İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kaliteli Hosting Arıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Maillere ben bakmıyorum ne yazık ki.

jmail, cdonts, cdosys, aspupload, aspjpeg, aspemail, asptear yüklü bileşenler arasında.

Ayrıca @jacktheblack Netinternet'e Hoşgeldiniz :)

E-postanıza da yarın çalışma saatleri içersinde mutlaka cevap verilecektir.

Cevap için teşekkürler ;)

EDIT: Hadi bakalım bende geldim...

ombhost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@ombhost
Dostum sizin aylık ödemeniz yok, bu yüzden tercih edilen taraf olmakta zorlanırsınız...

Osman bey forumlardaki hızını maillerede taşısa aslında çok güzel olacak :p
Bari buradan soriyim...

Win reseller için kurulu bileşenler nelerdir sitede göremedimde, gerçi mailde attım ama ordan ya da burdan cevap farketmez ;)

Öncelikle güzel yorumunuz için teşekkür ediyoruz. Yıllık 30 TL'lik bir hizmeti aylığa böldüğümüz takdirde çok düşük bir rakam olduğunu düşünerek firma politikamız gereği bu tür düşük ücretli hizmetlerde aylık açmıyoruz. Ancak yüksek ücretli paketlerimizde aylık ücret bulunmaktadır.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
2005-2006 dan beri netinternet ile içiçeyim de ondan. Osman abi bana soruyor fiyatları artık. :p

Şaka bi yana netinternet.com.tr yi gözüm kapalı öneririm. 7x24 arayabilirsiniz Osman abiyi. :D

Şunu 12 saat yapalım bence. Açıkçası Osman beyi bilmem ama saat 20:11 den beri ticket açık bekliyorum. Akşamları destek yok demekki. Biraz öncede panele eklediğim domain hata verdi nasıl olduysa limitleri 0 olarak eklenmiş artırımda yapılmıyor. Silmek zorunda kaldım silerken kendi kendine arıza verdi şimdi ne siliniyor ne ekleniyor öyle kaldı ortada. Dükkanı açıcaklarda cevap vericekler diye bekliyoruz işte.

Ni-Osman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Şunu 12 saat yapalım bence. Açıkçası Osman beyi bilmem ama saat 20:11 den beri ticket açık bekliyorum. Akşamları destek yok demekki. Biraz öncede panele eklediğim domain hata verdi nasıl olduysa limitleri 0 olarak eklenmiş artırımda yapılmıyor. Silmek zorunda kaldım silerken kendi kendine arıza verdi şimdi ne siliniyor ne ekleniyor öyle kaldı ortada. Dükkanı açıcaklarda cevap vericekler diye bekliyoruz işte.

Hosting bölümünde aktif 24 saat destek verilmiyor ne yazık ki. Biz 24 saat buradayız ancak web hosting kullanıcılarının istekleri 24 saat burada olan ekibin ilgi alanı dışında olduğundan dolayı cevap veremiyoruz sorununuza. 7:30 da destek biletinize cevap verilecektir.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Ben sizi katarak yazmadım dikkat ederseniz.
24 saat destek istemedim zaten. "akşamları destek yok demekki" dedim.
Çünkü aşağıdaki yazı sizin sitenizden alıntıdır ve yaşadığım durumla tutarsızdır. Hepsi bu.

Sorunlarınızın çözümünü Sıkça Sorulan Sorular bölümümüzde bulamadıysanız aşağıda ilgili departmanı seçerek destek için bizlere bildirim gönderebilirsiniz. Destek sistemimiz bireysel taleplere her gün 8:00-23:00 arası bakmaktadır. Geneli ilgilendiren sorunlarda sunucu destek bölümümüz 7x24 sunucularımızı takip etmektedir.

Ni-Osman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Ben sizi katarak yazmadım dikkat ederseniz.
24 saat destek istemedim zaten. "akşamları destek yok demekki" dedim.
Çünkü aşağıdaki yazı sizin sitenizden alıntıdır ve yaşadığım durumla tutarsızdır. Hepsi bu.

