İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

kaliteli mail şirketi ve çok kolay kazandırıyor...

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evt arkadaşlar bu işlerle uğraşan herkezin üye olması gereken bi sponsor olarak gördüğüm için buraya yazıyorum zaten büyük bi bölümün üye olmuş olduğnu düşünüyorum... ama yazmak istedim
mistyandsamscashs
10$ payout
genelde her mail 0.5 cent oluyo (her site) bi mailde 6 ya kdr site geliyo yani 3 cent oluyo...
hergün mail yolluyo...

üye olmak ,isterseniz referalim....
http://www.mistyandsamscash.com/pages/index.php?refid=firar

P

Parae

Misafir
Ben bu siteden ödeme aldım ama artık kullanmıyorum ... Eskisi gibi değil Misty..

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
güvenilirlik açısından bi şüphen varsa... yersiz olduğunu belirtiyim çünkü biçok arkadaşım ve ben daha önce ödeme aldık... bu arada sanırım sitede mail okuyarak para kazanmak istiyen kimse kalmadı... konu ilgi görmediğine göre verebiliceğim bi kaç site daha var ilgilenen olursa....

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
en azından ödüyor yani çok yüksek para kazandırcağını vaad etmiyor ama ödüyo 10 15 ne olursa... domain paramla host paramı çıkarsa yeter(okdr büyük giderler diğiller ama olsn...)

M

malatyasporlu

Misafir
[ Bir parantez açarak söylemek istiyorum : artık kimse mail oku kazanla uğraşmıyor bu forumdan belli neydi o haziran temmuz ayındaki çılgınlar gibi mail oku kazan meselesi.. ne zamandan beri ilk kez konu görüyorum demekki mail oku kazanın Kazandırmadığını herkes görmüş ]

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben kazanıyorum çünkü bnm için miktarın pek bi önemi yok... 30 40 $ım olunca mtlu olurm... bunun için uzun süredir çabalıyorm... belki ama sonçta bu 30 40 $ bnm domain host paramı karşılar... banada yeter açıkcası....

ayrıca üzerimden üye olan arkadaşlara teşekkür ediyorm...
kendileri buraya msj yazarsa onlarla irtibatımız kolaylaşır diye düşünüyorum...

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
güzel bi site yapsan 50 doları 15 saatte kazanırsın rahatlıkla..

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
farkındayım ama site yapmak daha doğrusu onu yayınlamak için kullanılan 50 $dan bahsediyorum brda yani o parayı cebimden vermek istemiyorm onuda internetten kazanmak istiyorum (yani cebimden host parası koymak işstemiyorm bi günde çıkıcağını bende biliyorum ama.... oda netten gelsin istiyorm 0 dan olsn heps... diyorum )

G

guajira

Misafir
bence çok şey istiyorsun. site yayınlamak için illede 50$ gerekmiyor. küçük bir çocuk bile bayramda topladığı harçlıklarla kendi adına site alabilir/yapabilir. bu kadar da beleşçi olmamak lazım.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
beleşçilikle alakası yok olay şurdan kaynaklanıyor....babamı yanıma dikip bankaya gidicek kdr zamanım yok... hesap açtırmak için oraya vericek para 10 milyonla sınırlı diğildir.... ayrıca babam asla bana hesabını kullandırmaz (yani ordan havele çıkarıp ona ödeme yapma şansım yok) genede i,mkansız olmadığını kabul etmekle birlikte... bunun kolay bişiy olmadığını belirtirim....en azından bnm için..

G

guajira

Misafir
hesap açtırmak için 25 milyon yeterli. bankaya babanla neden gidiyorsunki? yaşın çok mu küçük yani. ayrıca havaleye gerek yok parayı direk host şirketinin hesabına masrafsız yatırabilirsin. internete evden bağlanıyorsan baban çıkartır bu parayı sana verir zaten. bak ne diyorum eğer site işinde ciddiysen sana ciddi ciddi yardımcı olmak isterim. ucuza kapatabilirsin (ben satmıyorum yanlış anlama). mailim [email protected]

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
msn kullanıyorsun dimi??? yaşım küçük tabi...:(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5