İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Juzy.net parami ode artik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
i trade i kullanarak tepkini gosterebilirsin ben yaptim oda bana yapti gerci :)

ManuaL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Affilates olayına el atmak lazım :p Her affilates yayıncılarının cogu baslık altında ödeme alamadıgına dair söylemler mevcut, delilsiz yada karsi tarafa fazla güvenilerek yapilan calisma sisteminden mi kaynaklanıyor acaba nedir bu büyük sorun.. Umarım hakkınız olan neyse alirsiniz arkadaşlar..

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
iyinet forumlarında müşteri oldugum tüm ödemeleri tamamlatmışımdır. Bunu bu platformda sonkez yazıp bu konuyu kapatacagım.

Bazı ödemelerin yarısı yapılmış deniliyor sanırım 0.2 den hesapladıgınız için yarısı geldi diye düşünüyorsunuz panelde düzenleme yapılmadıgından 0.1 degilde 0.2 hesaplıyor.

Diger sıkıntısı bir arkadaş diyorki sizi ekledim msn e ödemeyi sordum beni engellediniz. evet bir çok kişiyi engelledim çünkü nedenmi burada yazdıklarımı okumadan yorum yapildigi için 100 kere sorumlu oldugum insanların ödemesi ile mükellefim dedigim halde bu sorumlu olmadigim insanlar bana hesap sorma hakkını kendilerinde buldu bu nedenlede bu tarz insanları engelledim buda benim en dogal hakkım.

Diger bir yönden bir çok insana ödemeleri konusunda üstüme düşmemesine ragmen yardımcı oldum tabi teşekkürü dilemeyi bilmeyenlere yardım etmek be kadar dogru bugun görmüş oldum.

Sonuç?
Juzy reklam bölümü başarısız olmuştur
Neden?
Kurallarını belirli bir cerveceye yazmamış sitelerde secici olmamıştır

Bana göre paralar ödenmişmidir?
Evet müşterilerimin parasini alip ödemişimdir.

Peki digerleri ne oldu?
Büyük bir bölümü ödendi ancak hile küfür vs sebeplerle bazı müşteriler ödenmemiştir bunlarin coguga daha önce juzy ile çalışanlar olmuştur.

Peki bu benim sorunummu? Tabiki Hayır

O zaman -itrade verilecegine bana +itrade verilmeli yerilecegime övülmeliyim bu kadar kötü denilen bir sistemde insanlarin ( bazı kafalar hala anlamaz ya ondan acıklayım müşterilerimin) ödemesini yaptirmişim.

Bir daha bu konuya yazmiyacagim cünkü görevimi tamamlamanın huzuru ile juzy den ayrılmış durumdayım.

iyi günler.

Harbiden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bosuna ugrasmayin bu basliga yazamaz... Ozelden erismeye calisin yada yeni bir baslik acin. Juzy bir cok kisinin hakki olan kazancini odememistir, ve qdin de bunu aksini legalpara etmistir. Hadi farzedelim ben yalan soyluyorum bu kadar insan dami yalan soyluyor.. Neyse....

Harbiden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bana göre paralar ödenmişmidir?
Evet müşterilerimin parasini alip ödemişimdir.

Qdin bende senin musterindim ama bana odeme yapilmadi sen aksini legalpara etmissin yine. Bu durumda senmi yalanci oluyorsun benmi ? Ayip ayip birde kendini ovuyorsun sen bana daha gecerli bir aciklama bile yapmadin yada yapamadin. Yasindan utanman lazim. Madem bir seyi yuzune gozune bulastirdin, cikip burada kendini aklamaya calisacağina benim odememi yapardin, yada yapilmasi icin bir caba sarfederdin, oda olmadi bir aciklama yapardin. Ama is kendini ovmeye gelince hemen yazip ciziyorsun. Seni ve Efe yuksel i ayni kafes de goruyorum artik ha o ha sen hic bir sey farketmiyor. Bu baslik altina da yazma artik, kendine yeni bir aklanma basliği acarsan daha iyi olur, soz veriyorum sana ben yazmiyacağim senin actiğin basliğa.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Bakıyorum da - itrader verdiniz diye hemen karşılık almışsınız. Bu itrader'i yanlış kullanmaktır.

Harbiden ve Loi ilgili şikayetlerinizi yaparsanız o eksi itrader ler silinecektir. Bu rep değil bana - verene bende - vereyim diye. Çocukça hareket yapmayın. 14 yaşındaki cocuk bile bilir bunu kullanmayı.

Yukarıda ismini verdiğim 2 arkadaş şikayet ediniz. o - ler haksız olarak orada duruyor.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bakıyorum da - itrader verdiniz diye hemen karşılık almışsınız. Bu itrader'i yanlış kullanmaktır.

Harbiden ve Loi ilgili şikayetlerinizi yaparsanız o eksi itrader ler silinecektir. Bu rep değil bana - verene bende - vereyim diye. Çocukça hareket yapmayın. 14 yaşındaki cocuk bile bilir bunu kullanmayı.

Yukarıda ismini verdiğim 2 arkadaş şikayet ediniz. o - ler haksız olarak orada duruyor.

C* efendi yine meydanda haklının savunucu haksızın baş belası.
C* özellikle Profiliniz kısımına baktıgınızda size gereksiz anlamsız hatta gruplaşmalara göre Rep veren bir insandir bunuda en iyi Profiliniz kısımını gören yönetici arkadaşlar ve C* nin bu olaydan -Rep alanlar gayet iyi bilir.

Ancak C* nin bu tutumlarina bişi diyemeyiz C* gerektigi yerde msn ve forum yolu ile bazen saygı duydugum paylaşımlar yaptigi için gönül borcundan kimse hatasını göremiyor bunuda normal karşılıyorum. C* Lütfen önce kendi kapının önünü temizle.

Diger Juzy konusunda yorum yapmayacagimi söylemiştim. Kimseyi bu saatden sonra inandırmak gibi bir zorunluluk icinde hissetmiyorum kendimi.
İtrade meraklısı olsam merak etmeyin en az 20 kişi logo yaparmısınız dedi onlara cok ufak fiyata yapar hepsindende alırdım. zaten Juzy ödemelerini yaptıklarımdan alamadımki, bu platformdaki - + puanlara kıymet vereyim.

Not : İtrader i ilk şikayet eden benim bazilari - trader kampanyasi yapiyor ancak müşterim mi degilmi bu konuda bir ispatlari yok dedim.
hatta ödemez diyen 1-2 kişi ödemeden sonra burada özür dilemedi hala küfürmü edeyim vs dedi. akıllı insanların yazılanlardan ders alması gerekit bazıları dün ne yedigini bilmeden bugun yemek tarifi veriyor.
Selametle.

karaLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
qdin sağolsun ödememi ben aldım. qdin kendisine bağlı olan kişilerin ödemesini elinden geldiğince yaptırdı son olarak ben kalmıştım benimkide ödendi. bunun dışındaki sorunlarınız bence efe ile olmalı.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
qdin sağolsun ödememi ben aldım. qdin kendisine bağlı olan kişilerin ödemesini elinden geldiğince yaptırdı son olarak ben kalmıştım benimkide ödendi. bunun dışındaki sorunlarınız bence efe ile olmalı.

Teşekkür ederim ben bunu arkadaşlara anlatmaya çalışıyorum. Sanıyorlarki Juzy benim ve paralar benim hesabımda.
Diyorum Diyorum ben Resellerim Bayiyim ve bana kayıtlarinda bilgi gönderenler ile ilgilendim diyorum daha nasil izah edilirki bu?

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44

Ben sikayetimi yaptim ama dikkate almadilar bile..

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Loi size bir soru sorabilirmiyim?
Siz paranızı aldınız dimi Juzy.net den?
Almadı iseniz neden burada alamadım yazmadınız 1 ay süresi boyunca.
Aldı iseniz neden ben paramı aldım kusura bakmayın demediniz?

