İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kadir Has hayatını kaybetti

db.gen.tr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayırseverliği ile tanınan iş dünyasının duayeni Kadir Has, kalbine yenik düştü.

Kadir Has, kendi adını taşıyan Kadir Has Üniversitesi'nin Balat'taki kampusunda mütevelli toplantısına katıldı. Aniden rahatsızlanan Has, buradan helikopterle Amerikan Hastanesi'ne kaldırıldı. Kronel Yoğun Bakım servisine alınan Kadir Has, doktorların tüm müdahalelerine rağmen hayatını kaybetti.

Hasteneye Kadir Has'ın getirilmesindren kısa bir süre sonra eşi Rezzan Has da geldi. Basın mensuplarına açıklama yapan Kadir Has'ın oğlu Can Has, "Mütevelli heyeti toplantısından sonra kalp krizi geçirdi. Kurtaramadık. Cumartesi ya da pazar günü defnedeceğiz." diye konuştu.

Can Has, babası için devlet töreni düzenleneceğini söyledi.

http://www.haberss.com/haber_detay.php?id=75383

Holokost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Allah rahmet eylesin hemşerimdi üzüldüm :)
hayırlı işleriyle anılacak ...

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Allah mekanını cennet etsin.Allah hizmetlerini zayi etmez inşallah

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ayrıca belirteyim, okuduğum bir haberde Kadir Has'ın yaptığı toplam bağışın 600 milyon $ olduğunu gördüm.Bu müthiş bir rakam.Ne kadar cömert olduğu da ortada.Hakkında pek fazla bilgi sahibi değilim ama iyi bir insan olduğunu tahmin ediyorum.Şöhret için bağış yapmadığı belli.

deathpan1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Allah rahmet eylesin. Geride adını yaşatacak iyi işler bıraktığına inanıyorum.

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Keşke Kadir Has gibi çok daha fazla insan yetiştirebilsek ülke olarak.
Allah rahmet eylesin.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
İyi insanlar öbürkü tarafa daha çabuk gidiyo . Allah rahmet eylesin

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
gerçek bir eğitim aşığı ve sevgilisini kaybettik , bütün ögrencilerin milletimizin başı sağolsun.

FileZilla

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Soyadı gibi "Has" bir işadamını daha kaybetti Türkiye.
Allah Rahmet eylesin.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
şahsen ben tanımıyordum ilk defa tv lerden duydum ama türkiye için faydalı şeyler yatıgını duydum..

allah rahmet eylesin
mekanı cennet olsun.

netistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kayserili hemşerim, kayserinin hayırsever iş adamı, yüzlerce hayıra vesile olmuş ve eğitim gönüllüsü Kadir Has'ın ölümüne çok üzüldüm. Allah rahmet eylesin.

db.gen.tr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben okulundan mezunum kendi adını taşıyan lisesinden severdim kendisini daha dün başka bir haberde kayseride toki konutlarının yapılacağı yere okul yaptıracakmış kalp krizi çok kötü bir şey anlık götürüyor insanı...

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bu dünyada yediğin içtiğin gezdiğin tozduğun kalmıyo kadir has'ın yaptığı gibi geride bıraktığın iyi şeyler kalıyo. modern ve varlıklı bi insan olarak yaptıkları asla unutulmaz. mekanı cennet olsun.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5