İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kaça yapılır.

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.turkbilgi.net (resimler ve linkler bölümü olmayacak) buradaki bilgiler ile phpnuke site yapılsa ne kadara mâl olur.

www.kutlusevda.com gibi bir site(ortasında forumdan başlıklar, köşe yazıları) bir de bilgi yarışması eklenecek(yarışmada test şeklinde sabit 10 soru olacak, yarışmacı doğru bildiği şıkkı işaretleyip gönder tuşuna basıp, sonuçlar belirlediğim e-mail adresine gelecek...bu soruları istediğim zaman değişterebileceğim)

böyle bir site kaça yapılır. uygun bir fiyat veren olursa yaptırmayı düşünüyorum...

caper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
turkbilgi.com gbi bir siteyi wordpress kullanarak yapabilirsin hiç bir ücret ödemeden. Forumdaki son mesajları, başlıklarıda canver.net adresinden gerekli modları kurarak halledebilirsin.

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
turkbilgi.net benim sitem. bu siteyi diğer verdiğim adresteki gibi yapmak istiyorum eğer uygun olursa ücreti...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5