İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

JPDS Reklamı Yapan Arkadaşlar ! ( PARALAR )

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar iki ay oldu JPDS açılalı parasını alabilen var mı aceba lütfen birisi bişey söylesin. Ben bir aydır reklamını yapıyorum bunların. 50 $ yapamadım bir ayda. Gün geçtikçe tıklama balına ödeme düştü düştü dibe vurdu. 50 $ 'a ulaşmak çok zor. Ayrıca adamların reklamını yapacam diye güzelim sitemin karizmasını düşürdüm ( Bannerdan dolayı ). Ayrıca 50$'ı geçince de paramı ödeyecekler mi onu da çok merak ediyorum. 0.61 tıklama oranı var.

0.61*300= 1.83$

1.83*30 = 54$

Yani benim onlara tekil 300 göndermem lazım bir günde. O da çok zor. Banner çok dikkat çekici olmasına rağmen. Günde 100 gönderiyorum en az ama. Siz de bişeyler söylemezseniz içerdeki dolarlarıma kıyıp reklamı kaldırcam siteden.

Gene yabancılar kazanıyo viz bakıyoruz.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
ewt ödeme alan war Türkiyeden. $60 küsüratlı çek aldı bi arkadaş...
bol kazançlar...

H

hibrahim

Misafir
Aforizmalar' Alıntı:
Arkadaşlar iki ay oldu JPDS açılalı parasını alabilen var mı aceba lütfen birisi bişey söylesin. Ben bir aydır reklamını yapıyorum bunların. 50 $ yapamadım bir ayda. Gün geçtikçe tıklama balına ödeme düştü düştü dibe vurdu. 50 $ 'a ulaşmak çok zor. Ayrıca adamların reklamını yapacam diye güzelim sitemin karizmasını düşürdüm ( Bannerdan dolayı ). Ayrıca 50$'ı geçince de paramı ödeyecekler mi onu da çok merak ediyorum. 0.61 tıklama oranı var.

0.61*300= 1.83$

1.83*30 = 54$

Yani benim onlara tekil 300 göndermem lazım bir günde. O da çok zor. Banner çok dikkat çekici olmasına rağmen. Günde 100 gönderiyorum en az ama. Siz de bişeyler söylemezseniz içerdeki dolarlarıma kıyıp reklamı kaldırcam siteden.

Gene yabancılar kazanıyo viz bakıyoruz.

birşey sorucam günde en az 100 tıklamayı nasıl gönderiyosun popup falanmı açıyosun? eğer açıyosan oranın düşmesi gayet normal.. ben hiç popup açmdaım oran 0.95 lerde ama gunde kaç tıklama oluyo dersen en fazla 30 tane oluyo...

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pop Up açtırmıyorum tabii ki. Pop up olayı zaten anlaşılıyo ve sayılmıyo onlar tarafından. Ve her türlü ne yol varsa anlıyolar. Ben günde en az 100 tıklama ile adam gönderiyorum ama adamlar iyice düşürdü oranı.

Adamlara toplam gönderdiğim ziyaretçi istatistiğine ve ödemeye bakın:

OVERALL
çoğul 3770
tekil 2049
ödeme oranı 0.84 (ortalama almış şu an 0.61)
toplam kazanç 17.20$

Ama reklamı kaldıracam arkadaşlar. Karizma dehşet dağıldı. Benim ortak koyma o reklamı dedi ama ben aylık 50 dolar da burdan gelsin diye koydum. bi hafta içinde biraz daha düşerse kaldıracam.

Size de tavsiye etmem bu JPDS 'i. ( Aylık 5000 tekil gönderebilirseniz kullanın tabi :) )

H

hibrahim

Misafir
benim 5-6 günde yolladığım hitler şöyle:
279 153 0.89 1.36$

ama tabii eğer sitenin içeriğine uymuyorsa kaldır.. 50$ için değmez..

turkmale

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben 77 dolar yapmıştım.gönderirlerse yazarım inşallah buraya.

H

hibrahim

Misafir
Aforizmalar' Alıntı:
bu istatistiklere göre sen de boşa kürek çekiyor gibisin...

:) evet ama kürei ben çekmediğim için benim için farketmiyor:) 3 ayda
50$ gelsin ama gelsin:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5