İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

kaç para eder?

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
www.experimentalmedicine.org
PR5, yahoo da listelenmiş bi site
bunu 1 ay önce snapnames.com daki açık artırmada aldım. (daha önce bi prof unmuş galba)
şimdi bunu yurtdışında satmaya çalışacam ama anlamam domain değerlerinden falan, bilgisi olan varsa ve paylaşırsa sevinirim.

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
son pr güncellemesi ile pr5 oldu bu domain ama biliyosunuz şu anda google dc leri bi eski pr yi bi yeni pr yi gösteriyor. ben bunu pr5 olarak gördüm.
domain 4 senelik, sadece 60 dolar verdim.

D

domainturk

Misafir
ZIPPKIN' Alıntı:
son pr güncellemesi ile pr5 oldu bu domain ama biliyosunuz şu anda google dc leri bi eski pr yi bi yeni pr yi gösteriyor. ben bunu pr5 olarak gördüm.
domain 4 senelik, sadece 60 dolar verdim.

Snapnames gibi 1 yerde pr5 domain i 60$ a sana birakirlarmi saniyorsun?
YaniLmissin...

M.CoRLeOnE

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herkes Soruyor Barı Bende Sorayım Yaw Yabancı Sıtelerde Acık Artırmaya Cıkaracam.Taban Olarak Ne Kadar Fiyat Vereyim
10.12.1999 da Reglenmıs Bir Domain
Toplam Lınk :34.853 Google:452 Yahoo:12600 :Msn:8183 Alexa Link:218
Altavista :13.400
Alexa Traffic Rank : 55,318 Pagerak Degerı 7 Gelecek Pr 8
Ne Dıyorsunuz ?

D

domainturk

Misafir
ZIPPKIN' Alıntı:
alla alla, bi kaç gün sonra bi bak pr 5 olduğunu görebilirsin

:) Sanirim sen snapnames.com u biLmiyorsun...Orada pr5 domain i kimse sana 60$ a birakmaz...ama sen bir kac gun sonra bak pr nin 0 oldugunu gorebilirsin...

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
:) beraber görürüz, ordan 3-5 tane daha alacam bu ay içinde. güzel domainler var
bu arada yanlışlık olmasın (aldığım zaman pr 0 dı, yani 1 ay önce falan, yeni pr si 5 oldu, dc ler güncellenince görülebilir)

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
:) yok ya, bana alırken kimse pr 5 demedi, ben baktım araştırdım, yahoo da listelenmiş sonra pr 5 ve alakalı bi iki siteden link de alıyor, ve gelecek pr si 5 falan gözüküyor, aklıma yattı ben de açık artırmadan aldım, zaten minimum fiyat 60 usd, ben 61 e almıştım sanırım.
yeni pr lere göre: benim 2 tane pr 5 site pr 4 oldu, bu ise 0 dan 5 e çıktı. yahoo da kategoriye girmiş siteler zaten minimum pr 4 oluyor.

şimdi baktım, sizde bi bakın:
http://www.seochat.com/?go=1&option=com_seotools&tool=9&url=www.experimentalmedicine.org

schumifan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şimdi bu domain işinde pr mr hikayedir, bunlar ufak hesap yapanların dikkat ettikleri hadiselerdir. bu domainde kimine göre 1 ytl etmez kimine göre binlerce dolar eder, domain almak satmak bu işi yapmak öyle kolay iş değildir uzun süredir yapıyorum, domainin gerçek değerini öğrenmek istiyorsan afternic.com dan değer biçtirmeni tavsiye ederim. doğru alıyıcı bulursan domainden para kazanırsın ama doğru alıcıyı bulmak nekadar zamnını alır bilemem.

bence satışa çıkar bekle, bugüne kadar binlerce dolara çok domain sattım ama hiçbirinde pr bile yoktu:) umarım sende gerçek alıcıyı yakalarsın

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ok, olay bu işte, zaten bunu 3 - 5 bin dolara satarım diye almadım , 2500 usd ye satsam yeter :D şaka şaka, satarım diye de almadım, medicine ve health konulu bi site yapıcam, ben sadece değerini merak ettim

M.CoRLeOnE

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ranking-tr.Com Buradan Bakin Direkt Googledan Gosteriyor
Gercek ve Gelecek Pagerank 5

G

Geveze.at

Misafir
M.CoRLeOnE' Alıntı:
Herkes Soruyor Barı Bende Sorayım Yaw Yabancı Sıtelerde Acık Artırmaya Cıkaracam.Taban Olarak Ne Kadar Fiyat Vereyim
10.12.1999 da Reglenmıs Bir Domain
Toplam Lınk :34.853 Google:452 Yahoo:12600 :Msn:8183 Alexa Link:218
Altavista :13.400
Alexa Traffic Rank : 55,318 Pagerak Degerı 7 Gelecek Pr 8
Ne Dıyorsunuz ?
Nerde görülmüs domain ismi söylenmeden domaine deger bicildigi.

M.CoRLeOnE

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Geveze.at' Alıntı:
Nerde görülmüs domain ismi söylenmeden domaine deger bicildigi.
Sadece Sordum Soylersiniz Yada Soylemissiniz.Fikrinize Saygim Sonsuz
En IyisiDegerli Zamanizi Ismi Belirtilmemis Bir Domaine Deger Bicerek ve Nie Belirtmedin Kardesim Nerede Gorulmus Diyerek Harcamayiniz ki Zaten Bende Domaini Yazmayacagim Sadece Sizin Tecrubelerinizden Yaralanmak Istemistim...
Saygilarimla

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5