İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Juzy.net parami ode artik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Harbiden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ayin 10 dedin 25 oldu, 25 dedin bugun yeni ayin 5. gunu oldu. Dun parayi guya yatiriyordunuz yatmadi bugune sarkıttınız. Yeter artik parami ne zaman vereceksiniz ?

Harbiden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ayin onundan itibaren ha bugun ha sugun yatiracaz dediler ama henuz bir gelisme yok umarim gecerli bir aciklama yapilir.

Toprak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
malesef

Kardeş ödeme bekleme vermeyecekler çünkü 900 ytl param var bu şerefsizlerde milleti dolandırdılar şimdide affialite sistemini kapatıyorlarmış..

Harbiden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bana parami odemeyeceklerine dair gecerli bir sebep sunmadilar. ben sabirla bekliyorum !

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Benden Juzy nin telefon numarasını isteyenler oldu, adamların ne gerçek adresi nede telefon numarası var piyasada, domainlere kayıtlı telefon numaralarıda yanlış. Kimseyi dolandırmıyorlarsa niye millete bilgi vermiyorlar?

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Benden Juzy nin telefon numarasını isteyenler oldu, adamların ne gerçek adresi nede telefon numarası var piyasada, domainlere kayıtlı telefon numaralarıda yanlış. Kimseyi dolandırmıyorlarsa niye millete bilgi vermiyorlar?

Bunu Kayıt olurken düşüneydiniz.

Juzy.net adina calisiyor olan Qdin odemelerimizi zamaninda yapmadigi gibi bir cok arkadasimizinda parasini hala odememistir.

İttrader de eksi puan verilmiş Qdin ödemesi gerekenlerin ödemesi yaptırmıştır. Tiryakiforum.net hariç onunkide yapılacaktır. Boş Konuşurak insanları yanlış yönlendirmeyin. Ben üstüme düşüne hakkı ile yaptım.

+
Burada diger mesajlarınızda diyordunuz sahtekar ödemeniz neden ortada yoksunuz? ödemenizi aldıgınız halde neden özür dilemiyorsunuz? yoksa ödemenizi almadınızda 20 gündür susuyormuydunuz? Karalama kampanyanıza ne oldu?

Harbiden Size gelince Juzy sistemi ödemelerin bir cogunu yapmiş. size yardımcı olmaya çalıştım Juzy'e ben ulaşamıyorum ulaştıgım zaman sizin sorununuza halledecegim dedigim halde buraya mesaj yazıyorsanız ben size yardımcı olamayacagım bundan sonra.

Sonuç olarak Juzy ödemelerimi anlımın akı ile yapmış bulunmaktayım ve bu pencerede sadece tiryakiforum.net rumuzlu arkadaşımız ne oldu ödeme diyebilir digerleri benim adımı anarken 2 kere düşünsün. MOD arkadaşlarda bu konuda duyarlı olurlar umarım!..

Sorunlarınızda adımı kullanmayın.

Harbiden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bunu Kayıt olurken düşüneydiniz.

İttrader de eksi puan verilmiş Qdin ödemesi gerekenlerin ödemesi yaptırmıştır. Tiryakiforum.net hariç onunkide yapılacaktır. Boş Konuşurak insanları yanlış yönlendirmeyin. Ben üstüme düşüne hakkı ile yaptım.

+
Burada diger mesajlarınızda diyordunuz sahtekar ödemeniz neden ortada yoksunuz? ödemenizi aldıgınız halde neden özür dilemiyorsunuz? yoksa ödemenizi almadınızda 20 gündür susuyormuydunuz? Karalama kampanyanıza ne oldu?

Harbiden Size gelince Juzy sistemi ödemelerin bir cogunu yapmiş. size yardımcı olmaya çalıştım Juzy'e ben ulaşamıyorum ulaştıgım zaman sizin sorununuza halledecegim dedigim halde buraya mesaj yazıyorsanız ben size yardımcı olamayacagım bundan sonra.

Sonuç olarak Juzy ödemelerimi anlımın akı ile yapmış bulunmaktayım ve bu pencerede sadece tiryakiforum.net rumuzlu arkadaşımız ne oldu ödeme diyebilir digerleri benim adımı anarken 2 kere düşünsün. MOD arkadaşlarda bu konuda duyarlı olurlar umarım!..

Sorunlarınızda adımı kullanmayın.

