İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kalite Puanını Arttırmak İçin Neler Yapabilirim?

BLaCk CoDe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Anahtar kelimelerimdeki kalite puanım 7, arttırmak için neler yapabilirim? Yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

y2s4n

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
kalite puanı ne demek nerden bakıyorsunuz ona

director

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kalitepuna tamamen sitenin tasarımına göre belirlenir artı uzandısına bakılır blog sitelerle reklam acarsan blogspot.vs düser kalite puna uzandıda cok önemli tasarımda cok önemli

BLaCk CoDe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kalitepuna tamamen sitenin tasarımına göre belirlenir artı uzandısına bakılır blog sitelerle reklam acarsan blogspot.vs düser kalite puna uzandıda cok önemli tasarımda cok önemli

Sitenin içeriği temiz pr değeri 0. Domainde, reklamın tıklandığında yönleninen url de, reklam başlığında ve reklam metninde anahtar kelimede geçiyor.Sitenin alt yapısı Wordpress, temada default tema.Url de bu şekilde site.com/anahtar-kelimem.

GiLLbErY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
''Adwords'da Sorunsuz Reklam Verin! Test Edilmiştir'' konu başlıgı kilitlenmiş. Evet amacım belki satış yapmak. Ref.siz linkten alın benim için benim için 3-5 paket sigara parasından öteye geçmez sorun değil yani. Amacım adwords' un katı kurallarından dolayı mağdur olmamanız. Böyle birşeyden haberiniz olmasıdır. O konuya ukalaca verdikleri cevaplardan dolayı, beni uyardıkları için teşekkür ediyorum . Evet burada satış yapamam.
Siz sorularınızı sormaya, bilenlerde net cevaplar vermemeye devam etsin. Konuda örneği olduğu gibi. Bol şans size.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5