İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kaliteli Dedicated aranıyor...

H

hostcu

Misafir
aslında 300$ a 2000gb bandı olan server alırsın gayette kalite olur hani

Haymac

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Zeynel biliyorum sen bu konuyu okursun, okuduğun zaman 5151 e beklerim çağrı at :D

H

hostcu

Misafir
haa bak bide manage diye bişey var bunlardanda uzak durun burdada olay şu adam sana satıyo server ı sonra ne pok yersen ye bilgisayarı başlatmak için adama ticket açman lazım tabi bu ticket larda beleşe olmuyo genelde:)

Haymac

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
FDC için not :
hostcu' Alıntı:
beyler burdanda uzak durun orda Unmetered diyo ama
butun makinalar bunu paylaştıgı için baglantın çok yavaş oluyoı haberin olsun webhostingtalk ı takip etmediginiz nerdende belli oluyo:)

darXis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
8-9 TB yapan müşterilerimiz var, tabi hat Shared line oldugu için stabilite kesinlikle yok ama şunuda söyleyebilirim ki 300 USD'nin altında burstable unmetered line sahibi olan sunucu da bulmak imkansız.

Z

zeynelkoc

Misafir
FDC almayı düşünüyoruz güzel gibi gözüküyor

aylık 300$ civarında 7-8TB bw olan dedicated ariyoruz sanırım bu işimizi görür

winsock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
FDCyi tavsiye ederim zeynelkoc . Tuzak diyen arkadasa sorarim FDC ile calistin mi yada FDC'ye olan bu garip davranisinin sebebi nedir ?

Z

zeynelkoc

Misafir
hostcu arkadaş şimdiye kadar yazdığım her siteye şoyle kötü böyle kötü dedi sanırım kendi hostu en iyisi

siterehber whois diye bişey var :)

winsock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gercekten kaliteli hizmeti var fdc nin zeynelkoc ozel mesaj atarsan sana fdc deki herhangi bir makinadan bir shell acarim girip wget veya baska bir deneme yaparsin boyle bir test sana daha iyi bir fikir verebilir.

Z

zeynelkoc

Misafir
winsock' Alıntı:
gercekten kaliteli hizmeti var fdc nin zeynelkoc ozel mesaj atarsan sana fdc deki herhangi bir makinadan bir shell acarim girip wget veya baska bir deneme yaparsin boyle bir test sana daha iyi bir fikir verebilir.
açabilirsen seviniriz bi deneme yapıp görelim

H

hostcu

Misafir
iste zeynelkoc nasıl avlanır:))) dostum herkez salak bi sen akıllısın dimi ben her zaman netten alışveriş yapacagım zaman dunyadaki en önemli forumları gezerim madem bu kadar iyisin neden butun forumlarda hakkında olumsuz eleştiriler var bunu bi açıkla once neden ev1 hakkında olumsuz eleştiri yokta sende var bunuda bi açıkla sonra illa orda server almam şart degil hırsız acaba evime girecekmi diye kapımı açık bırakıp denemekmi lazım dışarda birine sorarsan eger hırsızın evine zaten girecegini soyler sana.....

hakkınızda 1 tane bile olumlu başlık yok..... sence bu tesadüfmü ha bu arada elemanın bi taneside atlamış hemen demiş bu kadar hızlı ticket varmı diye bu konu hakıındada webhostingtalk.com da yeteri kadar başlık var okuda gelllllll

Z

zeynelkoc

Misafir
hostcu' Alıntı:
iste zeynelkoc nasıl avlanır:))) dostum herkez salak bi sen akıllısın dimi ben her zaman netten alışveriş yapacagım zaman dunyadaki en önemli forumları gezerim madem bu kadar iyisin neden butun forumlarda hakkında olumsuz eleştiriler var bunu bi açıkla once neden ev1 hakkında olumsuz eleştiri yokta sende var bunuda bi açıkla sonra illa orda server almam şart degil hırsız acaba evime girecekmi diye kapımı açık bırakıp denemekmi lazım dışarda birine sorarsan eger hırsızın evine zaten girecegini soyler sana.....

hakkınızda 1 tane bile olumlu başlık yok..... sence bu tesadüfmü ha bu arada elemanın bi taneside atlamış hemen demiş bu kadar hızlı ticket varmı diye bu konu hakıındada webhostingtalk.com da yeteri kadar başlık var okuda gelllllll
diyecek birşey bulamıyorum

siz haklısınız tartışmaya girecek halim yok

mesajlarınıza cevap yazmıyacağım lütfen sizde bu konuyu dağatmazsanız sevinirim

umarım işleriniz açılır...

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Fdcservers ile çalışmıştım. Kaliteli bir datacenter konumunda kesinlikle bulundurulamaz, kötü bir datacenter ancak çok kötüde değil, tuzakta değil. Önemi düşük işler için kullanılabilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5