İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

kafayı yiyeceğim.

DincerAydogdu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
29
kurallar sayfasında (ilk girişte açılan sayfadır aynı zamanda) hangi keyword yüzünden iso9001 standart firmaları çıkıyor üstadlar. kafayı yiyeceğim. İstatistikler sayfasında çıkan reklamlar gerçekten güzel kaliteli reklamlar oluyor hatta bazen grafik bile çıktığı oluyor istatistikte. Yerse diye istatistiklerde yazan herşeyi alıp kurallara taşıdım yine iso9001. Daha önceden kablo firmaları çıkıyordu ilgili keywordleri buldum değiştirdim (bağlantı hızı) iso9001 olayına takıldık. var mı bu konuda daha önceden tecrübesi olan ya da önerisi olan ? Ben kurallardaki yazıları 100 kere inceledim standart çağrıştıracak, ilgili bir keyword bulamadım. "üye" keywordunden oluyordur belki diye hepsini yarışmacı olarak değiştirdim yok hala iso9001 treda vs. Yardım lütfen.

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
afiyet olsun dostum.

çok ilgisiz keywordlerde bile reklam çıkmakta.
https://adwords.google.com/select/main?cmd=KeywordSandbox burayı bir dene, sendeki içerik ile huylandığın bir kelimeyi arattır, herhalde reklam veren buna yakın bir kelimeden dolayı reklam vermiştir.

ben bilgi kelimesinden şüphe duyuyorum senin sayfa için

ikinci bir düşüncem ise, bazen google reklamları tüketmek için tam olarak hakim olamadığı içerik sayfalarında ucuz reklamları gösterir. yeşilkart çiçek v.s gibi.

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar ben su yeşil kart reklamlarından bıktım. rekabetten kapattim ama hala cikio. bu arada 9000 kelimesi, longhorn kelimesinden bile iso reklamlari cikio :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5