İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

joomlaya hangi forum sistemini kurayım?

hangi forum sistemi

• Kullanılan toplam oy
    19

SpectacuLaR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar joomla 1.5.x siteme forum kuracamda hangisini kurayım bilmiyorum. joomlann bileşeni olan fireboard kuracam ama eksiklikleri var galiba. üye sistemi, anket olmaması, üye olmayanların linkleri görememesi.. bu sorunları aşabilirmiyim fireboardda. iki temel özelliğin olmasını istiyorum. 1. anasayfada son eklenen konuların sergilenmesi
2. sorun vermeden uyumla çalışması, sistemi kasmaması

sizce hangisini kurayım

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Joomla ve forumu ayır bence,
ikisi birlikte çok kasıyordu.
illa biri olsun diyorsan vb

cortes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence smf kullan ama kastığı hakkında bir bilgim yok.

Ah ah bi gün bu joomlanın papucunu dama attırcam :)

SpectacuLaR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilginiz için tşk ederim.sizden bir ricam hangi sistemi ne için tercih ettiğinizi yazsanız. diğerlerine göre artısı ne veya diğerlerinin eksi yönleri bunlar şunlar şeklinde yazarsanız daha kolay seçim yapabilirim.

Rumuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fireboard veya smf kullanabiliyorsun sanırım SADECE

seslidostlukcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence kesinlikle smf kullanma smf kullancam diye özellikle linux hosting aldım yinede yavaş çalışıyor hiç tavsiye etmem paran varsa vb al yoksada salla gitsin digerlerini

espirtlotus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1.5x sürümleri ile uyumlu bir körpü bulabilirsiniz. Bende phpbb3 diyorum

UniFroG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
joomla + ipb mevcut mu peki? yada yapılır mı?

memocan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aslında sorunun cevabı çok basit, eğer geniş ve ileriye yönelik bir forum kuracaksanız asla joomla bileşenlerinden olan bir forum sistemi kurmayın. Yarın büyüyeceğinizi hesap ediyorsanız, ama orta halli ve basit bir forum olarak kalmayı planlarsanız mesele yok en iyisi fireboard veya yeni adı ile kunena size uyar.
Bunun dışında ilerisi düşünelim diyenler smf veya vbulletin düşünmeleri daha yerinde olacaktır

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5