İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

kafama takılan bi soru ? yardimci olurmusunuz.

Nemiroff

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vbulletinde sql'da istediği kişye gizli adminlik yazabilirmi forum yöneticii ler ve üye gruplarinda böyle bişe yok.

Nemiroff

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
soroyu düzenleyip tekrarliyim.

vbulletin forum'a sql'dan üyelere gizli adminlik verebilirmi. üye grubu ve yönetici listesinde gözükmüyo?
yada 2 üye grubu açip birine gizli adminlik biri normal üyelik'le birleştirebilirmi?

cevaplarsaniz teşekür ederim.

DJ PİSAGOR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Soruyu 2 kere sormana rağmen tam olarak demek istediğini anlamadım :)
Ancak sorunun ne olduğu hakkında tahminde bulunup şöyle bir cevap verebilirim. Bir üye grubu açıp o üye grubuna admin yetkileri verebilirsiniz. Daha istediğiniz bir üyeyi o gruba taşıyabilirsiniz. Bu şekilde gizli admin yapabilirsiniz.

Nemiroff

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
soruyu açmadim açarsam sorun şu bi sitem heklendi. ve FTP'den sql'a kodmu eklemiş ne tam bilmiyorum.. forumda istediği nick'e adminlik yaziyo hiç panele girmeden. böyle bişe yapabilirmi. diye düşünüp Duruyorum sormak istediğimde bu.
bu olmazsa tek bi altarnatif kaliyo. forumda yeni bi üye grubu açip kendi istediği 15-20 nicke adminlik yazdi. ve bu grubu normal üye grubu ile birleştirdi. bu yüzden ben onun eklediği adminleri göremiyorum

bu iki yol olabilirmi? yada. olursada nasil engellerim.

DJ PİSAGOR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SQL ' e bağlabiliyorsa kendisine yada istediği birine admin izinlerini verebilir. Zaten bunu yaptıktan sonra diğer işlemi yapmasına gerek kalmıyor. Çünkü istediği birine admin izni verip onun şifresini değiştirdikten sonra foruma admin olarak girebilir.

Host sağlayıcınız ile görüşüp serverda bulunan dosyaları taramasını isteyin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5