İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kadınlara Özel Gelirli Hitli Blog Sadece 50 YTL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eRCie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
İstenen minimum fiyat: Tek Fitat 50 YTL
Sitenin açılış tarihi: 2 ay oldu
Kategori, sitenin içeriği nedir: kadın
Günlük hit sayısı, kaynak link: Kaynak
Site tüm içeriği birliktemi satılık, sınırlama var ise neler: evet
Hosting dahilmidir: evet
Banlı olduğu sponsor varmı: hayır
Banlı olduğu arama motoru varmı: hayır
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahilmi: evet
Yazılım Lisans sonlanma zamanı: ---
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..: hayır

Site adresi: http://kadinlara.blogspot.com
Satma nedeni (opsiyonel): Degişik projeler
PR değeri varsa linki (opsiyonel): -
Alexa sıralaması linki (opsiyonel):-
Varsa sitenin aylık getirisi (opsiyonel): 20 $
Üyesi varsa üye sayısı (opsiyonel): -
Satış sonlanma tarihi (opsiyonel): ilk parayı hesaba yatıran arkadaşa vericem
ödeme : garanti bankası

iletişim : msn [email protected]

Noxious

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
adsens gelirini gönderirmisin bu tarz sitelerle ilgilenen arkadaşım var ona göndereceğim.

eRCie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
arkadaşım msn yazdım gelin görüşelim sizde bilirsiniz adsense yayınlamak yasak
o anlık print çekip yollarım

eRCie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
1 günlük adresnse vs vs kimse demesin 50 ytl için ugraşmam :) bilginize ilgilenen arkadaşa teşşekkürler

:) not : ben R10 dan yaramaz site sattıgım çok kişi oldu bilen bilir buraya yeni takılıyorum güvenmemek herkezin hakkı saygılar

Ongun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
daha once ben de bi adsense goruntusu gordum bu site ile ilgili

Eger o adsense bu siteye ait olsaydı 200 e alırdım :)

eRCie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
arkadaşlar bu işler lafta olmuyo 50 ytl verin tamam okadar basit gören görür sorun soruşturun tel referans verebilirim çok site sattım ilk defa böle bişi geliyo 50 ytl ye site satamıyos işte bak :) 1000 ytl ye site sattım adam gık demedi :) demekki burda millet bakıcı alıcı degil :) kusura bakmayın

artofevil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
benim gördüğüm ads. kazancın site hitinle uyuşmuyor...

dediğim şartı sağla alıyım siteni..

feverinlove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kusura bakma ama

Ben burdaki birçok arkadaştan orta 4 haneli rakkamlarda siteler aldım. Senin çamur atmanla olmuyor bu işler.

Adam 50 ytl 'ye site veriyor sen hala gelmiş $20 dolar kazanamaz diyosun. Kazanmazsa kazanmaz, zaten verdiğin para 2 kişilik yemek parası. 5 Aylık kazancından siteyi satsa 120 ytl istemesi lazım yani senin anlayacağın, 50 ytl 'ye alacağın site ayda sana 8 dolar kazandırsa iyidir.

eRCie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
halkın sesine kulak ver 50 ytl ye bukadar naz yapan 1000 istesek ne olur bilmiyom artık :)

feverinlove teşşekkürler + rap

Ongun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar,
Müsadeniz olursa ilk mesajı gorunce mudahalae etmek istediğim ama etmediğim. Sonra daanamayıp daha onceki mesajımı gönderdiğim bu konuda 1-2 kelime soylemek istiyorum. Yukarıdaki tum kişilerden bağımsız sadece etik anlamda yaklaşmaya çalışıyorum. Soyleyeceklerim bu olay ozelinde değil genel olarak yorumlanırsa burada daha temiz işler yapabiliriz diye düşünüyorum.
Şöyle ki; olay 50 ytl olayı değil. Birisi size hiti 10 olan sitenin adsense geliri diye gostersiği ekran goruntusu 100 ise ve o siteye ait olmadığını bile bile gosterip bi de buradan hala satışa devam ediyorsa sorun var.

Bu 50 ya da 50.000 sadece rakam farkı var. Davranıştaki kotuluk aynı. Bu kotu davranışa karşı birisinin tepkide bulunmasını garipseyip, bir de tepkide bulunulması bana çok ama çok garip ve -umarım yanılıyorumdur- anlamlı geliyor.

Saygılar
Herkese İyi ve Dürüst Alışverişler

artofevil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
Merhaba Arkadaşlar,
Müsadeniz olursa ilk mesajı gorunce mudahalae etmek istediğim ama etmediğim. Sonra daanamayıp daha onceki mesajımı gönderdiğim bu konuda 1-2 kelime soylemek istiyorum. Yukarıdaki tum kişilerden bağımsız sadece etik anlamda yaklaşmaya çalışıyorum. Soyleyeceklerim bu olay ozelinde değil genel olarak yorumlanırsa burada daha temiz işler yapabiliriz diye düşünüyorum.
Şöyle ki; olay 50 ytl olayı değil. Birisi size hiti 10 olan sitenin adsense geliri diye gostersiği ekran goruntusu 100 ise ve o siteye ait olmadığını bile bile gosterip bi de buradan hala satışa devam ediyorsa sorun var.

Bu 50 ya da 50.000 sadece rakam farkı var. Davranıştaki kotuluk aynı. Bu kotu davranışa karşı birisinin tepkide bulunmasını garipseyip, bir de tepkide bulunulması bana çok ama çok garip ve -umarım yanılıyorumdur- anlamlı geliyor.

Saygılar
Herkese İyi ve Dürüst Alışverişler

Bende bu konuda seninle aynı fikirde olduğum için bazı şahıslar tarafından
ayakçı takımı muamelesi gördük !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5