İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

kaave.com

omerucan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar kaave.com affiliate programından yaralanan var mı? Kullananlar bilgilendirirse sevinirim

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pek popüler değil o tarz programlar. Hem türk olması hemde sadece para yatırılınca komisyon vermesi çok yüksek ziyaretçisi olmayan siteler tarafından tutulmamasına yol açıyor. Birde benzer içerik lazım tabi. Superonline ve Tnn heryerde onların reklamını yayınlıyor.

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
itiraf.com da sureki kaave.com reklamlarını yayınlamkta.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
valla tnn.net superonline.com veya itiraf.com komisyonlu yapmıyorki adamalr safmmı.. adamalr koyyor fiyatını ortaya kardeş bu fiyata faturalı rekalmını yaprım diyor xxxx ve adam veriyor ve yayaınalnıyor..

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
permission'ın dediklerine ek olarak, bu siteler hem reklam aliyor, ustune birde affiliate kod kullanıyorlar...

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kaave.com 1 hafta denedim kimse üye olmadı üzerimden. uğraşmayın derim.

yasaklinkler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende denedim boş
gerci üye olan olsa bile 30 gün sonra hesaba yaziliyor.

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vegas tanıtım sitelerimde kullanıyorum kaave yi ama bu hafta bırakacağım büyük ihtimalle , cünkü diğer vegaslara göre ilgi cekmiyor türk oyunlaır sunmasına karşın ..

fat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kaave

Kaave hesabınızda 200$ birikince havale yapıyor.Ne hikmetse 3 ayda 160$ kazandın(Kişi başı 40$) ancak ödeme limiti olan 200$'a 8 ayda ulaşamadım!.
İstatistik raporu diye birşey yok sistemde.Yani kaç klik var, kaç kişi parasız üye oldu hiçbirşey öğrenemiyorsunuz.
Superonline ve diğer büyükbaşlarla çalıştığı için küçük çaplı kullanıcılar için iyi bir sistem değil bence.

Artık parası üye olan oyuncular görünebiliyor.Ancak hala affiliate yazılımı yenilemeleri gerekiyor.Ödememi de aldım.

sepya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu gün itibari ile artık üyelerinizin listesini görebiliyorsunuz. ortaklık programını geliştiriyorlar. Zor kazanıldığı ise bir gerçek...

fat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sepya' Alıntı:
Bu gün itibari ile artık üyelerinizin listesini görebiliyorsunuz. ortaklık programını geliştiriyorlar. Zor kazanıldığı ise bir gerçek...

Ben üye listesini göremiyoruz demedim.40 yakın vegas yasakpara ortaklığım var Kaave affiliate sayfası içlerinde en kötüsü.Diğer programlarda bannerların günlük gösterim oranı, tıklanma oranı, kaç kişinin paralı, kaç kişinin eğlence amaçli üye olduğunu görebilirken kaavede sadece orada yazdıkları üyeleri görebiliyoruz.Kısacası tüm istatistikler orada kaavenin yazdıklarından ibaret ve profesyonel değil.

W

Winner Gambler

Misafir
kaavede simdiye kadar ???$ kazandim... ama tavsiye etmem. ayni miktarda oyuncuyu baska siteye yönlendirsem bunun 10 katı kazandirirdi.. zaten bu konuda kaaveya mail yazdim.. sadece üye basina para vermeniz kötü... diger affiliate programlari hem üyü basi hemde %50'lere varan oranlarda pay veriyor.. yok sistemi basta öyle kurduk, degistiremeyiz falan dediler...

www.winnergambler.com

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Haberturk.com'da yoğun bir şekilde kaave ortaklık programını kullanıyor.

M

M@latyasporlu

Misafir
adamlara 70 üye kazandırmışım kazancım 40 $ oda kesin kazanç değil sonradan silineb ilecek kazanç...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5