İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

js ve php bilen coder araniyor

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Biglilendirme

Bu arkadaşa aşağıdaki özel mesajı gönderdim

üstadım yaptıracak birini bulamassanız bana haber verir misiniz?
yada yapacak birini bulup fiyatı çok pahalı bulursanız bir de benden teklif isteyin.
biraz yoğun olduğum için direkt teklif vermiyorum ama işinin de uygun bir şekilde görülmüş olmasını da istiyorum

saygılarımla
xxx xxx 1973

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaş msn ye eklememi istedi ilk sizden mesaj geldi dedi ben de bir saat kadar önce msn ye ekledim. kendimi tanıttım konuşmaya başladığımda siteye bakabilir miyim ben bazı konularda sitelere destek vermiyorum (prensiplerim var dedim) site verildi baktım tamam dedim destek verebileceğim bir konu

peki dedim anşılmadı ve iş hala sizde değil mi dedim yok kimse ile anlaşılmadı bende iş hala dedi.

konuşmaya başlaıdm tarif etti örnek girişler yapıldı resimler gönderildi vs...

ondan sonra arkadaş dosyaları gönderdi bunlar düzenlenecek dedi
veri tabanı yapısını vermek istediğinde ben kendisine birkaç örnek satır olsun istedim bir dakika dedi ben de bir başka işime baktım 5 dakika kadar ara oldu geldiğimde veritabanını isterken koder bulundu gerek kalmadı dedi.

Bu arkadaşın benim onca vaktimi alırken (iş tanımı vs..) bir başkasıyla konuşup daha fiyata bile gelinmemişken böyle birşey yapmasını kınıyorum.

bir daha burada üçbeş mesajı olan arkadaşlarla iş görüşmesi falan yapmayacağım
sonuçta o da bir vakit ve bir aile geçindiren ve zamanını dikkatli kullanması gereken insanların daha dikkatli olması gerek

Saygılarımla

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu arkadaşla kim anlaştıysa lütfen bildirsin. Değilse bu arkadaşın özel iletişim kurmak için bahaneler bulduğu düşüncesine kapılacağım. Örnek verdiği sitelere (güvenliğiniz için) girmemenizi tavsiye ediyorum.

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
size ait sitede chromenin uygulama yanıt vermiyor hatasını belirttim
bu olayın odağı değil
odakta olan şey size vakit sıkıntısı çektiği halde en son gelin diyen birine kimse yazmıyor deyip msn ye ekletmeniz ve akabinde daha konuşma esnasında bir dakika deyip daha sonra da birini bulduk demeniz. yani data dosyası göndermek için bekletirken öbür tarafta biriyle anlaştım demenin etik olmamasından bahsediyorum.

ki size fiyat dahi verilmemişken en uygun fiyatı verenle anlaşılacak diye konuda yazmışken daha fiyat bile verilmeden nasıl koder buldum deyip kestirip atılıyor

ben kıllandım arkadaşlar (anlaşan kimse lütfen buradan yada özel mesajdan yazsın) bu arkadaşın samimiyetinden şüphem var

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Geçmişe dönük bilgi kalması açısından iş ilanı bırakılır ve olası itrade notlarda başkalarına fikir verir. Bu arkadaş gelip iş arayan mesajını da editliyor ki ben yazdıktan sonra yapıyor

bu arkadaşla görüşmelerinize dikkat edin (sadece tavsiye)

saygılarımla

emreba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
programcim isimli uyeyede sorabilirsin konuyu digitalpoint'te acacatim Turk webmasterlari kazansin diye once Turk webmaster sitelerine actim.

2.si Editleme 17:19'da yapilmis sen 17:22'de ilk karsi ( atak ) mesajini yazmissin.

3.su ben seni bekletmedim sen beni beklettin.

4.su coder bulundu basvuran butun coder'larla anlasilacak diye bir kayde yok.

ilginiz icin tekrar tesekkurler.

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar kim anlaştı şu arkadaşla lütfen belirtsin benim için önemli

en düşük fiyatı verecek coder ile anlaşılacak dendiği ve olayın %90 kısmı anlatıldıktan sonra veri dosyası verilme aşamasına gelince irtibatın kesildiği ve 5 dakika kadar sonra da anlaşıldı diyen bu arkadaşla kim anlaştı lütfen özelden bana iletir mi (buradan yazmayacaksa)

bu arkadaşın niyetinin iş yaptırmak mı yoksa başka birşey mi olduğu konusunda kendim için karar vermem gerekiyor.