Bu pencerede ve Juzy.net in kendi sitesinde ödemelerin gecikecegi söylenmişti bu ticaretde her zaman olur bu gecikmede aldinizmi almadınızmı juzy de paranız kaldımı kalmadımı kaldı ise hangi domain de paranız kaldı bunu burada yazarsanız herkez anlamış olacak ne nedir.

Harbiden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya sen nasil insan sin ben burada ne diye yaziyorum. Anlamak mi istemiyorsun. İşine geleni hemen anliyorsun.
"Ben Resellerim Bayiyim ve bana kayıtlarinda bilgi gönderenler ile ilgilendim" yazmis sin, peki ben burada diyorum ki ben senin musterin dim, neden benim odemem yapilmadi ve hala bir aciklama yapilmadi ? Hadi madem kendini akliyacaksin, burada bana yapilacak odeme nin neden yapilmadiğini aciklada herkes senin ne ak ve pak oldugunu anlasin.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Loi size bir soru sorabilirmiyim?
Siz paranızı aldınız dimi Juzy.net den?
Almadı iseniz neden burada alamadım yazmadınız 1 ay süresi boyunca.
Aldı iseniz neden ben paramı aldım kusura bakmayın demediniz?

Bu pencerede ve Juzy.net in kendi sitesinde ödemelerin gecikecegi söylenmişti bu ticaretde her zaman olur bu gecikmede aldinizmi almadınızmı juzy de paranız kaldımı kalmadımı kaldı ise hangi domain de paranız kaldı bunu burada yazarsanız herkez anlamış olacak ne nedir.

Ben parami almadim, Juzy de param kaldi sizinlede iletisim kurdum ama ben forumdaki Loi yim demedim hic. Harbiden benim sahidimdir. Ben burada sitelerimin adreslerinden sadece bir tanesini oda p.m. ile birkac kisiye verdim digerlerinin neler oldugunu soylemedim soylemekten yanada degilim. Ben artik o parayi istemiyorum, ben bunun hesabini hem efeye hemde sana daha farkli bir yoldan soracagim. I-Trade ile parami odemedigin icin sana -Puan verdim sende parami verdigini iddia ederek bana -Puan verdin. Madem sen benim hangi domainin sahibi oldugumu bilmiyorsun nasil verdigini iddia ediyorsun? Her gun bi adam cikip burada param odenmedi diyor. 30-36 yasinda adammisin, ne oldugunuz nasil oldugunuz apacik meydanda. Goruyorsun uzun bir suredir susuyorum, hani derlerya icraat gorelim. Icraat gosterene kadarda susacagim. Bu sana son postumdur.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ya sen nasil insan sin ben burada ne diye yaziyorum. Anlamak mi istemiyorsun. İşine geleni hemen anliyorsun.
"Ben Resellerim Bayiyim ve bana kayıtlarinda bilgi gönderenler ile ilgilendim" yazmis sin, peki ben burada diyorum ki ben senin musterin dim, neden benim odemem yapilmadi ve hala bir aciklama yapilmadi ? Hadi madem kendini akliyacaksin, burada bana yapilacak odeme nin neden yapilmadiğini aciklada herkes senin ne ak ve pak oldugunu anlasin.

Ben güzel bir insanım önce konuşma adabınızı düzeltin yandaşlarınız gibi küfür ettirmek mi icin yazdınız vs gibi yazışanlara cvp vermiyorum.

Harbiden isimli sahış siz benim müşterim degilsiniz ve bana PM attiginiz zaman ödemede sorun yaşadiginiz zamandır. yani nedir bu? paçalarınız tutuştugu zaman. Gelelim neden acaba ödeme alamadınız? cevap verelim. MSN den geldiniz dedinizki bana ödeme gelmedi. dedimki ID numaranızı tekrar veriniz ilgileneyim. ilgilendimde nasılmı? dedimki ödemeniz gönderilmiş gözüküyor " Efe " böyle diyor ve admin panelinde bu şekilde gözüküyor. Sonra ne dediniz ödemem gelmedi? dedim ilgilenecegim ilgilendim tekrar gönderim için. sonra ne oldu? para olmadigi söylendi 25ine kaldınız ama siz ne yaptiniz bu arada? burada ortalıgı yargayara verdiniz mailler attiniz aşagalamar tehditler ne oldu?
Juzy ödemedi neden ödemedi hem kendime sövdürüp hemde paramı ödeyecem dedigi icin. burada ne oldu paranız kaldı. evet Paranızı almadınız biliyorum Juzy.net in icinde kaldı paranız ben bunu söylemekten aciz degilim. siz anlamaktan acizsiniz kabadayilik ile para alınmaz. alacagınızı müşterisi oldugunuz JUZY den alacaksınız sorununuz benimle degil anladınız?

