İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Juve Serie C'ye gönderilecek(miş)

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Serie C deki takımların seyircileri seneye baya eğlenecekler. Düşünsenize Galatasaray 3.ligde oynasa Anadoluda gezmedik il/ilçe bırakmaz :p

K

KraL KadiR

Misafir
Bence iyi oldu
ama italyayı tebrik ediyorum
turkiyede sike olayları hic arastırılmıyor
arastırırsada bi tarafları yemez boyle bir uygulama yapmaya.

not
ama su var legalpara da artık bu takımlara oynanmaz
oranları hep 1.05 olur oynayanlar anlar ne demek istedgimi :)

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
abi bu kadar köklü klüpler mazilerinde dünyalar kadar başarı olan bu klüpler nasıl olurda böle birşeyi göze alırlar ya.. ben o takımın taraftarları yerinde olsam klübün başında eski yönetimden bir tane adam bırakmam hepsi içinde dava açarım... Yüzbinlerce insanın duygularıyla oynamalarına ne hakları var... artık sakız misali dilden dile dolaşacaktır böle birşeyin türkiyede olması durumunda kaostan beter bir hal ortaya çıkacaktır.. bir galibiyetten sonra bile o galibiyeti 10 sene boyunca ağzımızda evirip çeviriyoruz böyle bir olay olsa herhalde küme düşürmez tamamiyle ligden yoketmek gerekir..

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İtalya dünya kupasını alınca bakalım ne olacak..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5