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
inan bu insanları anlamıyorum:
vakit yokluğunda çok pahalıya yapmaya kalkarlar yada yaptıracak bulamassan en son bana gel diye özel mesaj çekiyoruz.

kimse ilgilenmedi diye mesaj çekiyor msn ye ekler misin diyor

msn ye gelir gelmez iş hala sizde mi biriyle konuşup verdiniz mi diye yoklama çekiyoruz.
konuşma esnasında anlatımlar oluyor işi anlama anlatma vs.. 1 dakika deniyor ardından ben bilgisayarın konuşma penceresini kenara küçültüyorum başka sürece geçiyorum.
arkadaş iletişimi orada bırakıp gidip başkasıyla anlaştığını SÖYLÜYOR. ve burada kıllanıyorum. ticari etik bu mudur????
15 dakika beklemeyen bu arkadaşa daha fiyat bile verilmemiş.

ve konuyu geliyor tümden ilanı editliyor ilanda deniyor ki en uygun fiyatı verene yaptıracağım (PEKİ BENDEN FİYAT ALDIN MI ARKADAŞIM)

30 DAKİKA KONUŞUYORSUN BENLE 15 DAKİKA Da diğer arkadaş kimse artık anlaşıyor iş bitiriyorsun beni pencerede bekletirken yapıyorsun bunu.

ben seni beklettiysem neden k onuşmada nereye kayboldunuz arkadaşım orada mısın diye bir mesajın yok
bekleyen adam böyle mi oluyor.

yok arkadaşım yok senin bu forumda takipçin olacağım.
eğer ki niyetin burada işini gördükmek değilse bu açığını yakaladığımda gereğini yaptıracağım.

hadi hayırlı işler

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
dediğim gibi hiç kendini yorma bana da aynısı oldu başkası tarafından itrader ver geç en büyük ceza o

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence hiç ticareti olmayan birine vakit dahi ayırmayacaksın (ciddi söylüyorum)
güvenimizi kötüye kullanıyorlar

adam mesajında bir de <a href=""> yazan kendini webmaster sanıyor böyleleri eklemesin diye de birşey yazınca sandık ki çok kafası ağrıtılmış. Anlaşıldı bu arkadaşın derdi buradaki coderlardan hizmet almak falan değil dövmeye gelmiş.

yok bir itrade ile kurtaramaz benden

emreba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Buldugum coder'in adi Omer, kendisi ile daha oncede calistim ve memnunum, daha once ki mesajimda dedigim gibi basvuran butun coderlar ile calisacaz diye bi kayde yok, tek basvuru yapan sen degildin senin gibi 6 coder daha vardi ve onlar anlayisla karsiladi, senin boyle yapman bizi derinden uzdu. Herseyin hayirlisi hadi saglicakla kalin.

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aynı şeyi söylüyoruz: Çalışacağın adamı sen kendin belirlersin. Bu belirlemeyi neye göre yaptın ????

ilk mesajında en ucuz fiyatı verene yaptıracağını söyleyen sizsiniz.
45 dakikalık msn görüşmesine başlarken birini bulabildiniz mi diye başlıyorum hayır diyorsunuz
30 dakika görüşme sürüyor son 15 dakika da daha fiyat faslına geçilmeden (dosyalar alınıyorken) diyorsunuz ki adamı buldum ne mantıkdır bu
bunu bir açıklayın bana

SAYGI !!!! SAYGI !!!

ben sizin işinizi istemiyorum benim istediğim gösterilmeyen saygının neden gösterilmediğini sorgulamak!!!
daha buna akıl erdiremiyorsanız bir daha konu monu açmayın gidin ömer kimse ona işlerinizi yaptırın
konu açıyorsanız da en ucuzu verene iş verilecek demeyin deyin ki benim kimseye saygım yok 45 dakika vaktinizi alırken ben 30 dakikadan sonra daha fiyat almadan hooppp uçarım

bana güven vermeyen bir insanın derinden üzüntüsünün samimiyetine güvenmiyorum.
saygı duymayan açıklama yapmayan biri var karşımda
maksadın iş yaptıracak mış gibi görünüp msn ye ekletmek bazı sitelere girilmesini sağlamak bir scriptin dağıtılmasını (daha scrpitini incelemedi) sağlamak mı
o scrpit neyi nasıl yapıyor çalıştırınca birşey mi yapacaktı
bir sürü soru akıllara geliyor

ben sizin akıl yaşınız yada saygınız konusunda şüphe duyuyorum eğer böyle değilse maksadın fiyat almak olmadığı halde iş ilanı vermek olduğunu düşünüyorum.

