İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kadinca.Net sohbet odaları uygun fiyata kiralıktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ilkerortac

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadasimiz super sempatik bi kisiliktir kendisini ekledim msn ye super yararli bir muahbbet oldu bu chat odalarinin ozelllligi ne sorusuna ismi cevabini verdi daha daha ilerleyen konusmamiz benim yasimi sen kac yasindasin diye sorunca benim bunu reklamla iliskilendirememem yuzunden tikandi Siz siz olun bu firsati tekmeyin bu chat odalarinin ozelligi ismi .

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
kişisel bir diyalogu buraya yansıtmanın yanlış olduğu kanatindeyim.Sonuçta birilerinin cevaplarını beğenmek, beğenmemek zorunda değiliz.Bize ukala gelen sözler, onlarca uygun olabilir.Saygısızlık seviyesine ulaşmadan yapılan şeylerde birazdaha iltimasyonlu olmalıyız.Bu tür sorunlarıda özelden halletsek konu dağılmaz sanırım.

Anlık user ortalaması nedir acaba sohbet odalarının ?

ilkerortac

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iste sen bize simdi ders verdin ama bakalim karsinda sorularina muhatap bulabilcekmisin ... Senin afffina siginiyor ozur diliyorum bi daha olmaz affet

kadinca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:)

benim yerime sana cevabı vermiş sanırım kendisi ile yani becereksiz acemi ile olucak ufak bi diyalogumuz oldu.Karsıdaki kişiyle alakalı.

Saygılar ve tartısma ile sorun varsa lütfen buraya yansıtmayalım.

ilkerortac

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
alo iki efendi olun ticaret adabini ogrenin ... Suraya reklam yapacaz diye varolmayan seyler yazmayin.Neyi kiraya veyion alo? oratada kiralik bisi varsa o da benim msnden sana ayirdigim vakit hic olamaz bunun icin ben ve benim gibi ticaret yapanlar ayni hataya dusmesinler diye uyardim ... arti ciddi aramizda iletisim bozuklugu var, ben yukardaki notu 3 defa okudum bisi anlamadim . off daam dedigim gibi iki dakka susun milleti bosuna oyalamayin

kadinca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

gözüm bak ticareti bana öğretme...bizi bilen biliyo senin 2 cümlene millet kanmaz ki reklamcı birine reklamı öğretmene artı bizimde forumlarda reklama ihtiyacımız yok.Sana yasını sormamdaki neden de öğrencisimisin ne iş yapıyorsun bunlardan yola girerek sana yardım etme konumuna gecmek.yani forumlara katılarak veya bir kac sey yaparak ben bu işi biliyorum demekle olmaz.ismi konusuna gelince evet ismi yeterlidir nedeni ise bayan gurubunu olusturak bir topluluk ağırlıklı ve herkesinde asıl amacı sohbet ortamlarında baylardan cok bayanların da katılımlarının olması.Yani biraz düşün et.burda foruma bu tarz seyler yazarak bize değil kendine zarar vermiş olursun.Biz kimseyi zorlamıyoruz.İstedikli olan basvurusunu teklifini yapar.Olay budur.Vakit konusuna gelince senin gibi kişiler cok geldiği için zaman kaybına neden oluyo.Bosuna belirtme yapmadık teklif usulu.Sitede incelemeleri yaparsın gerekli arastırmaları ona göre teklifini sunarsın.Ondan sonra bizde tarafınıza ait olan incelemeleri yapar, gerekli işlemleri sunarız.Unutma saygı her zaman kazanır.

Saygılar.

ilkerortac

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
alo gozum mu ? senin kiraya vercek bisiyin var mi sunu bi yaz bu bir!
ogrenci degilim sen daha kisadonla gezerken bu isi yapiyordum bu iki
yapitigim projeler basinda 99 dan bu yana yer alir bu uc
en muhimi bi sus ! COK CIDDIYIM !

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilkerortac konuyu saptırmazsan sevinirim.. tartışmanıza özel mesaj ile devam edebilirsiniz.

kadinca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

hehee :) bak yazılanlar sana bana değil arkdaslar kusura bakmayın. anlamıyo.önemli olan popomuzun acık olmaması öyle böyle de don olması önemli olan donsuz seviyesiz olmamak.Bu arada yetkili bi bu baslığı imha ederse sevinirim.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kadınca bravo yani, biz senin konun karışmasın diye uyarı yapıyoruz, sen hala tartışmayı devam ettiriyorsun. kilitliyorum konuyu, tartışma daha fazla uzamasın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5