İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

JPost v2 Yeni ! - Daha çok özellik, eskisinden daha ucuz !

Just1ce

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Uygulamanıza izin veren tüm kişilerin duvarına mesaj atmak istiyorsanız bu uygulama tam sizin için.

* Uygulamanın özellikleri nelerdir ?
- PHP ile yazılmıştır.
- Diğer uygulamalara entegre edilebilir.
- Uygulamanıza izin veren tüm kullanıcıları görebilme.
- Tüm kullanıcıların facebook id - e-mail adreslerini görebilme ve liste halinde kaydedebilme.
- Tüm kullanıcıların facebook profil adreslerini ve cinsiyetlerini görebilme.
- İzin veren kullanıcıların duvarına istediğiniz zaman istediğiniz mesajı gönderebilme.
- Yönetim panelinden duvar ayarlarını kolayca yapabilir ve mesajları oradan atabilirsiniz.
- İsterseniz '.. aracılığı ile' yazısını kaldırabilirsiniz.
- İsterseniz sınırlı sayıda kişilere gönderme veya tüm herkese gönderme.
- Cinsiyet seçimine göre gönderme (sadece kızlara, sadece erkeklere, tüm herkese)
- ID aralığı ile gönderme. (Mesela 0-100 arası kişilere ardından 100-200 arası kişilere)
- Sadece seçtiğiniz, istediğiniz kişilere gönderme.

* Uygulamada 2 çeşit mesaj gönderme şekli vardır
- Normal Post -> Kime gönderildiğini veya gönderilmediğini gösterir, hızlı post atar, ek olarak izinleri günceller.

- Etiketli Post -> Kime gönderildiğini veya gönderilmediğini gösterir, izinleri kontrol etmez, listede olan herkese göndermeye çalışır, izinleri kaldıranları es geçer. Hızlı mesaj atar. Mesajı atan kişinin arkadaşlarından rastgele X sayıda arkadaş etiketler. (her seferinde değişik arkadaşlar)

* Bu uygulama ile benim kazancım ne olacak ?
- İstediğiniz uygulamaya entegre edebilirsiniz ve böylelikle istediğiniz amaçla kullanıp verdiğiniz paranın fazlasını çıkarabilirsiniz. (örn. sayfa reklamı, kendi reklamlarınız)

* Gerekenler
- Domain
- PHP destekli host.

* Kurulum
- Uygulama kurulumunu isterseniz kendiniz yapın eğer yapamıyacaksanız ücretsiz olarak yaparım.

* Bilmeniz gerekenler
- Uygulamanız facebook tarafından banlanırsa kesinlikle ben sorumlu değilim.
- Satın alan kişi, üstünde değişiklik yapıp satarsa veya paylaşırsa hakkım haramdır.

* Fiyat ve Ödeme
- 15$. Ödeme olarak sadece Paypal kabul edebilirim, yurtdışından olduğum için başka seçenek bulamadım.

Arkadaşlar size önerim, facebook kullanıcıların ilgisini çekecek bir uygulama yapmanız ve bu uygulamayı entegre etmenizdir. Elimde bi çeşit 'Takipçilerini Bul' (tabii ki verdiği sonuçlar gerçek değil, gerçek sonuçlar vermesi için araştırdım da bulamadım yada yok) uygulaması var, satın alan kişi isterse yanında ücretsiz olarak verebilirim.

Örnek Takipçilerini Bul uygulaması: http://apps.facebook.com/takipcileribul/

Buradaki bilgiler yetmiyorsa, aklınıza takılanlar varsa, özel mesaj ile MSN adresinizi atıp, istediğinizi sorabilirsiniz.

Demo -> Tıkla
Kullanıcı Adı: demo
Şifre: demo

Just1ce

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Panel v2'ye güncellenmiştir.

Yeni eklenenler ;

+ Normal Post
+ Hizli Post
+ Etiketli Post

ve bazı gereksiz şeyler kaldırılmıştır.

Not: konu eski olduğu için, yukarı çıkması için 2. mesajımı atıyorum umarım flood sayılmaz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5