Sipariş verdikten sonra destek biletinize cevap gelmediğinden ötürü geri iadenizi istemişsiniz bizde herhangi bir sorgulama yapmadan iadenizi gerçekleştirmişiz. Şuan aktif bir Netinternet müşterisi olmadığınız için aslında bu konun üzerinde durmamıza da pek gerek yok.. Sizin bu konu üzerinde durmanızda artık firma karalamaya girecek ödemenizi geri hiçbir sorgu sual olmadan almışsınız sonuç olarak.. Saat 08:00 ile 23:00 arası destek veriliyor ama 22:30 da yazılan destek biletine hemen cevap verilecek diye bir kural yok bu konuda SLA süresi vermiyoruz destek biletinizi siz atar atmaz X dakikada da cevap vereceğiz diye.. Zaten konu çok acil ise mutlaka müşterimiz telefon ile arayarak acili yetini bildiriyor.

Umarım destek bileti gönderir göndermez anında cevap verebilecek bir firma bulursunuz kendinize. Konuyu uzatmanıza pek gerek yok kasti birşey yoksa tabi

İyi Çalışmalar.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Ben buraya attığım son mesajdan 2 saat sonra, 05:46 da geri ödeme istedim. Yani yukarıdaki postu attığımda sizin müşterinizdim. Post saatlerine bakarsanız durum ortaya çıkacaktır.

Ayrıca Osman bey alınganlığa gerek yok. Ben 5 yıldır bu forumda tek bir firma ya da kişiyi karalamamışımdır. Bu aksaklıktan dolayı şu an maillerim çalışmıyor ve account larımla problem yaşıyorum. Ayrıcada sildiğim domainleri, aldığım yedekleri tekrar yüklüyor boşu boşuna iş yapıyorum. Hali hazırda yapmam gereken işleri saymıyorum bile. Sırf şu problemden dolayı dün sabahtan beri uykusuz bir şekilde çalışıyorum. Alınganlıksa konu, benim hakkımdır sanırım. Fakat 3:37 den itibaren bir tek kelime bile yazmamışsam bu sizin alınganlığınızdır.

Ayrıca ben sizden ne sure nede ayet istedim. Sitenizde yazanı yerine getirmeniz kafiydi benim için. Mutlaka problemler olacaktır. Şu an hizmet aldıgım yerde problemsiz tek bir haftam geçmiyor. Ancak Turgay'ında refi, ve diğer arkadaşında samimi yazısının ardından herşeyin kolay olacağını düşünerek hata yapmışım sanırım. Meğer ticket açmıycak telefon açacakmışım. Oysaki siz burada benim sorunumdan haberdarsınız ama illede telefon açıcam demek ki. Tabi sizin saat 23 e kadar destek veriyoruz yazınızı okuduktan, bu konu içinde 24 saat desteğimiz yok dediğinizin ardında ben yine yüzsüzce telefon açıcam? Şu yazıların hepsini okuduktan sonra kim telefon açarki? Sabah 7:30 u bekle demişsiniz. O zaman deseydiniz ya telefon açın diye şimdi neden diyorsunuz?

Neyse. Sonuç olarak para iadesi yaptığınız için teşekkür ederim. Bu postumda konuyu uzatmak için değil sizin bana olan haksız tavrınıza cevap hakkım olduğu içindir. Yoksa konu karşılıklı olarak para iadesi yapıldıktan sonra kapanmıştır. Konu altına benimle alakalı daha fazla cevap yazmaz ve konuyu uzatmazsanız sevinirim.

Ni-Osman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Ben buraya attığım son mesajdan 2 saat sonra, 05:46 da geri ödeme istedim. Yani yukarıdaki postu attığımda sizin müşterinizdim. Post saatlerine bakarsanız durum ortaya çıkacaktır.

Ayrıca Osman bey alınganlığa gerek yok. Ben 5 yıldır bu forumda tek bir firma ya da kişiyi karalamamışımdır. Bu aksaklıktan dolayı şu an maillerim çalışmıyor ve account larımla problem yaşıyorum. Ayrıcada sildiğim domainleri, aldığım yedekleri tekrar yüklüyor boşu boşuna iş yapıyorum. Hali hazırda yapmam gereken işleri saymıyorum bile. Sırf şu problemden dolayı dün sabahtan beri uykusuz bir şekilde çalışıyorum. Alınganlıksa konu, benim hakkımdır sanırım. Fakat 3:37 den itibaren bir tek kelime bile yazmamışsam bu sizin alınganlığınızdır.

Ayrıca ben sizden ne sure nede ayet istedim. Sitenizde yazanı yerine getirmeniz kafiydi benim için. Mutlaka problemler olacaktır. Şu an hizmet aldıgım yerde problemsiz tek bir haftam geçmiyor. Ancak Turgay'ında refi, ve diğer arkadaşında samimi yazısının ardından herşeyin kolay olacağını düşünerek hata yapmışım sanırım. Meğer ticket açmıycak telefon açacakmışım. Oysaki siz burada benim sorunumdan haberdarsınız ama illede telefon açıcam demek ki. Tabi sizin saat 23 e kadar destek veriyoruz yazınızı okuduktan, bu konu içinde 24 saat desteğimiz yok dediğinizin ardında ben yine yüzsüzce telefon açıcam? Şu yazıların hepsini okuduktan sonra kim telefon açarki? Sabah 7:30 u bekle demişsiniz. O zaman deseydiniz ya telefon açın diye şimdi neden diyorsunuz?

Neyse. Sonuç olarak para iadesi yaptığınız için teşekkür ederim. Bu postumda konuyu uzatmak için değil sizin bana olan haksız tavrınıza cevap hakkım olduğu içindir. Yoksa konu karşılıklı olarak para iadesi yapıldıktan sonra kapanmıştır. Konu altına benimle alakalı daha fazla cevap yazmaz ve konuyu uzatmazsanız sevinirim.

Firmamız hakkında ne yazık ki yazmaya devam ettikçe benimde yazmam gerekiyor. Ödeme iadesi yapılmış olmasına rağmen tavınız aynı.

Buna benzer yanlış anlaşılma durumları ile çok karşılaşıyoruz. Biz destek biletlerini X Dakikada cevaplayacağız diye bir garanti sunmuyoruz attığınız destek biletlerinde biletleri atma süreniz ve cevap süreleri görünüyor.. Yazdığınız mesajlarda sitemiz üzerinden gösterdiğiniz alıntıda art niyetli olarak yazdığınız gayet açık bunu sanırım sitelerinizi taşımakla uğraştığınız için yapıyorsunuz belki bilemeyeceğim.

Biz 2 ayrı birimde çalışıyoruz Hosting firmalarına yönelik hizmetleri www.ni.net.tr üzerinden ve www.netinternet.com.tr üzerinden son kullanıcıya yönelik hizmetler veriyoruz ben netinternet.com.tr adresine gelen destek biletlerine bakmıyorum sizin buraya yazdığınızı internet de gezerken fark ettim size de zaten sabaha karşı yazdım.. Açmış olduğunuz destek biletlerini kendiniz kapatarak(kendiniz kapatarak) para iadesi istemişiniz sabaha kadar sorununuza kimse bakamamış bile bu işlemleri de gece yapmışsınız.. 23:00 dan önce telefon etmiş olsanız birilerine mutlaka destek bileti ile ilgilenmeleri söylenirdi..

Ama dediğim gibi etmek istememişsiniz onun yerine foruma yazmayı tercih etmişsiniz bu ayrı bir konu :) 5 Yıldır forum üyesi olabilirsiniz ama emin olun bu süreden çook uzun bir süre benzer müşterilere destek vermekle ve sorunları ile ilgilenmekle geçti hayatım.

Ortada bir yanlış anlaşılma var ve bu sizinle alakalı.. Biz X dakikada destek biletlerine cevap verme garantisi veriyoruz demedik.. 24 saat netinternet.com.tr den teknik destek veriliyor demedik.. Buna rağmen gece cevap gelmediğinden ötürü olsa gerek para iadesi istediniz sorgusuz sualsiz iade ettik konu ile ilgili daha fazla bizim hakkımızda cevap yazmanız aslına bakarsanız sizin gerekmiyor..

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Firmamız hakkında ne yazık ki yazmaya devam ettikçe benimde yazmam gerekiyor. Ödeme iadesi yapılmış olmasına rağmen tavınız aynı.

Çünkü anlamak istemediğiniz şey konu kapandıktan sonra sizin uzatmanız. Sabah ben paramı iade aldıktan sonra bu konuya tek kelime yazmışmıyım ? Hayır! Bakmışım siz yazmışsınız cevap hakkı kimin ? Benim! Neden cevap hakkı benim? Çünkü kasti davrandıgımı düşünüyorsunuz. Peki doğrumu? alakası bile yok çünkü paramı iade bile almasam (ki sitede böyle bir ibare yok vermeme hakkınızda vardır belki) umrumda olmaz.

Buna benzer yanlış anlaşılma durumları ile çok karşılaşıyoruz. Biz destek biletlerini X Dakikada cevaplayacağız diye bir garanti sunmuyoruz attığınız destek biletlerinde biletleri atma süreniz ve cevap süreleri görünüyor.. Yazdığınız mesajlarda sitemiz üzerinden gösterdiğiniz alıntıda art niyetli olarak yazdığınız gayet açık bunu sanırım sitelerinizi taşımakla uğraştığınız için yapıyorsunuz belki bilemeyeceğim.

Lütfen demogojiye girmeyelim. Ben art niyetle yaklaşmıyorum. "Saat 20:11 de ticket açtım cevap gelmedi hala hani 7/24 hizmet" diye ben Turgay'a kinaye yaptım. Sonra siz çıktınız ortaya ve "24 saat hizmet vermiyoruz sabah 7:30 u bekleyin" dediniz. Ardından bende sitenizde saat 23:00 a kadar ticket hizmeti verilir yazısını size hatırlatmak istedim. Çünkü ticketi ben açtığımda daha 3 saat destek verme vaktiniz vardı. Ama o desteği ben alamadım. Halada kasti diyorsunuz enterasan :) Hizmet alamadım bunu belirttim nesi kasti bunun? Konular yukarıda yazıyor ötesi yok ki bunu nesi kasıt olsun?

Biz 2 ayrı birimde çalışıyoruz Hosting firmalarına yönelik hizmetleri www.ni.net.tr üzerinden ve www.netinternet.com.tr üzerinden son kullanıcıya yönelik hizmetler veriyoruz ben netinternet.com.tr adresine gelen destek biletlerine bakmıyorum sizin buraya yazdığınızı internet de gezerken fark ettim size de zaten sabaha karşı yazdım.. Açmış olduğunuz destek biletlerini kendiniz kapatarak(kendiniz kapatarak) para iadesi istemişiniz sabaha kadar sorununuza kimse bakamamış bile bu işlemleri de gece yapmışsınız.. 23:00 dan önce telefon etmiş olsanız birilerine mutlaka destek bileti ile ilgilenmeleri söylenirdi..

Burada tamamen demagoji mevcut. Ben diğer açtığım ticket ları para iadesi için açtığım son ticket ardından kapadım. Sizin söylediğiniz gibi önceden kapatmadım. Önceden kapamış olsamda bir kaç saniye öncedendir. Çünkü artık lazım değildi destek mestek ayrılmak istedim. Sabah 5 olmuş o saatten sonra şunu düzelttik bunu düzelttik diyecek kişiye ihtiyacım kalmamıştı. Ayrıca ofis düzeninizi bilemiyorum. Ben işimle alakalı yoğun e-posta trafiği yaşarım. Feribottada olsam, arabada kullansam bana gelen mail anında içinde cevaplanır. Çünkü bunun için cebimde ayrı internet, 3g dongle ımda ayrı internet hesabım vardır, telefonumun olurda şarjı biterse laptop sayesinde iletişim kurarım. Bu benim iş disiplinimdir. Cevapsız bıraktığım maillerede hiç bir zaman "keşke telefon açsaydınız" demem, diyemem buda benim iş disiplinimdir. O yüzden bende kalkıp ticket a cevap vermeyen birini yana yana arayamam kusura bakmayın. Cevap verilmiyorsa, o işe bakan arkadaş uyuyorsa, oyun oynuyorsa ya da sokakta geziyorsa bu benim meselem olamaz, hizmet vaadi veren kurum meselesidir. Benim buradaki tek sorumululuğum almak istediğim hizmeti alamadığımda alternatif aramaktır. Aynen yaptığım gibi. Bunda bir kasıt aramak güneşi balçıkla sıvamaya benzer.

Ama dediğim gibi etmek istememişsiniz onun yerine foruma yazmayı tercih etmişsiniz bu ayrı bir konu :) 5 Yıldır forum üyesi olabilirsiniz ama emin olun bu süreden çook uzun bir süre benzer müşterilere destek vermekle ve sorunları ile ilgilenmekle geçti hayatım.

Etmek istemedim değil, ticket a cevap vermeyen biri telefonada cevap vermez. Eğer ticket a cevap vermiyorsa o adama ben uyuyor derim. Aksi halde ha ticket ha telefon bunların hepsi ilgili kişiye ulaşmıyor mu? Ulaşmıyorsa hizmette problem vardır zaten.

Ortada bir yanlış anlaşılma var ve bu sizinle alakalı.. Biz X dakikada destek biletlerine cevap verme garantisi veriyoruz demedik.. 24 saat netinternet.com.tr den teknik destek veriliyor demedik.. Buna rağmen gece cevap gelmediğinden ötürü olsa gerek para iadesi istediniz sorgusuz sualsiz iade ettik konu ile ilgili daha fazla bizim hakkımızda cevap yazmanız aslına bakarsanız sizin gerekmiyor..

İşin şu kısmını anlamadınız. Ben sizden hizmet aldığım sırada ticket ta açtım bu konuyada yazdım. Ne zaman para iadesi istedim, ardından tek kelime yazmadım. Yazmışmıyım gösterirmisiniz? Hala neyi savunuyorsunuz?
Siz kalkıpta "paranı aldın hala ne konuşuyosun" edasında cevap yazdıgınızda bana cevap hakkı doğdu. Bunu söylemeden, bana kasıt yapıyorum suçlamasında bulunmadan, örneğin "arkadaşın parası iade edildi ilişiği kesildi" tarzında bir post atsaydınız inanın cevap bile vermezdim. Ancak siz hala kişisel anlamda beni suçlu göstermeye çalışıyorsunuz. Yok aramamışım, yok ticket için bilmem kaç saat destek yokmuş vs.vs...
Ben hizmet almak için para ödüyorum. Her taşın altında insan aramak için değil.

T

trgy

Misafir
Olur böyle şeyler. Sorun yaşandı diye önermiyeceğim anlamına gelmez ben hala öneririm. İlla ki sorun olacaktır, 1 kişi bile sorun yaşanmaz diyemez hosting firmalarında, çünkü hosting işi karışık bir iş.

Ben şahsen ticket açmıyorum, telefonla arıyorum her zaman da cevap veriyorlar. Ticket sayım çok azdır benim. Genelde acil olduğu zaman ulaştığım için telefonla arıyorum. 1 kere bile cevap almadığım da olmadı.

dipnot: adım geçtiği için yazdım.

Ni-Osman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2

Çünkü anlamak istemediğiniz şey konu kapandıktan sonra sizin uzatmanız. Sabah ben paramı iade aldıktan sonra bu konuya tek kelime yazmışmıyım ? Hayır! Bakmışım siz yazmışsınız cevap hakkı kimin ? Benim! Neden cevap hakkı benim? Çünkü kasti davrandıgımı düşünüyorsunuz. Peki doğrumu? alakası bile yok çünkü paramı iade bile almasam (ki sitede böyle bir ibare yok vermeme hakkınızda vardır belki) umrumda olmaz.

Lütfen demogojiye girmeyelim. Ben art niyetle yaklaşmıyorum. "Saat 20:11 de ticket açtım cevap gelmedi hala hani 7/24 hizmet" diye ben Turgay'a kinaye yaptım. Sonra siz çıktınız ortaya ve "24 saat hizmet vermiyoruz sabah 7:30 u bekleyin" dediniz. Ardından bende sitenizde saat 23:00 a kadar ticket hizmeti verilir yazısını size hatırlatmak istedim. Çünkü ticketi ben açtığımda daha 3 saat destek verme vaktiniz vardı. Ama o desteği ben alamadım. Halada kasti diyorsunuz enterasan :) Hizmet alamadım bunu belirttim nesi kasti bunun? Konular yukarıda yazıyor ötesi yok ki bunu nesi kasıt olsun?

Burada tamamen demagoji mevcut. Ben diğer açtığım ticket ları para iadesi için açtığım son ticket ardından kapadım. Sizin söylediğiniz gibi önceden kapatmadım. Önceden kapamış olsamda bir kaç saniye öncedendir. Çünkü artık lazım değildi destek mestek ayrılmak istedim. Sabah 5 olmuş o saatten sonra şunu düzelttik bunu düzelttik diyecek kişiye ihtiyacım kalmamıştı. Ayrıca ofis düzeninizi bilemiyorum. Ben işimle alakalı yoğun e-posta trafiği yaşarım. Feribottada olsam, arabada kullansam bana gelen mail anında içinde cevaplanır. Çünkü bunun için cebimde ayrı internet, 3g dongle ımda ayrı internet hesabım vardır, telefonumun olurda şarjı biterse laptop sayesinde iletişim kurarım. Bu benim iş disiplinimdir. Cevapsız bıraktığım maillerede hiç bir zaman "keşke telefon açsaydınız" demem, diyemem buda benim iş disiplinimdir. O yüzden bende kalkıp ticket a cevap vermeyen birini yana yana arayamam kusura bakmayın. Cevap verilmiyorsa, o işe bakan arkadaş uyuyorsa, oyun oynuyorsa ya da sokakta geziyorsa bu benim meselem olamaz, hizmet vaadi veren kurum meselesidir. Benim buradaki tek sorumululuğum almak istediğim hizmeti alamadığımda alternatif aramaktır. Aynen yaptığım gibi. Bunda bir kasıt aramak güneşi balçıkla sıvamaya benzer.

Etmek istemedim değil, ticket a cevap vermeyen biri telefonada cevap vermez. Eğer ticket a cevap vermiyorsa o adama ben uyuyor derim. Aksi halde ha ticket ha telefon bunların hepsi ilgili kişiye ulaşmıyor mu? Ulaşmıyorsa hizmette problem vardır zaten.

İşin şu kısmını anlamadınız. Ben sizden hizmet aldığım sırada ticket ta açtım bu konuyada yazdım. Ne zaman para iadesi istedim, ardından tek kelime yazmadım. Yazmışmıyım gösterirmisiniz? Hala neyi savunuyorsunuz?
Siz kalkıpta "paranı aldın hala ne konuşuyosun" edasında cevap yazdıgınızda bana cevap hakkı doğdu. Bunu söylemeden, bana kasıt yapıyorum suçlamasında bulunmadan, örneğin "arkadaşın parası iade edildi ilişiği kesildi" tarzında bir post atsaydınız inanın cevap bile vermezdim. Ancak siz hala kişisel anlamda beni suçlu göstermeye çalışıyorsunuz. Yok aramamışım, yok ticket için bilmem kaç saat destek yokmuş vs.vs...
Ben hizmet almak için para ödüyorum. Her taşın altında insan aramak için değil.
Halka açık alanda firmamız aleyhine yazdığınız her şeye cevap vermek zorundayım.. Ben ticari bir firmayı temsil ederek buraya yazıyorum.. Siz şuan 12 saat kullanıp destek biletine cevap almadığınızdan ötürü geri aide almış eski müşteri konumundasınız ve konuyu uzatan sizsiniz.

Atılan ticket zamanına lütfen müşteri alanına login olup bakın saat 22:19’de yazmışsınız yanlış hatırlıyorsunuz zamanı saat 22:19 dan sonra cevap gelmemiş size. Sitemizde 23.00 a kadar destek biletlerine cevap verilir yazısı 22:59 da atılan ticket’e cevap verilir anlamına gelmiyor ne yazık ki bunu size 4 defadır yazdığım halde hala destek erme vaktiniz vardı diyorsunuz bu art niyet değil de nedir :) Üstelik artık bir bağımız bile kalmamış değimli? Bunu sürekli uzatıyor olmak size ne kazandırır..

Kurduğunuz cümlelerde art niyetinizi belirtiyorsunuz “artık lazım değildi destek metsek ayrılmak sitedim” diyerek.. Bu destek konusuna bir URL vereceğim size (http://www.webhostingturkey.com/post/Destek-vermeli-ama-nereye-kadar.aspx) 24 saat her müşterimiz istediğinde arayarak bize ulaşabilir.. ni.net.tr de de telefon numarası ayı netinternet.com.tr’de telefon numarası aynı..

Son paragrafta kendiniz belirtmişsiniz iade aldığınız halde hala neyi kanıtlamaya çalıştığınızı akıl sır erdiremiyorum.. Destek biletine cevap gelmedi diye iade istediniz geri aldınız buraya da sözde Trgy ye kinaye yaparak bize laf çarptırarak yazı yazdınız cevap alamadığınızdan ötürü.. Bende size gayet düzgün bir dilde Hosting bölümünde 7:30 da cevap alacağınızı belirttim.. Nedense o noktadan sonra tekrar yazma gereği duydunuz ben yazdıkça aynı şeyleri tekrar etmeye devam ettiniz. Bende tekrar etmeye devam ediyorum..

Destek biletlerini X dakikada cevaplama garantisi yoktur 08:00 ve 23:00 aralığında destek ekibi çalışır ve cevap veriri 22:59 da atılan bir destek biletinin 23:00 da %100 cevaplanacağı anlamına gelmiyor bu. Size ödemeniz iade edilmiştir şuan bir mağduriyet durumunuz yoktur.. Hali ile hala sizin cevap yazmanızı gerektirecek bir durumda bulunmamaktadır.

jacktheblack

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Ben bir öneri sunayım.

Gözüme takılan şey canlı destek hattının olmayışı. Bence bir online müşteri temsilcisi sistemi koyarsanız güzel olacaktır.

Ni-Osman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Ben bir öneri sunayım.

Gözüme takılan şey canlı destek hattının olmayışı. Bence bir online müşteri temsilcisi sistemi koyarsanız güzel olacaktır.

Gelen istekleri sıraya koyarak düzgün ve tam şekilde çözmek için destek bildirim sistemi daha sağlıklı olduğundan canlı destek düşünmüyoruz şuan için.

Sitemizi A’dan Z’ye değiştiriyoruz umarım bu ay biter devreye sokarız.. Yeni sitemizde sorun çözmeye ilişkin hazır bir çok dokuman olacak bu dokümanlardan faydalanarak direk destek bileti atmaya bile gerek duymadan işlerinizi haledebileceğinizi düşünüyorum.

İlginize teşekkürler.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Ben dün akşam domainlerimi diğer hostingten silmişim. 2 gb dosyayla öylece bekliyorum. Yavaş yavaş ftp ye yüklüyorum. Plesk domain eklerken sorun çıkarıyor, silerken sorun çıkarıyor. Kalmışım ortada.

Geliyorum foruma yazıyorum. Karşıma siz çıkıyorsunuz. Belliki yetkilisiniz, belki sahibisiniz. Bana destek vermek, yardımcı olmak yerine "sabahı bekle" "24 saat destek yok" gibi cevaplar veriyorsunuz. Sonra yıllardır destek veriyorum vs. diyorsunuz. Bu tecrübeye bu yaklaşım enterasan.

Şimdide kalkmış uzuuun uzuuun beni suçlayan yazılar yazıyorsunuz :D
Neyse benim sizin kadar bol vaktim yok. Hayırlı işler, iyi satışlar size.

Ni-Osman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Ben dün akşam domainlerimi diğer hostingten silmişim. 2 gb dosyayla öylece bekliyorum. Yavaş yavaş ftp ye yüklüyorum. Plesk domain eklerken sorun çıkarıyor, silerken sorun çıkarıyor. Kalmışım ortada.

Geliyorum foruma yazıyorum. Karşıma siz çıkıyorsunuz. Belliki yetkilisiniz, belki sahibisiniz. Bana destek vermek, yardımcı olmak yerine "sabahı bekle" "24 saat destek yok" gibi cevaplar veriyorsunuz. Sonra yıllardır destek veriyorum vs. diyorsunuz. Bu tecrübeye bu yaklaşım enterasan.

Şimdide kalkmış uzuuun uzuuun beni suçlayan yazılar yazıyorsunuz :D
Neyse benim sizin kadar bol vaktim yok. Hayırlı işler, iyi satışlar size.

Windows Server konusunda bilgi sahibi olsam o an yardımcı olmaya çalışırdım size ama dediğim gibi netinternet.com.tr de yer alan destek biletlerine ben cevap vermiyorum :) böyle durumlarda konu ile ilgili yardımcı olabileceksem ve Linux ile ilgili bir şeyse elimden geleni yapıyorum..

Sabahı bekle veya 24 saat destek yok gibi yazılar yazmadım gayet düzgün cümleler kurduğumu düşünüyorum.. Yardımcı olabileceğim bir konuydu @jacktheblack'e ait siteleri tek seferde kendisi ile görüşüp taşıdık..

Ne kadar zamandır destek verdiğimi veya bu sektörde olduğumu bilen bilir bu konu ayrıntı verip yeniden tartışma yaratmak veya konu dışına çıkmak istemem :)

Sonunda tekrar yazmayacak olmanıza sevindim böylece bende burada vakit öldürmemiş olacağım.. size de iyi çalışmalar umarım aradığınız gibi bir yer bulursunuz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi