İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

jQuery Basit Lava Lamp Menu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Evan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bak kardeşim 2 gündür gecemi gündüzüme katıp iyinet'te birilerine yardımcı olmak için elimden geldiğince online oluyorum. Dün akşam geç saatlerde senin yazdığın bir başlığı incelemek için girdim ama o da ne? Birkaç linkten ibaret içerik. Durumu hemen moderatöre bildirdim. Moderatör takiplerime göre seni iki kere uyardı. Ama sen forum moderatörünü dikkate almayıp yine aynı şekilde içerikler eklemeye devam ediyorsun. Sen böyle paylaşım yaptıkça ben seni takip edeceğim ve her aykırı paylaşımını moderatörlere bildireceğim. Yakında uzaklaştırılırsan şaşırma.

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Seni 3. kez uyararak bu konuyu da kilitliyorum, durumu moderatör arkadaşlara report ediyorum, onlar gereğini yapar. Ya biz anlatamıyoruz ya da anlamak istemiyorsun

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
iyinet imleme sitesi değil, lütfen biraz dikkat

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5