek fiyat teklifi yapabilirsiniz.

Ödeme Şekli: Paypal veya iş bankası
Makale Teslimat Şekli: Siteye ekleme
Makale Teslimat Süresi: Her gün

Sorularınız ve teklifleriniz için ö.m. gönderebilirsiniz. Fiyat tekliflerinizi uzun soluklu iş olduğunu düşünerek veriniz. Kısa süreli çalışmak istemiyorum.

yemre_61

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Merhaba arkadaşlar,

Bir haber sitesinde hazır haberlerin başlıgında küçük değişiklikler yaparak siteye ekleyecek bir arkadaşa ihtiyacım var, günde ortalama 10-15 haber ekleyecek fiyat teklifi yapabilirsiniz.

Ödeme Şekli: Paypal veya iş bankası
Makale Teslimat Şekli: Siteye ekleme
Makale Teslimat Süresi: Her gün

Sorularınız ve teklifleriniz için ö.m. gönderebilirsiniz. Fiyat tekliflerinizi uzun soluklu iş olduğunu düşünerek veriniz. Kısa süreli çalışmak istemiyorum.

pm attımm

İjlal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mrb bu işi yapmak istiyorum. ilgilenirseniz sevinirim

Ayblog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pm gönderildi teklifimi düşünürseniz sevinirim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5