Ben 3 aydir kolay para kazan denen bir sistemden parami alamadim sizin gibi buralarda yargara yapmadım.

Tiryakiforum.net hatırı sayılır parayi 45 gün alamadı sizin gibi yargara yapmadı.

Ticaret de para gec ödenebilir. ancak böyle davranırsanız ödemezler paranızı.

Juzy belki duygusal davranmıştır hatalıdır ben insanların iyilikleri gibi hatalarınıda söylerim. sizler gibi tek taraflı bakmam.

Bir iki sözümde eksik aldim diyenlere. newturk yani ultrasponsor eksik aldim demişsiniz siz sürekli internet ile ugraşan birisiniz ve reklam isini yapiyorsunuz gecenlerde sizin tık oranınızı ve ödenme miktarini gördüm. tam gözüküyordu panelde 0.02 den hesaplı oldugunu ama 0.01 den ödenecegi size söylemedilermi? Söylemişlerse bir özür dileyin esnaf olarak.

Loi -> alemsohbet.net in sahibi panelde böyle bir kullanici göremedim heleki benim kullanicim degil. email silinmiştirde kendisinin buradaki iletisim adresi. sizde benden özür dileyin.
+ Loi tehdit ediyor görüyorsunuz o paranin hesabini soracakmiş. hani 2-3 tane botnetci veled varya onlara güveniyor. Buyurun siteler ortada saldirin.

Anlamak istemeyenlere son kez yaziyorum. Ben burada Alnımın akı ile ticaretimi yaptim paraları ödedim. JUZY ile sorunu olan Efe Yüksel ile görüşecek benimle degil. Hala anlamayan varsa diyecek bir şeyim yok demekki anlama özürlüdür.

Selametle.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Ben güzel bir insanım önce konuşma adabınızı düzeltin yandaşlarınız gibi küfür ettirmek mi icin yazdınız vs gibi yazışanlara cvp vermiyorum.

Harbiden isimli sahış siz benim müşterim degilsiniz ve bana PM attiginiz zaman ödemede sorun yaşadiginiz zamandır. yani nedir bu? paçalarınız tutuştugu zaman. Gelelim neden acaba ödeme alamadınız? cevap verelim. MSN den geldiniz dedinizki bana ödeme gelmedi. dedimki ID numaranızı tekrar veriniz ilgileneyim. ilgilendimde nasılmı? dedimki ödemeniz gönderilmiş gözüküyor " Efe " böyle diyor ve admin panelinde bu şekilde gözüküyor. Sonra ne dediniz ödemem gelmedi? dedim ilgilenecegim ilgilendim tekrar gönderim için. sonra ne oldu? para olmadigi söylendi 25ine kaldınız ama siz ne yaptiniz bu arada? burada ortalıgı yargayara verdiniz mailler attiniz aşagalamar tehditler ne oldu?
Juzy ödemedi neden ödemedi hem kendime sövdürüp hemde paramı ödeyecem dedigi icin. burada ne oldu paranız kaldı. evet Paranızı almadınız biliyorum Juzy.net in icinde kaldı paranız ben bunu söylemekten aciz degilim. siz anlamaktan acizsiniz kabadayilik ile para alınmaz. alacagınızı müşterisi oldugunuz JUZY den alacaksınız sorununuz benimle degil anladınız?

Ben 3 aydir kolay para kazan denen bir sistemden parami alamadim sizin gibi buralarda yargara yapmadım.

