İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kadın Forumundan Reklam seçecekleri

gf8

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Selam arkadaşlar..
Sadece Kadınlara özel forumlarımızdan bir tanesine reklam alımları başladı..

Günlük Hit : 400 - 500 arası ve sürekli artıyor.. ( isteyene Google analticy ekran görüntüsü Gönderilir Ve Bütün hiti Googledendir)

Reklam seçenekleri :

468* 60 banner Aylık 20 YTL 3 Aylık 50 YTL.! ( Her Sayfada üstte Gösterilir )

Txt - Tablo Reklamlar Aylık 15 YTL 3 Aylık 40 YTL( Her Sayfa üzerinde gösterilir )

Txt Tablo Reklamlar Her konu/mesaj - imza altında Gösterilir Aylık 18 YTL 3 Aylık 45 YTL

468 *60 Banner Her konu/mesaj / imza altında Gösterilir.. Aylık 20 YTL 3 Aylık 55 YTL

Dikey Reklamlarınız : her Konuda / üye profillerinde gösterilir Aylık 20 YTL 3 aylık 55 YTL..

Footerden Backlink Aylık 12 YTL 3 Aylık 30 YTL

Sitemiz Güncel ve kadın forumudur..
absürt ve 100 kontor reklamları harici bütün reklamlarınız gösterime girer..

Ödeme seçenecekleri Aylık ve 3 aylık şeklindedir..
Aylık veya 3 aylık ödeme seçenecekleri ve verdiğimiz ödeme ücretleri ile Gecerliri..

Reklam süreleri ve ödemelerinde pazarlık söz konusu değildir..

Ödemeler : iş bankası veya garanti bankası veya posta ceki hesabı için geçerlidir..

Ödemeniz Geldikten1/2 saat içinde Reklamınız yayına girer..

site adını site hitini Gösteren analticy ekran görüntüsünü PM ile isteyiniz..
PM leriniz en gec 24 saat içerisinde cevaplanıcaktır..

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
genelde ne için girdiklerini pm atarmısın foruma yani ne aradıklarını benim için önemli 12-13 yaşında kız çocuklarına reklam yayınlamak istemiyorum :) özellikle bana en az 30 yaşında ve üzerinde maddi durumu iyi bayanlar lazım bana bir geri dönüşü olması için adresi ayrıca analystic anahtar kelimelerini pm atarsan sevinirim, hit o kadar önemli değil benim için.

gf8

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
3 adet forum sitesi var
ve şu anda sadece bunların bir tanesine reklam almaya başladık hitleri günden güne yükseliyor zaten domain adını verdiğimde backlinlerinide incelersiniz sağlam linklere sahip
kadın forumu olduğu için ben pek girmiyorum forum ile ilgilenen bayanlar var yaşlarına gelince o konuda bilgim yok maddi durumlarına gelince :) o konudada bilgim yok :) ( foruma girenlere sen zenginmisin şeklinde soru soramiyoruz veya sen fakirsen girme diyemiyoruz :D )

Foruma girdikleri anahtar kelimeleri vermem pek doğru olmaz..
Yani az çok anlamışsınızdır ne tür anahtar kelimelerinden girdiğini genelde sağlık ile ilgili
veya çok çzel kelimeler arayarak giriş yapabiliyorlar açıkca söylemem pek doğru olmaz
ama kadın ile ilgili kadınları özel ilgilendiren konularda giriş yapiliyor tabiki

Toplu halde PM leri Göndericem..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5