İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

justbeenpaid - Günde en az %2 kar, güvenilir sistem - günlük kazancım 55$!

legitinvestment

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şimdi anlatacaklarımı özellikle ptc ve hyip yatırımcıları iyi dinlesin.

Hyip sitelerine yatırım yapmanın en büyük problemi, yatırım yaptığınız sitenin kapanması, dolayısıyla yatırdığınız parayı kaybetmenizdir. Bu durum zamanında ptc sitelerinde de karşımıza çıktı (bunu incrasebux'ta 100lerce dolar para kaybetmiş biri olarak söylüyorum).

Peki justbeenpaid'in avantajları neler?

1- Size 75 gün boyunca günlük olarak yatırımınızın % 2'sini ödüyor. Hiç bir koşul ve şart yok. Ref aramak yok, reklam tıklamak yok, affiliate marketing yok. Eğer 100$ yatırım yaptıysanız, 75 gün boyunca günlük olarak 2$ net kar alıyorsunuz.

2- Her yeni üye olan yatırımcıya ücretsiz olarak 15$ para veriyor. Böylece, eğer yatırım yapmadan önce sistemin nasıl işlediğini görmek isterseniz, bu da mümkün. 15 dolarınızın 75 gün boyunca her gün nasıl %2 arttığını gözlemleyebilirsiniz. Ve bu para gerçek paradır. Karınız 20 dolar olduğunda paranızı dilediğiniz gibi çekebilirsiniz.

3- Restart özelliği. justbeenpaid'i güvenilir kılan özellik işte bu. Sistem, eğer size para ödeyemeyecek bir durumla karşı karşıya kalırsa, çoğu yatırım sitesinin yaptığı gibi kepenkleri kapatıp gitmiyor. Sadece, mevcut pozisyonlarınızı "basitçe" yeniden başlatıyor. Ve böylece para kaybetmemiş oluyorsunuz. Ana paranız daima güvende oluyor.

4- Bugün itibariyle 91,587 kullanıcı sayısı.

5- 7/24 web konferans. Günün 24 saati (evet yanlış duymadınız, 24 saat) konferansa katılabilir, moderatörlere soru sorabilirsiniz. Konferanslara katılım hep yoğun oluyor. Bugüne kadar 500'ü aşan katılımlar gördüm ve bu sayının 100'ün altına indiğini hiç görmedim. Şu anda konferanslara katılan tek Türk yatırımcı benim (malesef). Dünyanın her yerinden insanlar var. Ve gerçekten eğlenceli bir ortam. Çok komik moderatörler var. :)

6- Ben. Evet, ben. :) Sistemle ilgili tüm sorularınızı yanıtlamak için ben buradayım. Aklınıza takılan her soruyu hiçbir çıkar beklemeden yanıtlayacağım (ref'imden üye olmasanız bile). (Bu arada 28 yaşındayım, adım Gökhan) :)

Bugünden itibaren elimden geldiğince kendi kazançlarımı bu başlık altında paylaşmaya çalışacağım.

Son olarak, bu site hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz, moneymakergroup ve talkgold forumlarında justbeenpaid'i arayıp çıkan sonuçları okuyabilir, güvenilir bir site olduğunu görebilirsiniz.

Ref'li Link: http://adv.justbeenpaid.com/?r=k2hkLGYq6s&p=jsstripler5

Ref'siz Link: http://www.justbeenpaid.com

Refimden üye olanlara teşekkür ederim.

legitinvestment

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1tkjm.jpg

:hmmm:

Ekleme:
1udnz.jpg

zevkisefa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tamam güvenli olabilir ama sitesi niye bu kadar cok uyduruk..gerci ödedikten sonra tabiki sorun yok.

soru 1 : 100 dolar yatirdim diyelim,ne zaman parami cekebilirim?

Soru 2 : parayi kredi karti ile mi yatiracagim

legitinvestment

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Görünüşe aldanmayın. En güvenilir sitelerden biri. :bira:

100$ yatırırsanız 75 gün boyunca günde net 2$ kazanırsınız. Karınız her 20$'a ulaştığında paranızı çekebilirsiniz. Toplamda net 150$ kazanmış olursunuz.

Alertpay kullanarak kredi kartı ile yatırım yapabilirsiniz. :)

Ekleme:
1wdk5.jpg

Ekleme:
1wdkd.jpg

nochi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Küçük bir ekleme konferansa bende katılıyorum ve şimdilik 100 dolarlık yatırımım var sponsorum ayda 2000 dolar kazanıyor. Ödemeler sağlam bilginiz olsun.

akadir74

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba bende bu siteyi duydum
hangi yolla para yatırılıyor
para yatarken %kaç kesinti oluyor
para çekerken %kaç kesinti oluyor
kredi kartımı yoksa hesap nomu veriliyor
IBAN no ile üye olunuyormu bilgi verirseniz sevinirim
teşekkürler
[email protected]
mesaj atarsanız daha çok sevinirim

efekentli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
75 gün sonra ne ile kazanacağız? yani ne yaparak? sadece 75 gün boyunca yüzde 2 kazandık

sarimurat74

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
75 gün sonra ne ile kazanacağız? yani ne yaparak? sadece 75 gün boyunca yüzde 2 kazandık
75 gün eskidendi. JBP, önceden her gün için günlük %2 veriyordu. Baktılar ki hafta sonları pozisyon alımlarında düşüş oluyor, hafta sonları günlük kazançları %1,5'a çektiler. Yani şu anda yatırımınız karşılığında günlük hafta içinde %2, hafta sonlarında %1,5 kazanıyorsunuz. Bu durumda eskiden 75 günde olgunlaşan Tripler pozisyonları artık 81 günde olgunlaşıyor.

81 gün sonra olgunlaşan her 4 pozisyon 1 matrise dönüşüyor. Matriste 6 tane boşluk var. Bu boşluklar sizin, alt üyelerinizin ve sistemdeki diğer üyelerin olgunlaşan Tripler pozisyonları ile doluyor ve dolan her matristen 60$ kazanıyorsunuz.

JSS Tripler ile kazanmanın sınırı da yok sonu da yok. Yeter ki isteyin ve sabırlı olun.

Daha fazla ayrıntı için kapsamlı web sitemi ziyaret edin: http://jbp-turk.com
Murat

lovestorm

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Arkadaşlar sanırsam şu sıralar profitclicking oldu ve ödeme ve pozisyonların günlük hesaba yansıması konusunda biraz sıkıntı söz konusu...

feneriso98

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam bu firma vb. firmalar neden paypal ile odeme yapmaz ve almaz bilgin var mi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5