siz bu mantıkta oldukça ben mümkün değil sizinle iş yapmam
tekrar tekrar diyorum
burası benim değer verdiğim bir mekan ve burada biri işini gördükmek istiyorsa yoğunda olsam yaptıracak kişi bulamassan gel bana diyorum sen ne yapıyorsun abi kimse ilgilenmedi ilk sen başvurdun diyrosun
peki soruyorum 6 kişi durdu durdu seninle konuşmamızı mı bekledi

samimiyetsizsin çelişkilerin var.

bu arkadaşla iş yapan bu forumda mı arkadaşlar lütfen ya bu arkadaşı çözmem gerekiyor ciddi söylüyorum merak ettim bu arkadaşın ne maksatlı script yazacak arkadaş aranıyor konusu açtığını

>>>> maksadınız ömere bak şu fiyatı verdiler diye bilmek miydi? Zaten buradan kimseye iş yaptırmayacakmıydınız? Buradakilere güvenmediğiniz halde fiyat araştırması yapıp ömere öyle mi gitmekti maksadınız? Buradaki script satış bölümünü amacı dışında mı kullanıyorsunuz <<<<

emreba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadasim sen paranoyak misin? isi sana vermedim diye niye bu kadar zoruna gitti? anlamak mumkun degil. 45 dk felan da konusmadik chatlogs'una bak max 15-20 dk konustuk sonra seni bekledim. Burda kendi reklamini yapma! Bundan sonrada bu foruma girmem, kendini begenmislik yapmaktan baska bise bilmiyon! zone.org'da ve r1o.net'te de ayni konular var hemde ayni saatte acilmis! git bakta gor! isin gucun anca camur atmak! iftira atma ve durust ol! isi sana vermedim kabullen!

hadi saglicakla!!

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Al sana senin gibi yaklaşayım

eğer paran yetmesse işi yaptırdığın arkadaşa gel paranı ben vereceğim (yemin ediyorum ben vereceğim)
buradaki adminlerin birinin hesabına aktaracağım o da sana aktarsın

saygıdan yoksun biçare birisin
sorgulayan soran araştıran birine çatınca kaç git sen

NEDEN FİYAT ALMADAN KİMSE BAŞVURMADI DİYEN BİRİ 45 DAKİKA SONRASINDA 6 KİŞİ BAŞVURDU DİYOR KİM ARKADAŞIM BU İŞİ VERDİĞİN KİM GELSİN BANA

ben de sizin fiyat araştırması yapmak için konu açmadığınızı anlayayım
yada birilerine bazı dosyalar gönderip çalıştırtmak ve güvenlik konularıyla alakasız olduğunu düşüneyim

emreba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
senin 10 yilda kazandigini ben bu ulkede sadece 1 yillik okul parasina veriyorum bu 1 ;)
senin uyduruk bilgilerini napim ki sana guvensiz dosya yollim ve ben lamer degilim bu 2 ;)
fiyat arastirmasina gerek yok ben neyin ne oldugunu biliyorum merak etme ve yol ver ;)
iyinetten ilk basvuran sendin demek istedigimi anladin bu da 4 ;)

hala niye hazmedemedin anlamadim...

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
emreba demagoji yapmayıp adam gibi cevap versen herkes kendi yoluna gidecek.

TRİnsanRehberi sana bir soru sotuyor, sen cevap vermiyorsun.

Sana sorulan soru şu: TRİnsanRehberi ile konuşmaya başlamadan önce hiçkimseyle konuşmadın veya 50 kişiyle konuştun. Hiç sorun değil.

"En iyi fiyat verene işi vereceğim" dedin ve TRİnsanRehberi'nden fiyat almadan, MSN konuşması sırasında aniden "Birini buldum güle güle" dedin.

Bunu neden yaptın? Üstelik birisi seninle anlaşmak üzere ve planlarını aktarıyor, bir şekilde emek veriyor. Zamanını harcıyor.

Sen TRİnsanRehberi'nden fiyat almadan neden çekip gittin? Bunu hakikaten ben de merak ediyorum.

