İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kalite Makale | %100 Özgün | %100 SEO Uyumlu | 100 Kelime 1 TL

Canoksuzoglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TAMAMEN KONUSUNDA DENEYİMLİ VE ALANINDA UZMAN EKİBİMİZLE SİZLERE
%100 ÖZGÜN, %100 SEO UYUMLU VE EN ÖNEMLİSİ %100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ İLE SİZLERE MAKALE HİZMETİ VERİYORUZ.​

Kalite Makale Kimdir?

Kalite Makale deneyimli yazarlar tarafından oluşturulmuş.Çoğu zaten kendi sitelerinde yazılar yazan, ek olarak yazım hizmetleriyle uğraşan aynı zamanda makale üzerine gerekli tüm teknik ve teorik bilgileri tecrübeleriyle sabitleşen bir yazar topluluğudur.

Makaleleri Nasıl Yazıyoruz

Biz işimizi şansa bırakmadan ve müşteri memnuniyetini göz önüne alarak 3 kademede makalelerinizi yazıyoruz.

1-)Konu Dağıtımı ve Araştırma
Elimize bir iş geldiği zaman ilk olarak konusuna bakılıp bu alanda en yetkin kişiye veriyoruz.
İşi alan yazar konusu hakkında araştırma yapıp yazacağı makale hakkında bilgi sahibi oluyor.
Ayrıca her yazar farklı konularda uzman olduğu için herhangi bir konu aldığımız zaman yabancılık çekmiyoruz.

2-)Yazım
Yazar bilgi sahibi olduğu konu hakkında özgün bir şekilde yazısını SEO kuralları çerçevesinde yazar.
Tüm yazarlarımız, makale SEO kuralları hakkında bilgilidir ve hepsinin referansları mevcuttur.
Aynı zamanda yazarımız imla ve dil bilgisi kuralları, isteğe bağlı üslup ve okuma akışkanlığı yönünden de makaleyi ele alır.

3-)Editör İncelemesi
Bizi işimizi şansa bırakmayıp %100 müşteri memnuniyetini hedef aldığımızı söylemiştik.Bu yüzden yazımı tamamlanan makale, müşteriye gitmeden önce editörlerimiz tarafından kriterlerimize uygunluğu incelenip hata varsa düzeltiliyor. Copyscape taramasından geçiriliyor.

Sonuç olarak sizin makaleniz
-%100 Özgün
-%100 SEO Uyumlu
-Copyscape ve editör taramasından geçirilmiş bir şekilde elinize ulaşıyor.

Ücretlendirme ve Ödeme

100 Kelime 1 TL
200 Kelime 2 TL
300 Kelime 3 TL şeklinde gidiyor

20 TL ve altı iş bitiminde, 20 TL üstü ise yarısını önden alıyoruz.

Ödeme Kanalları : Paypal
Ziraat,Akbank,İş Bankası Havale/Eft

İletişim
PM
Mail: [email protected]

Kendilerinden 20 makale sipariş ettim ve bana kısa sürede tertemiz bir iş teslim ettiler, arkadaşlarla gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz.

Gerçekten tavsiye ederim. işlerinde gösterdikleri titizlik ve önem sizi %100 memnun edecektir Kurdukları iletişim bile gayet saygılı ve temiz :) Sonuna kadar tavsiye ederim ben memnunum :)

Black Grape

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kendilerinden 20 makale sipariş ettim ve bana kısa sürede tertemiz bir iş teslim ettiler, arkadaşlarla gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz.

sercanserban

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gerçekten tavsiye ederim. işlerinde gösterdikleri titizlik ve önem sizi %100 memnun edecektir Kurdukları iletişim bile gayet saygılı ve temiz :) Sonuna kadar tavsiye ederim ben memnunum :)

gokofalse

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar işler gerçekten kaliteli. Her bir konunuz için konu ile ilgi ve alakası yüksek kişiler ilgileniyor. 100 kelime için 1 Lira ücret gayet ideal ve ucuz görünüyor...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5