İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kadın Sitemize Yazarlar Aranmaktadır.

gkhn-szgn

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Kadın sitemize yazarlar aranmaktadır.

Aradığımız Kriterler:

1. Wordpress kullanmayı bilmelidir. (Bilmeyenler için eğitim amaçlı videomuz vardır.)
  2. Yazılar özgün olmalıdır. (Sağdan soldan kopya içerik paylaşanlarla anlaşma durdurulacaktır.)

Hangi Konularda Yazılacaktır?

1. Kadın Sağlığı
  2. Yemek Tarifleri
  3. Zayıflama & Diyet
  4. Güzellik
  5. Moda
  6. Kadın ve Yaşam

Ücret Ne Kadardır?

Ücret aramızda ki güven ve samimiyet artana kadar 150 kelimesi 1 TL'dir ve bu zaman diliminde 20 yazı altında ödeme yapılmamaktadır. Aramızda ki güven ve samimiyeti sağladıktan sonra ücret değişecektir.
Ücretleri Nasıl Tahsil Edeceksiniz?

Ücretleri herhangi bir banka hesabına veya istediğiniz herhangi bir şans oyunlarına yollanacaktır. (Minimum 2 gün içinde)

Eklemek İstediklerim.

1. Ayrıca sitemizde ÜRÜN YORUM bölümüne kullandığınız ürünleri eklediğiniz vakitte çeşitli hediyeler kazanacaksınız veya bu ürünler sizlere +2 TL olarak hesabınıza eklenecektir. (Eklenen tüm ürünler için)
  2. Sitemize getirdiğiniz her yazar için çeşitli hediyeler kazanacaksınız ya da +3 TL olarak hesabınıza eklenecektir. (Her getirilen yazar için.)
  3. Sitemizde her hafta düzenlenecek olan "EN ÇOK KİM YAZI YAZDI" yarışması için çeşitli hediyeler ve +5 TL kazanacaksınız.

Site adresi=kadinextra.com

Sormak istediklerinizi konu altında veya PM yolu ile sorabilirsiniz.

vatanda

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Makale yazabilirim. Kendimde orta profösyonel sekilde şeker hamurundan pasta ve pasta düzenleme v.s yapmaktayım. Güzel makale yazarım. İlgilenirseniz görüselim

sevdaa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uzun zamandır tanıtım yazıları yazıyorum şartlarınız cazip geldi anlaşabilirsek yazmak isterim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5