İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kadir Mısıroğlu hakkında sosyal medyada çirkin yorumlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Selim96

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
41
Kadir Mısıroğlu birçok kişinin sevmediği ancak iktidar mensuplarının da farklı bir yere oturttuğu tarihçi yazar. Bazılarının esin kaynağı olan bu ismin yoğun bakıma alınması haberi sonrası sosyal medyada hiç de tasvip edilmeyecek yorumlara şahit oldum. Biz ne ara bu kadar kindarlaştık. Ne ara bu kadar insanlığımızı kaybettik?

Kadir Mısıroğlu'nun "Keşke Yunan galip gelseydi" sözü başta olmak üzere Atamız ve Zübeyde Hanım hakkında söyledikleri yüzünden ben de sevmiyorum ancak ölüm döşeğinde birine de bizim kültürümüzde böyle kin kusulmamalıydı.

Yorumlardan bazılarını eklemek istedim buraya:
  • Bu habere “Türkiye’nin ahı tuttu” yazabilirsiniz. Sıkıntı olmaz.
  • Kadir Mısıroğlu cayır cayır yanıyor.
  • Geberse de helva yesek.
  • Pambık hazır mı pambık
  • Darisi,malum surulerinin (gotkillari yobazlar) sahibi ve cobanina.
  • Yunanistan'da milli yas ilan edilir heralde
  • ona bir karbüratör taktırsanıza, oksijen yetmeyebilir...
  • İnşallah tez zamanda ölüm haberini alırız.
  • Tüm dualarımız cehenneme bir an önce gitmesi!
  • Tarih eğitimini nerede almış? Sığınma hakkı istediği İngiltere’de mi yoksa Almanya’da mı?
  • Gebersin pislik hak ediyor şu adamı haber yapman bile yanlış tutanlar da onun kafasında rum dölü hepsi yarını görmez şünkü hak etti adam olsa neyse tam bir hain hrpinşz öyle gerçi
  • Öl be alçak, gerçi sürünüyorsun oda olur. Yunan seni bekliyor şükranlarını hazırlamışlar,
  • yogun bakimdayken gomebiliyormuyuz..varsa bi imkanimiz esirgemeyelim amk..
  • Bu ateş gavur icadı diye cehenneme de gitmeyi kabul etmez. Hep rezil edecek oralarda bizi
  • Bu başında fesle dolaşan tımarhanelik Atatürk düşmanı kadir mi la? Ohh oh ne güzel!
  • islam hilafet devleti karşıdı bir yezid askeridir

Peak

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
19
Yorumlarınızı yaparken forum kuralları çerçevesinde kalın lütfen kimseyi uzaklaştırmak istemeyiz.

kulturelbellek

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
32
Bizim kültürümüzde ölmüş birinin arkasından laf söylemek var mı? Hele ki bu Mustafa Kemal Atatürk gibi biriyse.

İnsanlar ölüm döşeğinde yaşadıkları gibi uğurlanır. Ben sosyal medyayı takip etmem ama insanları bu aşamaya getirdiyse gitmeden aynaya bir daha baksın derim

discim

Onaylı Üye
Reaction score
11
Bence konunun yeri bir forum sitesi değil tartışma çıkarmaya meyilli bir konu herkes kendi fikrini güzelce dile getirirse sıkıntı yok.
Daha önceki konularınıza baktım ama kişinin Atatürk hakkında ki küfür ettiği, aşağıladığı, keşke yunan galip gelseydi dediği söylemleri konu olarak açmamışsınız, bu kadar duyarlıysanız bu konuda hasta yatağındaki bir insanı bu kadar düşünüyorsanız bence bu devletin kurucusunu ondan önce düşünmeniz gerekiyordu.

Çünkü bu devletin kurucusu bu tarihi yalan yanlış anlatmamış bizzat yaşamış bizzat savaşmıştır.

Kısacası milleti birbirine düşürecek demeçler vermemiş, masal anlatmamış bizzat tarihi yazmıştır. Geriye Nutuk, Geometri kitabı ve Kuran'ın bugün en çok okunan tevsirlerinden birinin oluşmasında yardımcı olmuştur,

Selim96

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
41
Ben de bu adamdan zerre haz etmiyorum ancak bize yakışmayacağını anlatmaya çalıştım. Ondan bir farkımız olmalı.
Konu yanlış anlaşılmalara mahal verecek gibi. Yöneticilerin konuyu kapatmalarını rica ediyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5