İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kafa Karışıklığı

aliosmansen34

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Daha önce aldığım backlinkler gözükmüyor diye başlık açmıştım ve şu anda da sıralamayla ilgili bir sorun yaşıyorum. Uzun süreden sonra aldığım backlinkler gözüküyor ancak bu sefer de sıralama beni çok şaşırtıyor. 16 mayısda google da anahtar kelimemde 18. Sıradaydım. 20 mayısda 22. Sıraya geriledim ve bugün itibariyle 51. Sıradayım. Acaba dedim uyarı mı aldım diye search console da da bir mesaj yok. Tecrübe edinmiş hocalarımı yardıma bekliyorum.

ALE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Merhabalar,

Hocam zaman zaman google de dalgalanmalar oluyor. Beklerseniz o illaki düzelir.

Şimdi şöyle anlatiyim daha 4 gün önce googleden 1500 tekil hit gelmişken dün akşam 300 kişi geliyor çünkü dalgalanmalardan dolayı pek takmayın öyle şeyleri.

aliosmansen34

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Merhabalar,

Hocam zaman zaman google de dalgalanmalar oluyor. Beklerseniz o illaki düzelir.

Şimdi şöyle anlatiyim daha 4 gün önce googleden 1500 tekil hit gelmişken dün akşam 300 kişi geliyor çünkü dalgalanmalardan dolayı pek takmayın öyle şeyleri.
Doğrudur beklemek lazım ama 22 den 52 ye düşünce şok oldum açıkçası

ALE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5