İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış Kaçırılımıcak Garanti Blog Backlink hizmeti -Sınırlı Sayıda- -*-Süper Fiyatlara-*-

Sezko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhabalar Daha önceki hafta yaptığım çalışmadan sonra yeni bir kaç listeyle yeni bir çalışma başlatmak istedim arkadaşlar.

Daha önceki çalışmam : http://www.r10.net/link-borsasi/8091...klink-2-a.html
Not: Bu çalışmadaki listem önceki listemden farklıdır.

Yeni Çalışmamda 4 Farklı Seçenek Sunuyorum arkadaşlar.Hepsi sınırlı sayıda.

1- 250+ Blog Backlink = 2$ - 3TL - 15 Kişiye
2- 500+ Blog Backlink = 4$ - 6TL - 15 Kişiye
3-1000+ Blog Backlink = 8$ - 12 TL - 10 Kişiye - 9 Adet Kaldı.
4- 5000+ Blog Backlink = 20$ - 30 TL - 5 Kişiye - 3 Adet Kaldı.

tick-1.png
Bloglar %100 oto onaydır.Yani garanti aldığınız paket kadar anında backlinkiniz olacak.
tick-1.png
Blog pagerank ve link çıkışları ve dofollow nofollow karışıktır genel olarak temiz bloglar seçip eklemeye çalışıyorum diğer yaptığım işlerde hizmet alanlar memnun kalmıştır.
tick-1.png
İş bitiminde Mail adresinize rapor gönderiyorum.
tick-1.png
Fiyatlar 1 Site ve istediğiniz kadar anahtar kelime içindir. Not: Linkler yorumların başlıklarında olacak yorum mesajının içine çöplük olmaması için link kasmıyorum.Yani örnek olarak : 500 lük paket alıp iki anahtar kelime seçerseniz 250 link bir anahtar kelimenizden 250 link bir anahtar kelimenizden toplam 500 linkiniz olur.

- En az 100 Farklı ip kullanıyorum.
- İşleri 3 Gün içinde Teslim ediyorum.

Ödeme Seçenekleri :
Garanti Havale
İş Bankası Havale
Misli
Paypal

İletişim :
PM veya msn : backlink[at]basdede.com

DİĞER SİTEDEN BAKIN

yusuf4012

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşla anlaşıldı rapor kısa süre içersinde teslim edildi tşkler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5