İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kaave Hesabı

togan1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kaave.com Hesabım Var.Bütün Sitelerim Satısta.Kaave.com Hesabımda 1 Tane Paralı Üye Yani 60 Dolar 100 Yakın Parasız Üye Var. 20 Milyon Karsılığı Bu Hesabı Satsam Cokmu Ayıp Etmiş Olurum

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
para çekme talebinde bulundum bende dün , beklemede şu an. Kaave gerçekten ödüyor , eğer kaliteli trafiğiniz varsa 60$ dan devam etmeniz mantıklı tabii..

S

SempatiX

Misafir
Arkadaş tüm sitelerini satıyormuş vede kaave en aşağı 5 paralı kullanıcı yaptığınızda ödüyor yani 300 dolar olmasını bekleyecek, arkadaşın söylemek istediği 60 dolarlık aff.. hesabına 20 ytl ye satıyorum...

M

M@latyæsporlu

Misafir
bendede var bi tane paralı üye ama 40 $ ben kullandığım zaman daha 60 $ değildi... bi kaç tanede normal üyemiz var işte isteyen olursa okuturuz yani :p

R

rolfy

Misafir
arkadaşım, haberlerinin olacağını hiç sanmıyorum fakat anlaşma şartlarında hesabın devredilip devredilmeyeceğini bir kontrol etmen senin için yararlı olabilir

başarılar :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5