İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

K o m i k i m . c o m

• Konbuyu başlatan memrese
  • Başlangıç tarihi
M

memrese

Misafir
Merhaba arkadaşlar.. Komikim.com bir yaşını doldurdu.. Tabi bu konuyu sadece bu haberi size vermek için açmadım. Site hakkında her türlü olumlu olumsuz eleştirinizi bekliyorum. Yazarsanız sevinirim...

http://www.komikim.com

OguzKaganAslan

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
site biraz yavaş açılıyor... hızlandırman gelen ziyaretcilerin ilk izlenimleri açısından faydalı olabilir... içerik ve dizayn beğendim... sitenin bi kaç yerinde turkçe karakterler çıkmadı... onları da halledersin bi ara...

"Ynternet artyk hayatymyzyn vazgeçilmez bir parçasy durumunda. Her geçen gün internet a?yyla yeni tany?an yüzbinlerce ki?i var. Y?te bu a?da Komikim.com reklam size dü?ük ücretlerle büyük kitlelere sesinizi duyurabilme imkany sunuyor.
Ayryntyly bilgi için tyklayyn..."

bu bölümde turkçe karakter sorunu var sanırım... hepsi bu kadar...

şimdi kutlama bolmune geçelim...

iyi ki doğdunnn komikiimmmmmm... iyi ki doğdunn komikimmmmmm... mutlu yıllar sanaaaaaaa... mutlu yıllar sanaaaa... mutlu yıllar mutlu yıllar mutlu yıllar sanaaaaaaaaa... :)

ehuehuehu...

(ben de yakında 3. yılımı kutlucam beklerim)

L

levocan

Misafir
Sitenin gec acılması hususuna ben de katılıyorum...

Ama dizayn ve içerik olarak cok hos bir site eline saglık..
Nice nice senelere....

Bir soru: Web wiz forumun hangi sürümünü kullanıyorsun ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5