Yoksa anlaştığın kişi sakız parasına mı yapıyor da, bundan ucuza kimse yapmaz diye posta koyuyorsun?

Araya girmek istemezdim ama ortada haksızlık var.

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
senin 10 yilda kazandigini ben bu ulkede sadece 1 yillik okul parasina veriyorum bu 1 ;)
senin uyduruk bilgilerini napim ki sana guvensiz dosya yollim ve ben lamer degilim bu 2 ;)
fiyat arastirmasina gerek yok ben neyin ne oldugunu biliyorum merak etme ve yol ver ;)
iyinetten ilk basvuran sendin demek istedigimi anladin bu da 4 ;)

hala niye hazmedemedin anlamadim...

tamam bak güzel

iyinetten ilk yazan bendim
peki ben ne yazdım size?
eğer işi yaptıracak birini bulamassanız yada çok fazla paraya yapmaya kalkarlarsa yoğunum ama yine de yardımcı olayım en son gel bana dedim mi?

dedim (itirazın varsa söyle)

sen bana ne dedin (msn de konuşma başlayınca) arkadaşım daha işi kimseye vermedim dedin mi?

dedin
30.05.2009 17:29:42 ismail emreba merhaba
30.05.2009 17:29:48 ismail emreba Trinsanrehberi (forum iyinet)
....................................
..............................................
30.05.2009 17:59:32 emreba ismail 1 dk

(30 dakika sonra bir dakika dedin ve pencereyi kenara aldım başka işime baktım) geldiğini farketmedim konuşma şu şekilde devam etti.

30.05.2009 18:00:01 emreba ismail simdi eski comment box'un bilgilerini werim ben orda zaten hersey var hangi database tablosunu kullanacaginiz vs
30.05.2009 18:00:02 emreba ismail ?
30.05.2009 18:15:27 ismail emreba araya birşey girdi
30.05.2009 18:15:44 ismail emreba veri tabanını alabilir miyim (msn yanıp sönmeyince yazmadınız sandım) 1dk olarak kalmıştı olay
30.05.2009 18:15:59 ismail emreba kusura bakma o mesajdan sonraki yanıp sönme olmaması seni yanıtsız bırakmama neden oldu
30.05.2009 18:16:11 emreba ismail neyse
30.05.2009 18:16:14 ismail emreba eski comment box 'un bilgileri dediğiniz?
30.05.2009 18:16:23 emreba ismail gerek kalmadi ismail bey
30.05.2009 18:16:30 ismail emreba gerek kalmayan ne?
30.05.2009 18:16:38 emreba ismail coder bulundu
30.05.2009 18:16:48 ismail emreba bu yaptığınız etikd eğil

PEKİ ARKADAŞIM BANA SÖYLE LÜTFEN CİDDEN MERAK EDİYORUM.
hiçkimse başvurmadı işi vermediğin halde daha işi anlama ve büyüklüğünü belirleme aşamasındayken (sonuna gelmişken) daha fiyat almadan neden en uygun fiyatı vereni belirlemek adına dahi olsa (ki siz böyle yazdınız konunuzda) benden fiyat almadınız direkt işi verdiniz birine
inan işi vermenden dolayı en ufak bir sıkıntım yok. neden olabilir ki???
Ben zaten en başta demişim ki işlerim yoğun ama işini hallettiremessen yardımcı olayım bana en son yaz diye....

şimdi gel sen söyle ki benim de aklıma çeşit çeşit şeyler gelmesin
bir iş görüşmesi hele de böyle başlayan bir görüşme böyle sonlandırılır mı?
sonlandırılır dilediğimi yaparım dilediğim gibi yaparım diyorsan tamam bir daha bir tek mesaj yazmayacağım. değilse bana bir açıklama borcun var.
Bu açıklamayı yapman benim hakkım ve bu hakkımı istiyorum !!!!

(mesajınızın orjinal hali de şu şekildeydi)
Merhaba arkadaslar, sosyal ag sitem var ve buna profile comment eklemek isiyorum. Eklenecek comment box ile ilgili gerekli bilgileri msn uzerinden veya mail ile ilgilenen webmaster arkadaslara yollayabilirim.

Mail adresim: [email protected]

Not1: En uygun fiyat verene yaptirilacak.
Not2: Referans sart.
Not3: <a href=''></a> kodunu bilipte kendine webmaster diyen cocuklar eklemesin.

Tesekkurler
Emre

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5