İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış Kaliteli Backlink Hizmeti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eloman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sizin için özel olarak temin ettiğimiz kaliteli blog listeleri ile blog backlink hizmeti sunuyoruz....

Neden Blok Backlink ???
# Daha Hızlı Index
# Tamamen Doğal Backlinkler
# Aramalarda Yukselme
# Doğal Olarak Alexa ve Hitte Artış
# Ucuza Birçok Farklı IP'den Backlink
İşte Çok Uygun Fiyatlar
paket 1 - 2k = 5 TL
paket 2 - 3k = 7 TL
paket 3 - 4k = 9 TL
paket 4 - 5K = 12 TL
paket 5 - 7k = 15 TL
paket 6 - 10k = 20 TL
paket 7 - 20k = 35 TL

Bloklar Karışıktır - Dofollow , Nofollow ..
+++ Özel Edu Blok Arşivine ( 2k ) Link Ekleme = 25 TL .. Hepsi Oto Onaylıdır.

+++ Özel Edu Blok Arşivine ( 6k ) Link Ekleme = 25 TL .. Hepsi Admin Onaylıdır.
İş Alımından Sonra 1 Gün ila 10 Gün Arasında Rapor Sunulur .. İş Yoğunluğuna Göre ..

Ödemeleri : Paypal - İş Bank - Akbank - Yapı Kredi ...
İş Başlangıcı Ödeme Alınmaktadır.
msn : [email protected]

destek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

İş Alımından Sonra 1 Gün ila 10 Gün Arasında Rapor Sunulur .. İş Yoğunluğuna Göre ..

Ödemeleri : Paypal - İş Bank - Akbank - Yapı Kredi ...
İş Başlangıcı Ödeme Alınmaktadır.
msn : [email protected]

aynen katılıyorum "bilgi" ye. "sivilhavaci" daha bu forumdaki ilk mesajın nasıl güven sağlıyacaksın. artı msn adresinde hiç güven sağlamıyor.

eloman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
demişsin ilk mesajında.
Rapordan sonra ödeme yapalım,
en ufak paketi test edelim, uyarsa.

Elbette ilk mesajda güven sorunu oluşabilir. Ancak diğer forumlarda (adını bilirsiniz ) konumuz ve satışlarımız devam ediyor.

Test olarak paketlerimiz de ekleme yapıyoruz. Ama ne kadarı size döner bilemem çünkü bloglar admin onaylıdır. Ancak garanti oto onaylı paketimizi alırsanız %100 geri dönüş olacaktır.

Yinede denemek istiyorum derseniz. Tes amaçlı 2 k'lık paketi 1 alan (ödeme yaparsınız) 1 adet bedava yapabilirim.

eloman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynen katılıyorum "bilgi" ye. "sivilhavaci" daha bu forumdaki ilk mesajın nasıl güven sağlıyacaksın. artı msn adresinde hiç güven sağlamıyor.

:D msn adresinin ne önemi var. sırf bu iş için msn alabilirdim ama yıllardır kullandığım adresimi verdim.

Elbette ilk mesajda güven sorunu oluşabilir. Ancak diğer forumlarda (adını bilirsiniz ) konumuz ve satışlarımız devam ediyor.

Test olarak paketlerimiz de ekleme yapıyoruz. Ama ne kadarı size döner bilemem çünkü bloglar admin onaylıdır. Ancak garanti oto onaylı paketimizi alırsanız %100 geri dönüş olacaktır.

Yinede denemek istiyorum derseniz. Tes amaçlı 2 k'lık paketi 1 alan (ödeme yaparsınız) 1 adet bedava yapabilirim.

sizede yukarıdaki teklifimi yineliyorum.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Bu cümleden bişey anlamadım...
Sonuçta ilk ödemeyi yine biz mi yapacağız?
Blok, blok dediğin [+++ Özel Edu Blok Arşivine] nedir? Blog mu? Bir bölüm hizmet mi?

eloman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu cümleden bişey anlamadım...
Sonuçta ilk ödemeyi yine biz mi yapacağız?
Blok, blok dediğin [+++ Özel Edu Blok Arşivine] nedir? Blog mu? Bir bölüm hizmet mi?

hocam şunu demek istiyorum. paket 1 ile paket 7 içeriğindeki bloglar genelde admin onaylı. Buda size ne kadar backlink döner garanti etmez.

size 2 k'lık blog çalışması yapalım ama test edecek bir yerini göremiyorum. Yani çalışmayı yaptığımda çıkan raporu size göndericem. Ancak hemen linkinizi orada göremeyebilirsiniz (admin onaylı olduğundan).

Teklifim için konuşursak evet ilk ödemeyi siz yapıyorsunuz ben siz tatmin olasını diye 2k + 2k olmak üzere iki adet blog backlink çalışmasını sadece 5 tl ye yapıyorum.

Özel edu blog arşivimiz ise ; seo açısından edu blogların önemini ve bu bloglardan alınan backlinkin google açısından değerini bilirsiniz. Bizde özenle edu uzantılı otomatik onaylı (anında backlink) yada admin onaylı olmak üzere backlink listeleri hazırladık bu listeler üzerinden backlink çalışması yapıyoruz. Dilerseniz bu çalışmayı da yapabiliriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi