İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

kaave.com komisyon arttırdı

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kaave.com 40$ olan komisyonu 60$'a çıkardı. ayrıca ödemeler konusunda da kolaylıklar yapmışlar.

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet aynı mail banada geldi. bu gibi sitelerde kısa zamanda kazanmak zor ama uzun vadede düşünebilecek bir sistem.

M

muzikportal

Misafir
Ya ama bizim insanımız oynamaz gibi böyle. Bence fiyatları çok yüksek. Tr de oyun oynayan çok az çıkar tahminimce. Ben bi arada arıyordum görünce fiyatları şok olmuştum.

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende 1 hafta kaldı 6 tane normal 1 tane paralı oldu günlük hitim 70 kişiydi duyurulur ama ödemesi nasıl bilmiyorum bilen varsa banada sölesin ödüyo mu yani ayrıca müzikportal arkadasım googleda arastırma yap turkiyede gecen sene 1.5 milyar dolarlık qumar oynanmıs sanal sitelerde :)

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
muzikportal' Alıntı:
Ya ama bizim insanımız oynamaz gibi böyle. Bence fiyatları çok yüksek. Tr de oyun oynayan çok az çıkar tahminimce. Ben bi arada arıyordum görünce fiyatları şok olmuştum.

bu konuda yanılıyorsun.. turkiyede bunun müptelaları cok.. ve aşırı derece para akıyor sanal qumarhanelere.

P

postmodern

Misafir
Dating işi içinde aynı laflar söyleniyodu Türkler arkadaşlık sitelerine para vemez diye ama yanıldılar, aynı söylentiler... Yurtdışında en baba komisyon veren ve en iyi satış yapan sistemler vegas ve dating...

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben 1 hafta tuttum sitemde kaldırdım daha sonra kimse üye olmadı. ziyaretçinizin yasakparale ilgilenen kimseler olması lazım ki fayda sağlayın bu işten. yasakpara siteleri vs. olanlar bu yüzden çok kazanıyorlar.

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vegasrehberi.com turkiye de bu işten en cok kazanandır ona sormak lasım saglammı deilmi :)

M

muzikportal

Misafir
Ben oynanmaz demedim ama oyuna girmek için çok yüksek uçuyorlar. Oynayan olur. Bu oyunun piskopatları var. Para var huzur var diyenlerde var. Onlar oynar. yasakpara sitelerine gider deli gibi para ona lafım yok. Ama futbol maçlarına gider genelde.

yasaklinkler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben sitemde kullandim baya bi normal üyemde var oma parali üye cikmadi kaldirdim..
demekki sitemde o potansiyel yok ..

S

SempatiX

Misafir
Arkadaslar aranizda üye olan varsa sölesin onu referans göstereyim para kazansin ;)

S

SempatiX

Misafir
Bugün sabah bakmistim ben ewet :) Ama sabah ne yaziyordu hatirlamiyorum :D

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
baya bi zaman oldu 60$ a cıkalı ama min ödemede 300$ a cıktı bu kafamı kurcalıyor.. Hergun 1-2 "basit" üye yolluyorum ancak bu ay 1 paralı üye cıktı . Biraz daha genişletiyim vegas sitelerini benim kaave ye biraz daha ağırlık vermeyi düşünüyorum..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5