İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

kalitehizmet.com anlamıyorum.

aLkaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kalitehizmet.com u hiç anlamıyorum refaranslarında devamlı başka siteleri gösteriyor. Arkadasca.net in irc i bende ama refarans eklemiş. Bundan öncede esohbet.gen.tr aynısı ile karşılaşmıştı. Bunlar yanlış hareketler refarans geniş tutcam die böyle başlıkların altında ezilmeyin.

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaşım o siteyi 40 gün önce ben sattım. Referansları güncellenmeyeli 3 ay vardır. esohbet.gen.tr uzun süre host edildi bu konu hakkında sahibi dolandırının biri zaten forumlardan banlı birisi hakkımızda atıp tutmuştu mesajlar bile silindi kendisi morardi gitti. Arkadasca.net in sahibi arkadaşımız 1 yıla yakın bizde host edildi orasıda. Şu an sattığım arkadaşta çok yoğun gidiyor oda düzenlemeler yapmamış. İletin ona gereksizleri siler silmezse bana bildirmeniz yeterli. İyi çalışmalar.

aLkaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam bende irc i 4 aydır. O zaman irc bölümünde ne işi var yeni sahibinden rica ediyorum kaldırsın.

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Ok geldiğinde kaldırttırıcam sende mesajını editle bilip bilmeden öyle yorumlar felan yazılmasın. Her hangi bir pürüz ve ya sahtekarlık yok ilgisizilikten öyle kaldı duruyor. O tür reklamada zaten ihtiyacı yok ben hazır bir çok müşteir bıraktım ona sırtı yere gelmiyor. Mesajını editlersen sevinirim. Ezilme vs. kelimelerini..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5