İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kadın sitelerine reklam

M

Merthan

Misafir
Arkadaşlar merhaba ;

Sahibi olduğum kadın sitesi için reklam vereceğim. Reklam boyutları 468x60 ve 728x90'dır. Banner'lar flash.

İlgilenen arkadaşlar, sitelerinin hitini görebileceğim bir link, pagerank değeri ve site adresini belirtirlerse görüşelim.

Not : Günlük 1000 hit altındaki sitelere reklam vermeyi düşünmüyorum.

KafKars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bayanlara yönelik Günlük 3 K ve 2 K hit alan bloglarım var. İstersen Görüşebiliriz

sevindirik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
günlük 2000 tekilli bir bloğum var.kadınlara yönelik ve ilerisi parlak bir blog.daha 1 aylık ve hiti 2000 şuan ortalama.gerisini siz düşünün reklam alıyorum 3 aylık 50 liraya.ve link satıyorum 5 adet link alacağım link başı 3 aylık 15 liraya.düşünün derim.hedef kitleniz için iyi bir blog olduğuna inanıyorsanız ki ben inanıyorum beklerim cevabınızı :) www.bilgeis.com

M

Merthan

Misafir
Site adreslerini, hit bilgisini ve linkini, 468x60 ve 728x90 flash banner reklamı için aylık fiyatı siz bana yazarsanız, aklıma yatan kişilerle iletişime geçerim.

mrtcbks

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
18 k hitli bayan sitem var isterseniz pm den msn nizi verirseniz görüşebiliriz iyi günler dilerim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi