İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kaliteli Eğitim Sitesi satışı -PR3-DMOZ

never_fear

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Doldurulması zorunlu alanlar
İstenen minimum fiyat:5000 ytl
Sitenin açılış tarihi:19/02/2007
Kategori, sitenin içeriği nedir:Eğitim/Matematik
Site tüm içeriği birliktemi satılık, sınırlama var ise neler:Tüm içerikle satılık
Hosting dahilmidir:Hayır
Banlı olduğu sponsor varmı:Hayır
Banlı olduğu arama motoru varmı:Hayır
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..:Hayır

Doldurulması opsiyonel alanlar
Site adresi:Matematik
Satma nedeni (opsiyonel):İş yoğunluğu(Öğretmenim)
PR değeri varsa linki (opsiyonel):3
Gelecek Pagerank:4
Alexa sıralaması linki (opsiyonel):615000
Varsa sitenin aylık getirisi (opsiyonel):eek:rtalama 200-300 YTL Arası
Üyesi varsa üye sayısı (opsiyonel):Anasayfa 25000 Forum 33000

Satıcının eklemek istediği notlar:
Matematik Alanında google da ilk 10 da.
DMOZ Kayıtlı
05059034393

never_fear

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar bu fiyata iki site dahil hem anasayfa hemde forum o yüzden fiyat düşük bile dün en son 3000 YTL verildi.Ama 5000 YTL verene tüm içeriğiyle vereceğim.Matematik alanında site ilk 10 da 25000 üye ve daha bir çok özellik bence durumu olan arkadaş kaçırmasın.Anasyafada hit kaynağı kullanmıyorum ama forum için alttaki linkten bakabilirsiniz.

http://extremetracking.com/open?login=matforum

LaTenT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Never o özelliklerde yabancı bir siteyi 5000 $a rahat satarsın ama Türkiye şartları malum. Tabi ki ederi daha yüksektir. Onca emek var. İnşallah içeriğini geliştirecek, ederini verebilecek bir müşteri bulursun. Biliyorsun, öğretmensin, öğretmek kutsaldır; sadece parayı veren değil içeriğini koruyup geliştirecek biri de olursa güzel olur.

never_fear

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkür ederim latent bir sürü müşteri site için talepte bulundu ve benim şartlarımdan biri içeriği ğeliştirmeleri oldu ben 1 sene gece gündz emek verdim ve buralara geldi bu site , alan kişiye her türlü detseği vereceğşm.Bir çok üniv den profösörler bana mail atıyor notlarını yayınlıyorum, seminer haberlerini veriyorum.Yani gelebilecek en iyi yerlerde zaten şuan site.Am birde hayat şartları var bu yüzden de satmam gerekiyor siteyi...

cawbella

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google reklamlarini göremedim adsense den banlı olabilirmi ?

never_fear

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayır banlı değil ne olur olmaz diye ben kaldırdım çünkü siteyi satışa çıkardıktan sonra tıklamalarda innaılmaz artış oldu birisi bi terslik yapacak diye korkuyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5