İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

KALİTELİ 6 bot bir arada

Invictus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
linkteki konunun devamıdır, editleyemediğim için yeni konu açıyorum

Şöyle bir yanlış anlaşılma var onu da düzelteyim, aşağıda yazan sitelerin botları paket halinde satılmaktadır. mesela sadece redtube yada sadece beeg botu yoktur, aşağıdaki 5 site de tek paneldedir. yani hepsi için ayrı ayrı para ödemiceksiniz.

Botlar:
  • Keezmovies
  • yasaklanmışhub (sonradan eklendi)
  • Fvm (sonradan eklendi)
  • Spankwire
  • Lubetube (sonradan eklendi)
  • Xhamster (proxy ile - artık videolar internet explorerda da izlenebilmektedir.)

Kaldırılanlar:
  • Redtube
  • Beeg

Desteklenen sistemler: (sql yapısını gördükten sonra çok kısa bi sürede tüm scriptlere uyarlanır, aşşağıdakiler hazırda bulunan sistemlerdir)
  • Wordpress
  • WebLoader v1-v8
  • Codeking v1-v2
  • DoomsDay
  • SxVideo v3
  • rgisler v3
  • onArcade v1-v2
  • Mahirix v4
  • ve adını bilmediğim bir script daha

Özellikler:
  • Ajax listeleme
  • Ajax ile eklenmiş yada eklemek istemediğiniz videoyu pencereden kaldırma. (görüntü kalabalığını engellemek için)
  • Eklenen videoların ve daha önce eklenmiş videolar disable olması(böylece eklenen video bi daha eklenmez)
  • Videoları flv olarak ekleme (embed değil)
  • Video eklerken başlık açıklama düzenleme, kategori seçme
  • 6 site de ttnet yasaklı olmasına rağmen videolar sorunsuz olarak gösterilir.
  • Sitelerin sürekli flv adreslerini değiştirmesi sorun değildir, bot adresleri anlık olarak almaktadır ve ttnet dns sorununu aşmaktadır.
  • Patlamama garantisi (patladığında anında sorun düzeltilir, videoları sitenizden silmenize gerek kalmaz.)
  • Resimleri ftp'nize çekme
  • Her scripte uyarlanır, şimdilik sadece Webloader v8 ve v7 var. Ama sitenizin db yapısını bakıp anında sitenize uyarlayabilirim.
  • Domaine lisanslanır, başka domainde kullanılamaz. Lisans key yanlışsa videolar gösterilmez.
Ayrıca bota sonradan başka bi siteler de eklenecek. Botu alan kullanıcılara ücretsiz olarak yeni botlar eklenmiş hali de verilecek.

Aslında resimler daha açıklayıcı olucaktır. Resimler: (resimler botun ilk halinin resimleridir, günce bot listesi yukarıda listede yazıyor)

demo için pm isteyin.

Tek domain fiyatı: 15 TL (Fiyat gayet uygundur, 1 tane alacaksanız indirim teklif etmeyiniz.)
Ödeme : İşbank

Moderatör tarafında düzenlendi:

Invictus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Tarih : 14.05.2010 ##################################
- Video eklendiğinde çıkan "bir hata algılandı" uyarısı düzeltildi.
- Video eklerken dns ayarları yapılmasa bile tüm resimler gözükecek şekilde düzenleme yapıldı.
- keezmovies botu onarıldı, spankwire botundaki yavaşlık giderildi.
- Botu update etmek için buradaki linkten dosyayı indirip rarı açtıktan sonra inv-bot klasörünü ftp'ye atın.
###################################################

ayrıca ilk mesajı düzenleyemiyorum, xhamster kaldırıldı yerine tube8 eklendi.

Invictus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
hep diğer konudan yazmışsınız ama güncel konu budur. diğer konudaki arkadaşlara pm atılmıştır

adams007

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
lütfen pm alabilirmiyim..bide ilk defa site açtım wordpress 3.0 kurdum,uyumludur sanırım..msn fln alabilirmiyim kesin alıcam hemen..

FireLord

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Bende 1 tane aldım çok kullanışlı bir bottur bu arada keşke wordpress kurmasaydınız siteler webloader daha kullanışlı olur.

cagri169

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Invictus 6 şubattan beri siteye giriş yapmamış cevap vereceğini sanmıyorum.

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
bende bu botun wordpress için olanı var çalışıyor isteyene verebilirim. lakin bana webloader etiket botu lazım elinde olan verebilir mi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5