bu konuda hicbir mod arkadasin duyarli olamaz. sen burada beni magdur et ondan sonra mod arkadasinin arkasina siğin ne guzel. bana gecerli bir sebep sunmadin ben seni 25 gun sabirla bekledim ve sana karsi en ufak kirici bir laf bile etmedim. varsa bunun otesi cikar konusursun. ama sizin yaptiğinizin adini ben koyamiyorum artik burayi okuyanlar kendi fikirlerini beyan ederler. neden cikip kimse seni savunmuyor, hep aksine seyler yaziliyor bunu hic dusundunmu ? beni msn den engellemisini biliyorsun. neyse sizi allaha havale edecem ama orada bile yeriniz yoktur ki sizin ! burada uc bes kurus kazanmak isteyenlere kostek oluyorsunuz.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bu konuda hicbir mod arkadasin duyarli olamaz. sen burada beni magdur et ondan sonra mod arkadasinin arkasina siğin ne guzel. bana gecerli bir sebep sunmadin ben seni 25 gun sabirla bekledim ve sana karsi en ufak kirici bir laf bile etmedim. varsa bunun otesi cikar konusursun. ama sizin yaptiğinizin adini ben koyamiyorum artik burayi okuyanlar kendi fikirlerini beyan ederler. neden cikip kimse seni savunmuyor, hep aksine seyler yaziliyor bunu hic dusundunmu ? beni msn den engellemisini biliyorsun. neyse sizi allaha havale edecem ama orada bile yeriniz yoktur ki sizin ! burada uc bes kurus kazanmak isteyenlere kostek oluyorsunuz.

Merhaba,
Beni Allaha havale edeceginize hakkınızı almak için " varsa " Juzy.net i mahkemeye havale edin yada bekleyin adamlar ödeme yapacam demişse az daha. Kimsenin yanlışı savundugu yok burada benim yardımcı olmam gerekenlere ben yardımımı ettim konuyu üstüme cekmeye çalışanlar ya art niyetli yada daha önce burada yazılan yorumları okumamış yada anlayamamıştır.

MSN de sürekli sorular sorup cevaplar aldıysanız birde burada aynı şeyleri yaziyorsanız ben bunda art niyet ararım boşuna MSN listemde durmanızın bir anlamı yok. bu yüzden sizi sildim ve blockladım.

Sorununuzu gidin Hukuksal platformda çözün.

Harbiden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,
Beni Allaha havale edeceginize hakkınızı almak için " varsa " Juzy.net i mahkemeye havale edin yada bekleyin adamlar ödeme yapacam demişse az daha. Kimsenin yanlışı savundugu yok burada benim yardımcı olmam gerekenlere ben yardımımı ettim konuyu üstüme cekmeye çalışanlar ya cahildir yada daha önce burada yazılan yorumları okumamış yada anlayamamıştır.

MSN de sürekli sorular sorup cevaplar aldıysanız birde burada aynı şeyleri yaziyorsanız ben bunda art niyet ararım boşuna MSN listemde durmanızın bir anlamı yok. bu yüzden sizi sildim ve blockladım.

Sorununuzu gidin Hukuksal platformda çözün.

Halaa " varsa " diyorsun. acaba sence yokmu ? Bunu adin gibi iyi biliyorsun ve neden boyle bir sey yazmayi gerek duyuyorsun ? Ne yani ben hakkim olmayan sey icin mi burada yazip ciziyorum. Amacin beni burada rencide etmekse acik acik yazabilirsin. Seni ve juzy net i niye karaliyayim ki ben, zaten kapkara olmussunuz sende dahil olmak uzere bana kalmamis ne yazikki karalamak. Ben bu tur seyleri icin kisiler hedef almam bunuda boyle bil ! Alirsam da cok sey alirim o kisiden yada kisilerden. Ne kadar basit değilmi, hukuksal platformda ariyacam hakkimi, ben senin ağzindan cikan laflara gore buraya yaziyorum, sen bana ne dediysen ben bekledim tamam dedim ama herkesin bir sabri var, sen bana cok basit cevap lar verdin ve koseye sıkısınca verebileceğin en son cevabi verdin. Yani benim muhatabim sensin. Buraya kadar gelinipte, bundan sonra yok juzy net ile gorusun yok efendim hukuksal platformda hakkinizi arayin diyemezsin. Bu isi biraktiysan acik acik soylersin kimsede seni muhatap almaz, eğer juzy ile bir alakan yoksa buraya tek cevap dahi yazmazsin ! Ama hala yaziyorsan benim muhatabim sensin ona gore iyi dusun oyle yaz.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
" Varsa " ibaresi hakkın varsa almak icin elinden geleni yap için kullanılmıştır. Sizin yazışınızda hala " Kapkara " olmuşsunuz diyorsunuzki burada yine yorumlarımı okumadıgınız belli oluyor. Benim yüzümde elimde Ak bunuda sorumlu oldugum insanların ödemesini yaparak göstermişimdir. Evet" Juzy " bazı ödemelerde problem yapmıştır. bazıları hakettikleri için banlanmış bazılarının da ödemelerinde paraları kalmadıgı icin geciktirmeler olmuştur. Sizin anlamak istemediginiz şu ben dogruya dogru yanlışa yanlış demeyi tercih eden bir insanım hepte böyle oldum.

Sizin ödemeniz yapılmış görünüyor dedim sizlere. siz dediniz ödenmemiş Akabinde sorumlulugumda olmamanıza ragmen " Juzy " e bunu bildirdim ve bakalım tekrar denildi. bakılıyordur yada durumları yoktur ödeme için. Daha size ne yapabilirim? buna ragmen gelmiş burada Kara Kapkara dan bahsediyorsunuz. Ödemenizi bence yapacaklardır bir karışıklık olmuştur. zaten yapilmayacak olsa bunuda bildirirler.

Ben ödemesini alamayip da bana PM atanların Muhattabı hiç degilim. ben kayıt olurken bana ID verenlerin muhatabiyim digerlerinin bana ID numaralarını vermeleri yardımımdan ibarettir. zaten onlarada teveccüh ederim biri şuraya aldık verdik yazmadı.

Bu saatden sonra zaten cvp yazmayacagım. Juzy sahtekar damgasını yemişse yapacak bişi yok. (%95 ödeme yapan sahtekar)

Harbiden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,
" Varsa " ibaresi hakkın varsa almak icin elinden geleni yap için kullanılmıştır. Sizin yazışınızda hala " Kapkara " olmuşsunuz diyorsunuzki burada yine yorumlarımı okumadıgınız belli oluyor. Benim yüzümde elimde Ak bunuda sorumlu oldugum insanların ödemesini yaparak göstermişimdir. Evet" Juzy " bazı ödemelerde problem yapmıştır. bazıları hakettikleri için banlanmış bazılarının da ödemelerinde paraları kalmadıgı icin geciktirmeler olmuştur. Sizin anlamak istemediginiz şu ben dogruya dogru yanlışa yanlış demeyi tercih eden bir insanım hepte böyle oldum.

Sizin ödemeniz yapılmış görünüyor dedim sizlere. siz dediniz ödenmemiş Akabinde sorumlulugumda olmamanıza ragmen " Juzy " e bunu bildirdim ve bakalım tekrar denildi. bakılıyordur yada durumları yoktur ödeme için. Daha size ne yapabilirim? buna ragmen gelmiş burada Kara Kapkara dan bahsediyorsunuz. Ödemenizi bence yapacaklardır bir karışıklık olmuştur. zaten yapilmayacak olsa bunuda bildirirler.

Ben ödemesini alamayip da bana PM atanların Muhattabı hiç degilim. ben kayıt olurken bana ID verenlerin muhatabiyim digerlerinin bana ID numaralarını vermeleri yardımımdan ibarettir. zaten onlarada teveccüh ederim biri şuraya aldık verdik yazmadı.

Bu saatden sonra zaten cvp yazmayacagım. Juzy sahtekar damgasını yemişse yapacak bişi yok. (%95 ödeme yapan sahtekar)

Bunlari buraya yazmami mi bekliyordun? Sana sordugumda bana bu sekilde aciklama yapabilirdin. Ama bana verilen hic bir cevap yoktu su ana kadar. illa tepki gostermemi zimi bekliyorsunuz. Kim daha fazla hakkini savunursa o kisiye mi odeme yapacaklar ! Ödemede bir yanlislik olur, olmaz diye bir sey yok ama, en fazla bir hafta veya 10 gun icinde cozume kavusur değilmi.? ama bu sure ve zaman gecmesine ragmen ses soluk yok bu saatten sonra olumlu ve ilimli dusunmeye hic bir sebebim kalmiyor sanirim. Kendini benim yerime koy soyle fazla değil 5 dakika dusun. Ben sadece bana gecerli bir sebep sunsunlar dedim aksini istemedim. ve hala bana gecerli bir sebep ve aciklama yapilmamistir. Attiğim mail e tenezzul edilip cevap bile yazilmamistir.

newturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bize de sistemlerinde en son görebildiğimiz kazancımızın yarısı ödenmiştir. Diğer yarısından hiç mi hiç umuduz yok.

Gerçi artık sistemde yok.

apostle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynen bizede paranın hepsi ödenmedi buna da şükür hiç alamayanlar var
juzy.net demekki bu kadar... yapabiliyor
bu arada geçmiş olsun kardeş
o parayı unut desem yeridir...

Ustad

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
bence qdin juzy nin arkasında durma abi orası seni çamurlar ve artık onların omru bitmiştir bana gore senle msnde konustuk senden sonra mail geldi gereken cevabıda verdim ve haklıyımda biri olmasada obur hesapta kusursuz bence resmen ÜSTÜNE YATTILAR okadar milletin parasının seni ve 3-5 kuruş kazanacak adamları kullanıyorlar ama bir köşe başı yok bi yerde tıkanır mim yer vs yani sen burda yanlış anlaşılıyorsun madem satış sorumluları yok kendileri ilgilensin herkezde biliyorki hikaye dümen:) kişisel bi sorunum yok ama hak yiyenide tutacak tarafım yok. kolay gelsin

MeSsO_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
qdin artık daha neyin savunmasını yapıyorsun anlamadım.

3-5 kişinin parasının yarısını ödeyerek göz boyaması yapıp,diğer tüm kullanıcıların parasını vermediniz.
Ve halen daha savunma yapıyorsun.

yukarda arkadaşa msn den sildiğini söylemişsin.Sebep olarakta aynı soruları defalarca sorduğunu vs söylemişsin.
Bende eklemiştim seni msn e,selam verdim selamı aldın ve ödemelerin ne zaman yapılcağını sordum,sorar sormaz engelledin beni ve bir daha msn de göremedim seni.Bu ne iştir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5