Tiryakiforum.net hatırı sayılır parayi 45 gün alamadı sizin gibi yargara yapmadı.

Ticaret de para gec ödenebilir. ancak böyle davranırsanız ödemezler paranızı.

Juzy belki duygusal davranmıştır hatalıdır ben insanların iyilikleri gibi hatalarınıda söylerim. sizler gibi tek taraflı bakmam.

Bir iki sözümde eksik aldim diyenlere. newturk yani ultrasponsor eksik aldim demişsiniz siz sürekli internet ile ugraşan birisiniz ve reklam isini yapiyorsunuz gecenlerde sizin tık oranınızı ve ödenme miktarini gördüm. tam gözüküyordu panelde 0.02 den hesaplı oldugunu ama 0.01 den ödenecegi size söylemedilermi? Söylemişlerse bir özür dileyin esnaf olarak.

Loi -> alemsohbet.net in sahibi panelde böyle bir kullanici göremedim heleki benim kullanicim degil. [email protected] de kendisinin buradaki iletisim adresi. sizde benden özür dileyin.
+ Loi tehdit ediyor görüyorsunuz o paranin hesabini soracakmiş. hani 2-3 tane botnetci veled varya onlara güveniyor. Buyurun siteler ortada saldirin.

Anlamak istemeyenlere son kez yaziyorum. Ben burada Alnımın akı ile ticaretimi yaptim paraları ödedim. JUZY ile sorunu olan Efe Yüksel ile görüşecek benimle degil. Hala anlamayan varsa diyecek bir şeyim yok demekki anlama özürlüdür.

Selametle.

Embesil herif, kim iddia ettiki alemsohbet de Juzy reklami yayimladigimi? Ayrica körmüsün sen benim 1 degil birkac tane sitem var dedim! Ben once o sitelerimde reklamlari yayimliyorum sonra buyuk sitelerimde reklamlari yayimliyorum yani hangisi saglamsa ona gore yayimliyorum sizin gibi 3 kurusluk adamlarin reklamlarini hit sayisi dusuk sitelerimde deniyorum. Botnet felan diyorsun öküz öküz konuşuyorsun. Burada botnet ile savaşan tek kişi varsa oda benimdir. Ben bu işten muzdarip olmuşken bu işin ardına saklanmam!

Hakkımda asılsız tek kelime daha edersen gelir o gırtlağını sıkarım senin! Hayvan olu hayvan seni!

Harbiden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,
1280 müşteri grubu ilk kayıt edilenler diye biliyorum. 1400 den sonra benim yardımcı oldugum grubun icinde olabilirsiniz kayıtlarımda.... yazmissin.

partnerID:1448 bu durumda ben kimin musterisi oluyorum ? isine geleni kendi musterin gelmeyeni kendi musterim değilmi diyorsun ? Efe Yüksel nasil birisi ise sende ayni kafesdesin bunu unutma ! Demekki bizim tepkimize gore odeme yapiliyor ha ! Ama sunu unutma sana cok guzel bir tepki vereceğim.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Konu Bir birine hakaret edici sözlere ulaşmadan konuyu kapatıyorum..

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Merhaba,
Beni Allaha havale edeceginize hakkınızı almak için " varsa " Juzy.net i mahkemeye havale edin yada bekleyin adamlar ödeme yapacam demişse az daha. Kimsenin yanlışı savundugu yok burada benim yardımcı olmam gerekenlere ben yardımımı ettim konuyu üstüme cekmeye çalışanlar ya art niyetli yada daha önce burada yazılan yorumları okumamış yada anlayamamıştır.

MSN de sürekli sorular sorup cevaplar aldıysanız birde burada aynı şeyleri yaziyorsanız ben bunda art niyet ararım boşuna MSN listemde durmanızın bir anlamı yok. bu yüzden sizi sildim ve blockladım.

Sorununuzu gidin Hukuksal platformda çözün.

http://www.r10.net/webmaster-genel-...asi-com-dan-odeme-alan-varmi.html#post1014852

Ilahi adalet buna denir. Etme bulma dünyası :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5