İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kaliteli host

A

Auth

Misafir
Ya arkadaşlar ben kebirhost.com dan host aldım buraya xoops fLn yükledim ama site hemen çöküyo 4 5 kişi kaldırmıyo ben kaliteli bişey arıyorum 30 40 kişi kaldırabilsin benim için yeter.. Hata veriyo server yavaşlığından lütfen kendi reklamınızı yapmayın istediğim şekil bir host söylermisinz.ben hostu bu özellikte nasıl bulucam yani neye göre artış gösteriyo bu ben araştırsam bulabilirmiyim..

S

Surkent

Misafir
Auth' Alıntı:
Ya arkadaşlar ben kebirhost.com dan host aldım buraya xoops fLn yükledim ama site hemen çöküyo 4 5 kişi kaldırmıyo ben kaliteli bişey arıyorum 30 40 kişi kaldırabilsin benim için yeter.. Hata veriyo server yavaşlığından lütfen kendi reklamınızı yapmayın istediğim şekil bir host söylermisinz.ben hostu bu özellikte nasıl bulucam yani neye göre artış gösteriyo bu ben araştırsam bulabilirmiyim..

Onerilerim;
www.webabi.com
www.hostticaret.net
www.surkenthost.net com.tr
www.hostcini.com
www.liderhost.com.tr
www.hostun.de
www.guvenlihosting.com
www.ferrahost.com

saygılarımla.

A

Auth

Misafir
kingserver.org iyi diyolar bilgisi olan varmı açık bi şekilde açıklayabilecek bi arkadaş.. Bu arada mesela bi yerden host alacaım zaman sunucu bişlgilerine baktım diyelim ney çok önemli. ben sitemin en az 100 kişi kaldırmasını istiyorum bunun için hangi özelliğe bakmalıyım..

orcunyucel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu sorun çeşitli nedenlerden kaynaklanabilir. En önemlisi host edilen makinenin hızıdır. İkincisi bandwidth'tir.

kebirhost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Sorunu iletirseniz size yardımcı olabilirim. Sunucularımızın hepsi;

Dual Xeon 3.20 Ghz. HT
2 Gb RAM

gibi donanım özelliklerine sahiptir. Bir kaç gün boyunca mysql sorunları yaşadığımız sırada sitenizdeki sorunlar gerçekleşmiş olabilir ama bu sorun giderildi. Kebirhost.net ile ilgili hemen karar vermemenizi öneririm.

Her türlü konuda benimle iletişime geçebilirsiniz.

Melih Sarıoğlu
Tel. No: 0216 323 84 38
www.kebirhost.net

GuvenliHosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şimdi sorunla karşılaşan arkadaş firmadan destek istemeden bu şekilde bi girişimde bulunmuşsan bence yanlış...
yani önce sor adamlara çözemezlerse sorununu sonra başka hosting ara derim...

Evocel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kebirhost' Alıntı:
Merhaba,

Sorunu iletirseniz size yardımcı olabilirim. Sunucularımızın hepsi;

Dual Xeon 3.20 Ghz. HT
2 Gb RAM

gibi donanım özelliklerine sahiptir. Bir kaç gün boyunca mysql sorunları yaşadığımız sırada sitenizdeki sorunlar gerçekleşmiş olabilir ama bu sorun giderildi. Kebirhost.net ile ilgili hemen karar vermemenizi öneririm.

Her türlü konuda benimle iletişime geçebilirsiniz.

Melih Sarıoğlu
Tel. No: 0216 323 84 38
www.kebirhost.net

Aylardır, Melih Sarıoğlu Kebirhost la Calısıyorum, ara sıra sorun yasıyoruz ama her yerde olabilecek şeyler.. sorunun olduğunda melih beyle kontak kurarsan yardım alırsın , hatan gecicidir kolay gelsin

A

Auth

Misafir
Hmm acele karar değil .. Aslında benim değil bir arkadaşım sorduğu için yazdım host bana ait değil.. Birkça kişide aynı şeyden sorun yaşamış site 40 50 kişi kaldırsın başka bişey istemiyorum diyor.. yinede bilemiyorum kebirhost kaliteli diye bende duymuştum..

A

Auth

Misafir
Siteye ziyaretçi soksak kaç kişi kaldırdığına vs baksak bunu anlarız sanırım böyle birşeyi hangi programla yapabiliriz?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi