İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

K750i-W550i-W900i 100 YTL indirim fırsatı.

F

fatihhk

Misafir
Yapmanız gerekenler şöyle:

1-
Otobus[bosluk]Adınız[Bosluk]Soyadınız

yazıp 0555 944 19 99 'a yolluyoruz.

2-
Kampanyadaki sıranız gelecek ve mesajın devamında Teknosa'dan alacağınız K750i-W550i-W900i model telefonlarda 100 YTL indirim çeki kazandığınız yazacak ve çekin gönderilmesi için adresinizi isteyecekler.

3-
Adresimizi yazıp 0555 944 19 99'a yoluyoruz.

4-
Hediye çeki adresimize iletilir heralde:p

İbrahimköknarın sayesinde kazandığımız davetiyelerle Da Vinci Şifresi filmine gittik(her ne kadar film berbat olsada) bugun gazetede reklamı görünce hatırladım ve doğru cevabı yolladım.
71 bin küsürüncü olmuşum ama doğru cevap olduğu için 100 YTL indirim çeki kazandınız dedi.
E kontrol vs. tarzı birşey olmadığı için herkes faydalanabilir dedim.

Repleri unutmayalım:d

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
sen filmi beleş izlemişsin. gerçi bende beleş izledim. hatun verdi bilet parasını.
ama film gerçekten iğrenç.

bu indirim çekiyle sadece teknosa dan mı alabiliyoruz k750i yi. k700i tarih oldu. değiştirmem lazım :)

doğru cevap gönderdim demişsin. bu indirim kuponuyla mı alakalı.

F

fatihhk

Misafir
disconnect' Alıntı:
sen filmi beleş izlemişsin. gerçi bende beleş izledim. hatun verdi bilet parasını.
ama film gerçekten iğrenç.

bu indirim çekiyle sadece teknosa dan mı alabiliyoruz k750i yi. k700i tarih oldu. değiştirmem lazım :)

doğru cevap gönderdim demişsin. bu indirim kuponuyla mı alakalı.

evet sadece teknosa
yanlıs cevaba vermezler sanırım :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5