İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

JOOOMLA KURULUM SORUNU ??

frmxp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SLM ARKADAŞLAR AZ ÖNCE JOOMLA KURDUM ŞÖYLE BİR HATA VERİYOR SORUN NE OLABİLİR ??

Warning: realpath() [function.realpath]: Unable to access /var/www/vhosts/onlinedersizle.com/httpdocs/joomla/administrator/templates/khepri/html/com_media/media/ in /var/www/vhosts/onlinedersizle.com/httpdocs/joomla/libraries/joomla/filesystem/path.php on line 247 AYRICA 248 İNİDE VERİYOR

hsendogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu hatayı kurulumda mı alıyorsun kurulum bittikten sonramı? (joomla kurdum demişsin)

maviska

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sen joomlayi linuxa mı windowsa mı kuruyorsun? ben linuxa taşındıktan sonra hiç bir problem kalmadı. joomlamı çok seviyorum

W3bmast3R

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
CHMOD DeğeriyLe ALaskı oLabiLir desem sacmaLamis oLurmuyum :D

hsendogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu sorun template kaynaklı gibime geliyor. Template i yeni mi yükledin. kurarken orjinal gelen temalardan birini seçtiğinde yine aynı hatayı veriyormu.

W3bmast3R

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende demistim Chmod AyarLarına bak diye .. izinLer önemLidir ..

GökhanHT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hostun joomla uyumlu dostum.yapamazsan benimle iletişime geç.

makinamsaglam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar selam. ben joomlayı kuruyorum. sonunda configuration.php kodlarını veriyor. onu yapıp hosta atıyorum installation dosyasınıda siliyorum. ama siteye girince hicbirsey cıkmıyor bembeyaz bi sayfa gösteriyor. bana yardımcı olabilirmisiniz

tesekkürler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5